» Najtipovanejšie zápasy
14. 08. 2019
#ZápasČasOKKOPočet
1.Futbal - Medzinárodné, kluby - UEFA Superpohár1.70 3.87 4.45
Liverpool FC vs. Chelsea FC
21:0051722
2.Tenis - ATP - Cincinnati1.31 3.14
Nishikori, Kei vs. Nishioka, Yoshihito
17:0001111
3.Futbal - Česká republika - Pohár11.69 6.74 1.13
Letohrad vs. FC Hradec Králové
17:0011011
4.Futbal - Česká republika - Pohár12.89 6.94 1.11
AFC Humpolec vs. FC Vysočina Jihlava
17:0011011
5.Futbal - Česká republika - Pohár12.80 6.24 1.13
Český lev - Union Beroun vs. Dukla Praha
17:009110
6.Futbal - Európska liga - Európska liga UEFA, kvalifikácia3.52 2.93 2.11
Atromitos Atény vs. Legia Varšava
18:00459
7.Futbal - Slovensko - Pohár13.79 6.58 1.10
TJ Jednota Bánová vs. Spartak Trnava
17:00808
8.Tenis - WTA - Cincinnati, 4-hry1.18 4.30
Hsieh S / Strycova B vs. Kontaveit A / Sakkari M
23:15808
9.Futbal - Európska liga - Európska liga UEFA, kvalifikácia2.01 3.45 3.19
Saburtalo Tbilisi vs. FC Ararat Armenia
18:00257
10.Futbal - Európska liga - Európska liga UEFA, kvalifikácia1.04 9.24 30.94
Vitória Guimaraes vs. FK Ventspils
18:00437
11.Tenis - ATP - Cincinnati1.54 2.33
Zverev, Alexander vs. Kecmanovic, Miomir
21:05077
12.Tenis - ATP - Cincinnati1.30 3.22
Gasquet, Richard vs. Delbonis, Federico
17:00707
13.Tenis - ATP - Cincinnati1.25 3.54
Medvedev, Daniil vs. Paire, Benoit
18:55617
14.Futbal - Česká republika - Pohár11.59 5.87 1.16
Detmarovice vs. Fotbal Třinec
17:00606
15.Tenis - WTA - Cincinnati3.24 1.30
Alexandrova, Ekaterina vs. Halep, Simona
17:00606
16.Bejzbal - USA - MLB1.36 3.08
New York Yankees vs. Baltimore Orioles
19:05606
17.Futbal - Čína - Chinese Super League (1. liga)1.39 4.67 6.80
Shanghai SIPG vs. Tianjin Teda
13:35505
18.Basketbal - Majstrovstvá Európy - EuroBasket, kvalifikácia1.30 3.01
Kosovo vs. Luxembursko
20:30415
19.Tenis - WTA - Cincinnati1.15 4.72
Plíšková Karolína vs. Wang, Yafan
18:55505
20.Tenis - WTA - Cincinnati3.65 1.24
Sasnovich, Aliaksandra vs. Osaka, Naomi
21:35404
21.Futbal - Slovensko - Pohár13.64 6.49 1.11
FC Rohožník vs. FK Senica
17:00404
22.Basketbal - Majstrovstvá Európy - EuroBasket, kvalifikácia2.66 1.38
Cyprus vs. Slovensko
18:00404
23.Futbal - Slovensko - Pohár17.53 12.62 1.01
FK Podkonice vs. DAC 1904 Dunajská Streda
17:00404
24.Bejzbal - USA - MLB1.60 2.31
Toronto Blue Jays vs. Texas Rangers
18:37224
25.Tenis - WTA - Cincinnati1.32 3.13
Kenin, Sofia vs. Diyas, Zarina
23:40404
26.Tenis - ATP - Cincinnati, 4-hry2.95 1.35
Demoliner M / Medvedev D vs. Haase R / Koolhof W
22:55033
27.Futbal - Čína - Chinese Super League (1. liga)2.56 3.72 2.38
Shenzhen FC vs. Guangzhou R&F
13:35303
28.Futbal - Rusko - Football National League1.65 3.27 4.79
FC Torpedo Moskva vs. FC Avangard Kursk
18:30303
29.Futbal - Česká republika - Pohár13.17 7.37 1.10
1 HFK Olomouc vs. FC Zbrojovka Brno
17:30303
30.Basketbal - Filipíny - MPBL1.25 3.30
Pampanga Lanterns vs. Mindoro Tamaraws
14:30303
31.Tenis - Challenger - Meerbusch1.68 2.02
Vanneste, Jeroen vs. Brancaccio, Raul
10:00123
32.Bejzbal - Japonsko - Professional Baseball, Central League1.78 1.93
Chunichi Dragons vs. Hanshin Tigers
11:00123
33.Tenis - ATP - Cincinnati1.54 2.32
Wawrinka, Stan vs. Rublev, Andrey
20:25033
34.Tenis - WTA - Cincinnati, 4-hry1.35 2.93
Mattek-Sands B / Vandeweghe C vs. Adamczak M / Christian K
17:00303
35.Futbal - Čína - Chinese Super League (1. liga)3.08 3.41 2.16
Beijing Renhe vs. Hebei China Fortune
13:35202
36.Futbal - Dánsko - 1. divízia (2. liga)1.64 3.56 4.37
Vejle BK vs. FC Fredericia
18:30022
37.Tenis - ATP - Cincinnati, 4-hry1.50 2.43
Herbert P-H / Mahut N vs. Murray J / Skupski N
18:30022
38.Tenis - ATP - Cincinnati1.03 9.29
Federer, Roger vs. Londero, Juan Ignacio
01:00202
39.Tenis - ATP - Cincinnati1.55 2.31
Mannarino, Adrian vs. Kukushkin, Mikhail
21:25112
40.Tenis - ATP - Cincinnati2.26 1.57
Struff, Jan-Lennard vs. Tsitsipas, Stefanos
19:05112
41.Futbal - Švajčiarsko - Super League (1. liga)2.11 3.63 3.03
FC Zurich vs. FC St. Gallen
19:00112
42.Futbal - Slovensko - Pohár6.52 4.60 1.32
Lokomotiva Zvolen vs. SKF Sereď
17:00112
43.Futbal - Česká republika - Pohár7.21 4.79 1.29
Banik Sous vs. Baník Sokolov
17:00202
44.Futbal - Česká republika - Pohár8.62 5.65 1.21
Sportovni Sdruzeni Ostra vs. FC Graffin Vlašim
17:30202
45.Futbal - Česká republika - Pohár7.53 4.99 1.27
FC Strani vs. 1. SK Prostějov
17:00202
46.Tenis - WTA - Cincinnati1.30 3.21
Barty, Ashleigh vs. Sharapova, Maria
19:25202
47.Hádzaná - Majstrovstvá sveta - U19 majstrovstvá sveta1.09 13.01 7.37
Dánsko vs. Tunisko
18:30202
48.Hádzaná - Majstrovstvá sveta - U19 majstrovstvá sveta7.87 13.95 1.07
Nigéria vs. Brazília
09:30202
49.Basketbal - Bahrajn - Muži1.55 2.18
Al Ittihad vs. Bahrain Club
17:00022
50.Basketbal - Majstrovstvá Európy - EuroBasket, kvalifikácia1.01 9.43
Bielorusko vs. Albánsko
18:00202
51.Basketbal - Majstrovstvá Európy - EuroBasket, kvalifikácia1.81 1.83
Portugalsko vs. Švajčiarsko
19:30202
52.Tenis - WTA - Cincinnati1.44 2.58
Sabalenka, Aryna vs. Zheng, Saisai
17:00202
53.Futbal - Slovensko - Pohár19.70 7.19 1.06
TJ Družstevník Malá Ida vs. MFK Skalica
17:00202
54.Bejzbal - Južná Kórea - Kórejská liga1.32 3.09
SK Wyverns vs. Samsung Lions
11:30002
55.Bejzbal - USA - MLB1.54 2.45
Washington Nationals vs. Cincinnati Reds
22:05202
56.Futbal - Kolumbia - Copa Colombia4.29 3.25 1.79
Orsomarso vs. Deportes Tolima
22:30112
57.Tenis - ATP - Cincinnati, 4-hry1.45 2.55
Klaasen R / Venus M vs. Krajicek A / Roger-Vasselin E
21:55202
58.Tenis - WTA - Cincinnati1.38 2.83
Keys, Madison vs. Kasatkina, Darya
22:05202
59.Tenis - WTA - Cincinnati3.36 1.28
Diyas, Zarina vs. Williams, Serena
02:45001
60.Futbal - Nórsko - Eliteserien2.90 3.52 2.22
Viking FK vs. Sarpsborg
19:00101
61.Futbal - Medzinárodné, kluby - Juhoamerický pohár2.22 3.07 3.28
Independiente del Valle vs. CA Independiente
02:30101
62.Futbal - Anglicko - National League South1.80 3.56 3.64
Havant & Waterlooville vs. Dorking Wanderers
20:45101
63.Futbal - Anglicko - Southern League, Premier Division South1.42 4.19 5.29
Taunton Town vs. Yate Town
20:45101
64.Tenis - WTA - Cincinnati2.35 1.53
Sakkari, Maria vs. Kvitova, Petra
01:00011
65.Tenis - Challenger - Portoroz1.46 2.46
Kolar, Zdenek vs. Simon, Tobias
16:50101
66.Bejzbal - USA - MLB1.70 2.12
Washington Nationals vs. Cincinnati Reds
01:05101
67.Bejzbal - USA - MLB1.28 3.61
New York Yankees vs. Baltimore Orioles
01:05101
68.Bejzbal - USA - MLB1.57 2.36
Detroit Tigers vs. Seattle Mariners
01:10011
69.Bejzbal - USA - MLB1.54 2.43
Los Angeles Angels of Anaheim vs. Pittsburgh Pirates
04:07011
70.Futbal - Mexiko - Copa MX1.58 3.53 4.71
Universidad de Guadalajara vs. CF Cafetaleros de Tapachula
02:00011
71.Tenis - ITF ženy - Vancouver, 2-hry1.16 4.15
Van Uytvanck, Alison vs. Inglis, Maddison
19:00001
72.Tenis - Challenger - Portoroz1.35 2.85
Bedene, Aljaz vs. Marchenko, Illya
18:40101
73.Tenis - Challenger - Vancouver1.53 2.28
Peliwo, Filip vs. Pervolarakis, Michail
03:40011
74.Futbal - Rusko - Football National League2.36 2.78 2.97
Fakel Worenesch vs. Torpedo Armavir
18:00011
75.Futbal - Rusko - Football National League1.66 3.36 4.55
Spartak 2 vs. FC Tekstilshchik Iwanowo
16:30011
76.Futbal - Rusko - Football National League1.64 3.27 4.88
FC Ska-Energia Chabarovsk vs. FC Mordovia Saransk
11:00011
77.Futbal - Japonsko - Cisársky pohár1.34 4.41 7.27
Kashima Antlers vs. Tochigi SC
12:00101
78.Futbal - Indonézia - Super League1.45 3.95 5.41
Persib Bandung vs. Pusamania Borneo
13:30101
79.Futbal - Indonézia - Liga 21.60 3.70 4.20
Perserang Serang vs. Cilegon United
10:30101
80.Futbal - Indonézia - Liga 22.65 3.05 2.35
PSGC Ciamis vs. PSCS Cilacap
10:30101
81.Futbal - Indonézia - Liga 21.42 4.10 5.35
Persiraja Banda Aceh vs. PSMS Medan
15:30101
82.Futbal - Česká republika - Pohár10.89 6.62 1.14
Skaštice vs. SK Lisen
17:00101
83.Futbal - Česká republika - Pohár10.95 6.02 1.16
Velke Hamry vs. FK Varnsdorf
17:00101
84.Futbal - Česká republika - Pohár3.57 3.81 1.73
FK Zbuzany 1953 vs. Domazlice
17:00101
85.Futbal - Česká republika - Pohár5.73 4.63 1.37
Frenstat Pod Radhostem vs. FC Hlučín
17:00011
86.Futbal - Česká republika - Pohár6.53 4.95 1.31
Tatran Vsechovice vs. Petrkovice
17:00101
87.Tenis - WTA - Cincinnati2.14 1.63
Kudermetova, Veronika vs. Peterson, Rebecca
17:00011
88.Tenis - WTA - Cincinnati2.83 1.38
Kuznetsova, Svetlana vs. Yastremska, Dayana
22:10101
89.Hádzaná - Majstrovstvá sveta - U19 majstrovstvá sveta1.08 13.21 7.71
Chorvátsko vs. Maďarsko
16:15011
90.Hádzaná - Majstrovstvá sveta - U19 majstrovstvá sveta2.42 7.28 1.72
Saudská Arábia vs. Taipei
11:45011
91.Futbal - Indonézia - Super League1.42 4.12 5.41
PSM Makassar vs. Barito Putera
10:30101
92.Futbal - Srbsko - 2. divízia1.36 4.02 6.76
FK Backa BP vs. FK Smederevo
20:00101
93.Futbal - Srbsko - 2. divízia1.35 4.04 6.99
Metalac G. Milanovac vs. FK Kabel Novi Sad
20:00011
94.Futbal - Srbsko - 2. divízia1.53 3.40 5.46
FK Sindjelic Beograd vs. Radnicki Pirot
17:30011
95.Hádzaná - Majstrovstvá sveta - U19 majstrovstvá sveta1.10 12.00 7.20
Portugalsko vs. Severné Macedónsko
20:45101
96.Futbal - Nórsko - 3. divízia1.65 4.30 3.40
Staal Jorpeland vs. Vardeneset
19:00011
97.Futbal - Argentína - Copa Argentina1.39 4.21 7.50
Boca Juniors vs. C
02:10011
98.Futsal - Medzinárodné klubové - AFC Futsal Club Championship1.33 4.40 7.55
Thai Port FC vs. FC AGMK
15:00011
99.Futbal - Singapur - S-League1.35 4.70 5.70
Home United FC vs. Balestier Khalsa FC
13:45011
100.Ľadový hokej - Medzinárodný - Klubové priateľské zápasy1.64 4.65 3.39
HC Sparta Praha vs. Kookoo Kouvola
18:00101
101.Tenis - Challenger - Cordenons1.30 3.09
Cerundolo, Francisco vs. Tyurnev, Evgeny
11:45101
102.Tenis - Challenger - Meerbusch3.69 1.22
Ortega-Olmedo, Roberto vs. Pavlasek, Adam
11:20011
103.Ľadový hokej - Medzinárodný - Klubové priateľské zápasy1.66 4.71 3.28
Buran Voronezh vs. HK Torpedo Gorkii
12:00011
104.Badminton - Medzinárodný - Akita Masters 2019, muži, 2-hry1.10 5.27
Igarashi, Yu vs. Choi, Ji Hoon
05:20101
105.Badminton - Medzinárodný - Akita Masters 2019, muži, 2-hry1.09 5.56
Onodera, Yusuke vs. Sardik, Datu Mohd Shah Eizlan
05:20001
106.Futbal - Bolívia - Liga Profesional Boliviana, Clausura (1. liga)1.36 4.50 5.90
CA Nacional Potosi vs. Blooming Santa Cruz
21:00101
107.Futbal - Čierna Hora - 1. CFL (1. liga)1.40 3.40 7.75
OFK Titograd vs. FK Rudar Pljevlja
20:30011
108.Tenis - Challenger - Portoroz3.22 1.28
Durasovic, Viktor vs. Miedler, Lucas
11:20011
109.Bejzbal - Japonsko - Professional Baseball, Pacific League1.68 2.06
Saitama Seibu Lions vs. Orix Buffaloes
11:00101
110.Bejzbal - Japonsko - Professional Baseball, Pacific League1.65 2.10
Tohoku Rakuten Golden Eagles vs. Fukuoka Softbank Hawks
11:00011
111.Tenis - Challenger - Meerbusch2.92 1.34
Haerteis, Johannes vs. Hassan, Benjamin
14:45001
112.Futbal - Guatemala - Liga Nacional, Apertura (1. liga)1.50 3.72 5.16
Antigua Gfc vs. Deportivo Mixco
22:30101
113.Basketbal - USA - WNBA2.88 1.37
New York Liberty vs. Minnesota Lynx
01:00011
114.Tenis - Challenger - Meerbusch1.23 3.61
Lenz, Julian vs. Barranco Cosano, Javier
10:00011
115.Tenis - ITF muži - Baja, 2-hry4.04 1.17
Oberleitner, Neil vs. Liška, Tomáš
17:05101
116.Tenis - ITF muži - Baja, 2-hry4.44 1.14
Paty, Daniel vs. Hajek, Petr
18:35011
117.Tenis - ITF muži - Moskva, 2-hry1.19 3.82
Kravchuk, Konstantin vs. Kiuamov, Timur
10:35101
118.Tenis - ATP - Cincinnati1.53 2.35
Goffin, David vs. Pella, Guido
20:45101
119.Tenis - ATP - Cincinnati2.19 1.61
Albot, Radu vs. Schwartzman, Diego
20:00101
120.Tenis - WTA - Cincinnati2.08 1.67
Swiatek, Iga vs. Kontaveit, Anett
19:15101
121.Basketbal - Bahrajn - Muži10.00 1.01
Al Najma vs. Al Ahli (BHR)
18:45101
122.Futbal - Slovensko - Pohár29.38 9.78 1.01
SK Selce vs. FK Pohronie
17:00101
123.Futbal - Slovensko - Pohár29.52 9.77 1.01
FK Krasnohorské Podhradie vs. MFK Zemplín Michalovce
17:00101
124.Futbal - Slovensko - Pohár1.53 4.71 3.76
MFK Aleksince vs. OFK Solcany
19:00101
125.Futbal - Slovensko - Pohár4.06 3.91 1.59
OŠK Slovenský Grob vs. Dunajská Lužná
17:00101
126.Futbal - Slovensko - Pohár3.92 3.69 1.66
Lokomotiva Devinska Nova Ves vs. FC STK 1914 Šamorín
17:00011
127.Tenis - ATP - Cincinnati1.51 2.39
Shapovalov, Denis vs. Pouille, Lucas
22:15011
128.Tenis - ATP - Cincinnati1.66 2.09
De Minaur, Alex vs. Opelka, Reilly
17:00101
129.Bejzbal - USA - MLB2.31 1.60
Colorado Rockies vs. Arizona Diamondbacks
21:10101
130.Bejzbal - USA - MLB3.59 1.28
Chicago White Sox vs. Houston Astros
20:10011
131.Bejzbal - USA - MLB1.79 1.99
Milwaukee Brewers vs. Minnesota Twins
20:10101
132.Plážový futbal - Medzinárodný - BSWW Tour, Mundialito Nazare1.14 10.39 9.07
Španielsko vs. Senegal
18:00011
133.Futbal - Medzinárodný - WAFF Championship, vyraďovacia fáza1.77 3.15 4.79
Irák vs. Bahrajn
19:30011
134.Futbal - Brazília - Campeonato Brasileiro, Serie A, ženy, play-off15.30 6.33 1.10
Sao Jose Dos Campos SP vs. Corinthians SP
20:00101
135.Futbal - Brazília - U20 Campeonato Brasileiro2.06 3.22 3.10
Bahia BA U20 vs. Botafogo RJ
20:00011
136.Futbal - Brazília - U20 Campeonato Brasileiro4.55 3.79 1.57
Sport Recife PE vs. Flamengo RJ
20:00101
137.Futbal - Japonsko - Cisársky pohár1.13 7.19 12.13
Gamba Osaka vs. Hosei Football Lab
11:30011
138.Futbal - Kolumbia - Copa Colombia4.89 3.16 1.73
Real San Andres vs. Deportivo Cali
22:30101
139.Futbal - Kolumbia - Copa Colombia2.25 2.87 3.27
Deportivo Pasto vs. Deportivo La Equidad
22:00101
140.Futbal - Venezuela - Primera Division, Clausura2.44 3.21 2.45
Lala FC vs. Estudiantes de Caracas
22:00011
141.Futbal - Venezuela - Primera Division, Clausura1.74 3.24 4.05
Zamora FC vs. Monagas SC
23:00011
142.Futbal - Brazília - Copa Rio1.80 3.50 3.45
Sampaio Correa FE RJ vs. AA Portuguesa RJ
20:00011
143.Stolný tenis - Rusko - Liga Pro Moskau Open1.55 2.20
Zhurba, Nikolai vs. Skrebnev, Alexander
18:00101
144.Ľadový hokej - Medzinárodný - Klubové priateľské zápasy5.61 5.51 1.32
HC Košice vs. Admiral Vladivostok
15:00011
145.Plážový volejbal - Medzinárodný - World Tour - 4 Star - muži1.12 4.80
Guto/Saymon (BRA) vs. Gorbenko/Likholetov (RUS)
11:20101
146.Plážový volejbal - Medzinárodný - World Tour - 4 Star - muži3.45 1.23
Bakhnar/Bogatov (RUS) vs. Varenhorst/Van De Velde (NED)
11:20101
147.Tenis - WTA - Cincinnati, 4-hry2.76 1.39
Mcnally C / Riske A vs. Dabrowski G / Xu Y
19:45011
148.Tenis - WTA - Cincinnati, 4-hry2.23 1.59
Plíšková KA./Plíšková KR. vs. Melichar N / Peschke K
23:35101
149.Badminton - Medzinárodný - Bulgarian Open 2019, ženy, 4-hry1.28 3.10
Monteiro Dodean/Samara vs. Loeuillette/Zarif
13:10101
150.Tenis - ITF ženy - Leipzig, 2-hry1.46 2.42
Detiuc, Anastasia vs. Strakhova, Valeriya
13:40011
151.Basketbal - Medzinárodný - FIBA Majstrovstvá Afriky, ženy1.01 9.00
Pobrežie Slonoviny vs. Tunisko
21:00101
152.Plážový volejbal - Medzinárodný - World Tour - 4 Star - ženy1.25 3.30
Bieneck/Schneider (GER) vs. Makhno/Makhno (UKR)
13:00101
153.Bejzbal - USA - MLB1.76 2.03
San Diego Padres vs. Tampa Bay Rays
21:40011

Zobraziť všetky zápasy

Dátum:
Nastaviť dátum
© 2008 Tipex 2004 s. r. o. | Designed by JK | Všetky práva vyhradené Home | Kontakt | Top