» Pridať tiket
Dnešné zápasy | Zajtrajšie zápasy | Futbal | Hokej | Tenis | Basketbal | Všetko
07. 12. 2019
Americký futbal - USA - Vysokoškolský1X2Čas 
Utah Utes vs. Oregon Ducks1.363.0902:00+1
Appalachian State Mountaineers vs. La Lafayette Ragin Cajuns1.402.9118:00 
Central Michigan Chippewas vs. Miami Ohio Red Hawks1.402.9118:00+1
Oklahoma Sooners vs. Baylor Bears1.323.3218:00+1
Florida Atlantic Owls vs. Alabama Birmingham Blazers1.273.6319:30+1
Memphis Tigers vs. Cincinnati University1.283.5921:30+1
Boise State Broncos vs. Hawaii Warriors1.194.6222:00+1
Louisiana State Tigers vs. Georgia Bulldogs1.373.0522:00+1
Bandy - Fínsko - Bandyliiga1X2Čas 
Botnia 96 vs. WP-351.816.352.3914:00 
Jyvaskylan Seudun Palloseura vs. Kampparit2.135.842.0514:00 
Veiterä vs. HIFK1.089.6110.3714:00 
Narukerä vs. Akilles3.536.721.4315:00 
Bandy - Rusko - Superliga1X2Čas 
Kuzbass Kemerovo vs. Start Nizhny Novgorod1.0112.7516.2007:00 
Sibselmash Novosibirsk vs. Rodina Kirov1.785.972.4907:00 
Uralsky Trubnik vs. Volga Ulyanovsk1.0510.8612.0409:00 
Dynamo Kazan vs. Stroitel Syktyvkar1.227.525.6111:00 
HK Murmansk vs. Dinamo Moskva6.698.391.1611:00 
Yenisey Krasnoyarsk vs. Vodnik Arhangelsk1.1010.058.3111:00 
Bandy - Švédsko - Allsvenskan1X2Čas 
BS Boltic Gota Karlstad vs. Katrineholm Värmbol2.055.702.1414:00 
IK Tellus vs. Borlänge Bandy1.0112.6515.9114:00 
Örebro SK Bandy vs. Gripen/Trollhättan2.315.371.9614:00 
Ljusdals BK vs. Skutskärs IF/BK1.0212.4714.4517:00 
Bandy - Švédsko - Elitserien1X2Čas 
AIK Stockholm vs. Hammarby IF2.154.952.1614:00 
Vetlanda BK vs. Frillesaas BK1.227.405.6916:00 
Basketbal - Argentína - Campeonato de Mayores1X2Čas 
Colon de Chivilcoy vs. Club Atletico Platense de La Plata2.561.4001:30 
Regatas de San Nicolas vs. Independiente de Zarate1.223.5501:30 
Social de Alejandro Korn vs. Club Deportivo San Vicente1.402.5601:30 
Basketbal - Argentína - Entre Rios Mayor1X2Čas 
Bancario vs. Ferro S.Salvador1.452.4501:30 
Ciclista Entre Rios vs. Luciano5.451.0901:30 
Racing Entre Rios vs. Adev1.502.3001:30 
Zannetti vs. Union Crespo4.801.1201:30 
Basketbal - Argentína - Liga Argentina1X2Čas 
Rivadavia vs. Barrio Parque3.701.2002:00 
Basketbal - Argentína - Liga de Desarrollo1X2Čas 
Estudiantes Concordia vs. La Union Formosa1.402.6001:30 
Boca Juniors vs. Hispano Americano1.076.0002:00 
Basketbal - Argentína - LNB1X2Čas 
Regatas Corrientes vs. Instituto Atletico Central Cordoba1.602.1001:30+2
Basketbal - Argentína - Superliga de Mendoza1X2Čas 
Israelita Macabi de Mendoza vs. Atenas de Mendoza1.183.9001:30 
Basketbal - Argentína - Torneo Federal1X2Čas 
Asociacion Pergamino vs. Zarate Independiente1.105.2501:30 
CBC Deportivo de Tucuman vs. CA Riachuelo de la Rioja1.028.2001:30 
Cinco Saltos vs. Pacifico de Neuquen2.181.5501:30 
Cipolletti vs. Sol de Mayo de Viedma1.811.8101:30 
Ferro Carril Oeste vs. All Boys de Santa Rosa1.352.7501:30 
Ferro de Concordia vs. Central Entrerriano Gualeguaychu1.352.7501:30 
Jachal Club de San Juan vs. Juventud de Alpachiri1.019.0001:30 
La Union Colon vs. Penarol de Rosario del Tala1.223.5501:30 
Municipalidad de Junin vs. Club Pico Foot Ball1.154.3001:30 
Olimpia de Parana vs. Capuchinos de Concordia1.332.8401:30 
S. y D. Presidente Derqui vs. Club Sportivo Escobar1.452.4101:30 
Sarmiento de Resistencia vs. Club Deportivo Comercio de Santa Sylvina1.164.1501:30 
Sport Club Canadense de Canada de Gomez vs. Sportivo Atletico Las Parejas1.0110.0001:30 
Sportivo Suardi vs. Club Atletico Biblioteca Bell de Bell Ville2.411.4501:30 
Union Vecinal de la Plata vs. SoMISA de San Nicolas1.552.1801:30 
Velez Sarsfield vs. Los Indios de Moreno2.561.4001:30 
Estudiantes de Tucuman vs. Social y Deportivo Facundo de La Rioja1.352.7501:45 
Atletico Rosario del Tala vs. BH de Gualeguay1.552.2002:00 
Independiente de Neuquen vs. Perfora de Plaza Huincul1.811.8102:00 
Independiente de Oliva vs. Santa Paula de Galvez1.253.3002:00 
Muchachada Amante del Deporte d Goya vs. Club Sol de America de Formosa1.452.4102:00 
Rioja vs. Nicolas Avellaneda de Santiago del Estero1.751.9002:00 
San Martin de Curuzu Cuatia vs. Sarmiento de Formosa1.332.8402:00 
Basketbal - Austrália - NBL1X2Čas 
Melbourne United vs. Adelaide 36ers1.352.9607:30+2
Brisbane Bullets vs. Illawara Hawks1.233.7110:00+2
Basketbal - Austrália - WNBL1X2Čas 
Southside Flyers vs. Bulleen Melbourne Boomers1.622.0709:00+2
Basketbal - Belgicko - Division 1, ženy1X2Čas 
Antwerp Giants vs. Belfius Namur Capitale10.001.0120:30 
Kangoeroes Basket Willebroek vs. Sint-Katelijne-Waver1.382.6520:30 
Royal Spirou Monceau vs. Lummen1.332.8520:45 
Phantoms vs. Liege1.332.8521:00 
Basketbal - Belgicko - Top Division 11X2Čas 
Gent Hawks vs. Royal IV Brussels1.105.2020:15 
Basket Sijsele vs. Melco Ieper7.001.0420:30 
BBC Croonen Lommel vs. Limburg United B1.751.9020:30 
Gembo Borgerhout vs. Remant Basics Melsele-Beveren1.402.6020:30 
Basketbal - Brazília - LSB, ženy1X2Čas 
All Basket vs. Municipal Basquete1.303.0017:30 
Basketbal - Brazília - NBB1X2Čas 
Franca SP vs. Flamengo1.552.2016:45 
Basketbal - Brazília - Paulista U191X2Čas 
Paulistano vs. Pinheiros2.001.6620:00 
Basketbal - Brazília - Paulista, ženy1X2Čas 
Funvic/Ituano vs. ABA Araraquara1.253.3020:00 
Basketbal - Bulharsko - Bulharská basketbalová liga1X2Čas 
BC Spartak Pleven vs. Rilski Sportist6.011.0717:00+2
Tundja Yambol vs. Academic Bultex 996.881.0517:00+2
Basketbal - Chorvátsko - A1 liga, muži1X2Čas 
GKK Sibenik vs. KK Vrijednosnice Osijek1.372.8018:00+2
KK Gorica vs. KK Dubrava Záhreb1.0110.0318:00+2
KK Skrljevo vs. Cibona Zagreb10.361.0118:00+2
KK Sonik-Puntamika vs. KK Split Co5.351.1119:00+2
Basketbal - Chorvátsko - A1 liga, ženy1X2Čas 
ZKK Zadar vs. KK Flumen Sancti Viti1.442.4516:00+1
ZKK Medvescak Zagreb vs. ZKK Split1.009.8519:00+1
Basketbal - Česká republika - NBL1X2Čas 
Qanto Turi Svitavy vs. BK Decin1.293.2917:00+2
BK JIP Pardubice vs. Cez Basket Nymburk10.921.0117:30+2
USK Praha vs. BK Nova Hut Ostrava1.076.7517:30+2
BK Opava vs. Farfallino Kolín1.0111.0918:00+2
Kralovsti Sokoli vs. BK Olomoucko Prostejov4.041.2018:00+1
Basketbal - Čile - Liga Nacional1X2Čas 
CD Atletico Puerto Varas vs. CD Las Animas2.241.5301:15+2
Basketbal - Čile - LNB Segunda1X2Čas 
Arturo Prat vs. Stadio Italiano2.601.4021:00 
Sportiva Italiana vs. Sergio Ceppi1.552.2023:00 
Brisas vs. CD Espanol De Talca3.301.2523:30 
Basketbal - Fínsko - Division 1A1X2Čas 
Lokoko Bisons vs. Oulun NMKY1.154.3014:00 
Torpan Pojat vs. Forssan Koripojat1.203.7517:00 
Basketbal - Fínsko - Korisliiga1X2Čas 
Salon Vilpas Vikings vs. BC Nokia1.105.2116:00+2
UU-Korihait Uusikaupunki vs. Lahti Basketball2.511.4316:00+2
Pyrinto Tampere vs. KTP Basket Kotka1.612.0817:00+2
Basketbal - Fínsko - Korisliiga, ženy1X2Čas 
Catz Lappeenranta vs. Peli Karhut4.451.1413:00 
Torpan Pojat vs. Forssan Alku3.751.2014:00 
Vimpelin Veto vs. Tapiolan Honka2.001.6614:00 
Espoo Basket Team vs. HBA1.183.9516:00 
Basketbal - Francúzsko - LF2, ženy1X2Čas 
Aulnoye AS vs. Angers1.273.2018:00 
Avenir Chartres vs. Mondeville1.233.4520:00 
Graffenstaden vs. Tronche Meylan1.402.6020:00 
Montbrison vs. Reims Basket2.421.4520:00 
Saint Paul Reze vs. Calais2.201.5520:00 
Basketbal - Francúzsko - LFB, ženy1X2Čas 
Bourges Basket vs. Landerneau Bretagne Basket1.154.3020:00 
Charnay Basket Bourgogne Sud vs. ESB Villeneuve D´ASCQ1.532.2420:00 
Tarbes Gespe Bigorre vs. Basket Lattes Montpellier7.441.0420:00 
Basketbal - Francúzsko - LNB U211X2Čas 
Orleans vs. Gravelines3.951.1816:30 
Bourg vs. Dijon1.502.3017:00 
Cholet vs. Chalon1.019.0017:00 
Limoges vs. Chalon2.751.3517:00 
Pau-Lacq-Orthez vs. Monako1.253.3017:00 
Straßburg vs. Nanterre1.502.3017:00 
Basketbal - Francúzsko - Nationale 11X2Čas 
Boulogne vs. Le Havre1.352.7520:00 
CEP Lorient vs. Union Tarbes Lourdes1.662.0020:00 
Rueil Athletic Club vs. Kaysersberg/Ammerschwihr BCA1.028.3020:00 
Saint Vallier Basket Drome vs. La Charite1.154.3020:00 
SASP Basket Club Orchies vs. Besancon Avenir Comtois1.144.4520:00 
Vitre Aurore vs. Stade de Vanves1.095.4520:00 
Basketbal - Francúzsko - Pro A1X2Čas 
Cholet Basket vs. Champagne Chalons Reims Basket1.362.9020:00+2
JL Bourg Basket vs. JDA Dijon Basket1.562.2920:00+2
Limoges CSP vs. ES Chalon1.512.4120:00+2
Orleans Loiret Basket vs. Gravelines Grand Fort BCM1.622.1520:00+2
Pau Lacq Orthez vs. AS Monako2.811.3820:00+2
Štrasburg IG vs. JSF Nanterre1.313.1820:30+2
Basketbal - Francúzsko - Pro B1X2Čas 
ADA Blois vs. Ujap Quimper1.372.6920:00+2
BC Souffelweyersheim vs. Saint Quentin Basket-Ball1.085.7420:00+2
Union Poitiers Basket 86 vs. Sluc Nancy Basket2.241.5320:00+1
Basketbal - Grécko - A11X2Čas 
PAOK Solún vs. BC AEK Atény2.391.5114:30+2
AO Ionikos Nikaias vs. Peristeri Atény1.781.9414:45+2
BC Kolossos Rhodos vs. BC Iraklis Thessaloniki1.392.7814:45+2
GS Ermis Agias vs. Rethymno Aegean1.542.3314:45+2
Asp Promitheas vs. GS Lavriou1.213.9416:45+2
Basketbal - Grécko - A21X2Čas 
Apollon Patras vs. Saak Anatolia1.203.7416:00+1
AS Diagoras Driopideon vs. AS Koroivos Amaliadas1.164.2516:00+2
BC Olympiakos Piräus vs. AO Agriniou1.066.3216:00+1
Eleftheroupoli vs. AS Karditsas1.452.4316:00+2
Oiakas Nafpliou vs. AE Psuchikou1.542.2316:00+2
Basketbal - Guatemala - LMM1X2Čas 
Laminas Coloso vs. GMS1.303.0002:00 
Elohim Chimaltenango vs. Pampichi1.552.2003:30 
Basketbal - Holandsko - DBL1X2Čas 
Donar Groningen vs. Basketball Academie Limburg1.019.6419:30+2
Apollo Amsterdam vs. Zorg En Zekerheid Leiden7.691.0320:00+2
SPM Shoeters Den Bosch vs. Lasaulec Aris Leeuwarden1.009.8420:00+2
Basketbal - Izrael - Super League1X2Čas 
Ironi Ness Ziona vs. Maccabi Rishon Lezion1.851.7817:00 
Hapoel Jeruzalem vs. Galil Gilboa1.056.6919:00+2
Basketbal - Japonsko - B.League1X2Čas 
Akita Northern Happinets vs. Toyota Alvark Tokyo2.991.3106:05+2
Shiga Lake Stars vs. Aisin Seahorses Mikawa1.482.3606:05+1
Levanga Hokkaido vs. Hamamatsu Higashimikawa Phoenix1.134.6307:05+2
Link Tochigi Brex vs. Mitsubishi Diamond Dolphins Nagoya1.164.2207:05+2
Niigata Albirex BB vs. Yokohama B Corsairs1.392.6307:05+1
Kyoto Hannarizu vs. Osaka Evessa2.891.3310:05+2
Toshiba Brave Thunders Kanagawa vs. Ryukyu Golden Kings Okinawa1.352.8010:05+2
Toyama Grouses vs. Chiba Jets3.801.2010:05+2
Basketbal - Japonsko - B2 League1X2Čas 
Tokyo Excellence vs. Shinshu Brave Warriors2.691.3706:00+2
Koshigaya Alphas vs. Fukushima Fire Bonds1.731.9207:00+2
Kagawa Five Arrows vs. Fighting Eagles Nagoya1.372.6910:00+2
Rizing Fukuoka BB vs. Bambitious Nara2.081.6110:00+2
Yamagata Wyverns vs. Kumamoto Vorters2.471.4410:00+2
Basketbal - Japonsko - B3 League1X2Čas 
Tokyo Hachioji Trains vs. Tryhoop Okayama2.601.4006:00 
Saitama Broncos vs. Gifu Swoops1.105.2010:00 
Basketbal - Južná Kórea - KBL1X2Čas 
Goyang Orions vs. LG Sakers1.492.3307:00+2
Dongbu Promy vs. KCC Egis1.452.4409:00+1
ET Land Elephants vs. Seoul SK Knights2.071.6209:00+2
Basketbal - Južná Kórea - WKBL1X2Čas 
Incheon Shinhan Bank S-Birds vs. Bucheon Keb–hana Bank1.572.1709:00+1
Basketbal - Katar - QBL1X2Čas 
Al Arabi (Qatar) vs. Al Khor1.402.6015:15 
Basketbal - Litva - LKL1X2Čas 
Neptunas Klaipeda vs. Nevezis Kedainiai1.075.9816:00+2
Juventus Utena vs. Siauliai1.253.3416:20+2
KK Prienai vs. BC Lietkabelis2.491.4317:00+2
Basketbal - Maďarsko - NB I1X2Čas 
OSE Lions vs. Alba Fehervar2.151.5718:00+2
Debreceni Egyetem vs. Falco KC-Szombathely3.761.2019:00+2
Zalakeramia-zte KK vs. Fortress Lami-Ved Kormend2.981.3119:00+2
Basketbal - Maďarsko - NB I, ženy1X2Čas 
BEAC-Ujbuda vs. ZTE NKK7.441.0415:00+2
Pinkk Pecsi 424 vs. Peac-Pecs9.451.0115:00+2
MTK Budapešť vs. Vasas Akademia1.203.7618:00+1
Uni Gyor vs. Nke Csata1.312.9618:00+2
Basketbal - Medzinárodný - South East Asian Games, muži1X2Čas 
Thajsko vs. Malajzia1.038.9311:00 
Basketbal - Mexiko - LNBP1X2Čas 
BC Laguneros Comarca vs. Santos De San Luis2.631.3903:00+2
Libertadores de Queretaro vs. Astros Jalisco1.422.5304:00+2
Basketbal - Mezinárodné, kluby - Adriatická liga1X2Čas 
KK Buducnost Podgorica vs. KK Cedevita Olimpija1.532.2418:00+2
Krka Novo Mesto vs. Mornar1.941.7120:00+2
Basketbal - Mezinárodné, kluby - Ázijská basketbalová liga1X2Čas 
Formosa Dreamers vs. Fubon Braves2.221.5408:00+2
Basketbal - Mezinárodné, kluby - United League, Main Round1X2Čas 
BC Astana vs. BC Nizhniy Novgorod1.283.1413:00+2
BC Lokomotiv Kubaň vs. BC Avtodor Saratov1.095.5515:00+2
BC. Unics Kazaň vs. Stelmet Zielona Gora1.085.6116:00+2
Basketbal - Mezinárodné, kluby - VTB United League U211X2Čas 
Parma Perm 2 vs. Spartak Primorie 27.001.0408:00 
Khimki Moskau Region 2 vs. MBA Moskva 21.402.5611:00 
Samara 2 vs. UNICS Kazan II1.203.7012:00 
Avtodor Saratov 2 vs. Nizhny Novgorod 24.751.1213:00 
Basketbal - Nemecko - BBL1X2Čas 
LTI Giessen 46ers vs. s.Oliver Wurzburg2.401.5118:00+14
Crailsheim Merlins vs. Fraport Skyliners Frankfurt1.323.1020:30+14
SC Rasta Vechta vs. MHP Riesen Ludwigsburg2.411.5020:30+14
Telekom Baskets Bonn vs. Mitteldeutscher BC1.333.0620:30+14
Basketbal - Nemecko - Pro A1X2Čas 
Phoenix Hagen vs. MLP Academics Heidelberg2.241.5319:00+2
Post Sudstadt Karlsruhe vs. Rostock Seawolves2.081.6219:30+2
Walter Tigers Tubingen vs. Nuernberger Basketball Club1.452.4320:00+2
Basketbal - Nórsko - BLNO1X2Čas 
Nidaros Jets vs. Froya Ambassadors8.441.0214:30+2
Gimle BK vs. Asker Aliens BC1.213.6818:00+1
Basketbal - Poľsko - 1. liga1X2Čas 
ASK Doral Nysa Klodzko vs. WKK Wroclaw3.341.2517:00+2
Basket Poznan vs. AZS Politechnika Opolska1.522.2618:00+2
Kotwica Kolobrzeg vs. Pogo Prudnik1.372.6718:00+2
KS Ksiezak Lowicz vs. Miasto Szkla Krosno1.652.0018:00+2
STK Czarni Slupsk vs. Polonia Leszno1.095.4918:00+2
Basketbal - Poľsko - BLK, ženy1X2Čas 
AZS Umcs Lublin vs. Sleza Wroclaw1.622.0615:00 
Basketbal - Poľsko - PLK1X2Čas 
Wikana Start Lublin vs. Anwil Wloclawek3.401.2717:30+2
Astoria Bydgoszcz vs. Spojnia Stargard1.492.4519:30+2
Basketbal - Poľsko - Second League1X2Čas 
TS Wisla Krakow vs. AWF Mickiewicz Katowice1.662.0015:00 
AZS AGH Krakov vs. MCKiS Jaworzno1.0010.0015:30 
Pogon Ruda Slaska vs. Rybnik1.019.0017:00 
Sokol Miedzychod vs. Politechinaka Gdanska2.571.4017:00 
Unia Tarnow vs. Bozza Krakow9.001.0117:00 
Bielsko Biala vs. Polonia Bytom1.105.2018:00 
Sokol Ostrow Mazowiecka vs. Tur Basket Bielsk Podlaski6.001.0718:00 
Ochota Warszawa vs. KK Warszawa3.751.2018:30 
Hes Basketball Wroclaw vs. Tarnovia Basket1.095.4019:00 
Obra Koscian vs. Zary1.821.8219:00 
Dziki Warszawa vs. Zubry1.047.0020:30 
Basketbal - Portugalsko - Division 1, ženy1X2Čas 
Esgueira vs. Academico FC1.452.4519:30 
Basketbal - Portugalsko - Nacional Liga, ženy1X2Čas 
Guifoes SC vs. Quinta Dos Lombos3.951.1818:30 
Ovarense vs. AD Vagos2.101.6022:00 
Sport Lisboa Benfica vs. Carnide Clube1.144.4522:00 
Basketbal - Rakúsko - ABL1X2Čas 
ECE Bulls Kapfenberg vs. Oberwart Gunners1.392.7717:30+2
Raiffeisen Flyers Wels vs. BC Hallmann Vienna1.067.2817:30+1
Arkadia Traiskirchen Lions vs. BK Dukes Klosterneuburg5.021.1420:00+1
Basketbal - Rumunsko - Liga Nationala1X2Čas 
CS Dinamo Bucuresti vs. CSM Oradea2.981.3116:00+2
CSM Miercurea Ciuc vs. ABC Athletic Constanta3.741.2016:00+2
Basketbal - Rumunsko - Ženy1X2Čas 
Targoviste vs. Olimpia Brasov1.303.0015:00 
Basketbal - Slovinsko - 1. A SKL1X2Čas 
KK Sencur CP vs. Helios Domzale1.731.9219:00+2
Sentjur vs. Hopsi Polzela2.381.4719:00+2
Basketbal - Španielsko - LEB Oro1X2Čas 
Union Financiera Bto. Oviedo vs. CB Granada2.081.6118:30+2
Leche Rio Breogan vs. Melilla Baloncesto1.263.2419:00+2
Basketbal - Španielsko - LEB Plata1X2Čas 
CB Marbella vs. Circulo Gijon1.502.3018:00 
Zornotza vs. CD Ponferrada1.452.4218:30 
Girona vs. Globalcaja La Roda1.037.7519:00 
UBU Tizona vs. Navarra1.273.2020:00 
Basketbal - Španielsko - Spagnola ACB1X2Čas 
Baloncesto Fuenlabrada vs. Valencia Basket3.511.2618:00+8
Iberostar Tenerife vs. UCAM Murcia1.323.1018:00+8
Bilbao Basket vs. BC Andorra1.472.5220:30+8
Unicaja Malaga vs. Herbalife Gran Canaria1.412.7020:30+8
Basketbal - Španielsko - Ženy Španielsko 1.1X2Čas 
Al-Qazeres Extremadura vs. Araski Aes2.451.4413:00+2
Embutidos Pajariel Bembibre PDM vs. CD Zamarat1.273.2118:15+2
Bizkaia GDKO vs. Campus Promete1.018.9118:30+2
Cadi ICG Software vs. Valencia BC2.001.6720:00+2
Basketbal - Švajčiarsko - LNA1X2Čas 
Lions de Geneve vs. Vevey Riviera Basket1.028.4417:30+2
Pully Lausanne Foxes vs. BBC Monthey3.261.2617:30 
Basketbal - Švédsko - Damligan, ženy1X2Čas 
Sodertälje BBK vs. Norrkoping Dolphins1.085.7414:00+2
Wetterbygden Sparks vs. Lulea BBK5.191.1014:00+2
Hogsbo Basket vs. Alvik BBK1.442.4516:00+2
Basketbal - Švédsko - Ligan1X2Čas 
Koping Stars vs. Kfum Umea1.105.1916:04+2
Sodertelje Kings vs. Wetterbygden Stars1.213.6416:34+2
Basketbal - Taliansko - Serie A1X2Čas 
Fortitudo Bologna 103 vs. Aquila Basket Trento1.532.3520:30+8
Basketbal - Taliansko - Serie A2, východ1X2Čas 
Urania Milano vs. Roseto Basket Town1.253.3420:30 
Basketbal - Taliansko - Serie B1X2Čas 
Talos Ruvo DI Puglia vs. Formia Basketball1.632.0518:00+1
Fortitudo Alessandria vs. Montecatiniterme Basketball1.164.2220:30+1
Juvi Cremona 1952 Ferraroni vs. Pallacanestro Bernareggio2.451.4421:00+1
Mamy EU Oleggio vs. Cestistica Torrenovese1.203.7621:00+1
Basketbal - Turecko - TB2L1X2Čas 
Izmir BSB vs. Beylikduzu Basket1.076.0012:00 
Kocaeli BSB Kagitspor vs. Ankara Kayi Genclik1.047.1014:00 
Nazilli Belediye vs. Baskent Yenisehir1.502.3016:00 
Basketbal - Turecko - TBL1X2Čas 
Balikesir vs. Manisa Buyuksehir Belediye1.502.3014:00 
Akhisar Belediye vs. Mamak Spor1.095.4515:00 
Fethiye Belediye vs. Bornova Belediye1.352.7515:00 
Gemlik vs. Bandirma Kirmizi2.751.3515:00 
Yalova Spor vs. Final Spor1.881.7515:00 
Petkim Spor vs. Duzce Belediye1.0010.0016:00 
Basketbal - Turecko - TBSL1X2Čas 
Royal Hali GBB vs. ITU BK1.0111.6111:00+2
Galatasaray SK vs. Banvit Bandirma1.572.2513:15+2
Darussafaka Cooper Tires vs. Besiktas JK1.472.5115:30+2
Tofas Bursa vs. Pinar Karsiyaka Izmir1.632.1518:00+2
Basketbal - Turecko - TKBL, ženy1X2Čas 
Mardin Buyuksehir Belediye vs. Sakarya Yukselis1.076.0011:00 
Bursa BSB vs. Antalya 071.095.4512:00 
Istanbul Üniversitesi vs. Yalova Vip Genclik1.019.0014:30 
Basketbal - Turecko - TKBSL, Women1X2Čas 
Canik Belediyesi vs. Izmit Belediyespor9.911.0012:00+2
Cukurova Basketbol vs. Kayseri Kaski2.141.5812:00+1
Basketbal - Uruguaj - LUB1X2Čas 
Trouville vs. Urunday Universitario1.582.1501:15+2
Basketbal - Uruguaj - Tercera de Ascenso1X2Čas 
Deportivo Paysandu vs. Olivol Mundial3.701.2001:15 
Yale vs. Urupan de Pando2.841.3301:15 
Basketbal - USA - NBA1X2Čas 
Boston Celtics vs. Denver Nuggets1.582.3402:00+14
Chicago Bulls vs. Golden State Warriors1.482.6002:00+14
Miami Heat vs. Washington Wizards1.165.1002:00+14
Oklahoma City Thunder vs. Minnesota Timberwolves1.582.3302:00+14
Milwaukee Bucks vs. Los Angeles Clippers1.512.5202:30+14
San Antonio Spurs vs. Sacramento Kings1.472.6202:30+14
Portland Trail Blazers vs. Los Angeles Lakers2.491.5204:30+14
Dallas Mavericks vs. New Orleans Pelicans1.204.4520:00+14
Basketbal - USA - NCAA1X2Čas 
Alabama Crimson Tide vs. SFA Lumberjacks1.194.1102:00 
Missouri State Bears vs. Mississippi Valley1.0019.8502:00 
South Florida Bulls vs. Dartmouth Big Green1.223.8702:00 
Louisville Cardinals vs. Pittsburgh Panthers1.096.2903:00 
Metropolitan State Roadrunners vs. Regis Rangers2.141.6303:00 
Montana Grizzlies vs. North Dakota Sioux1.333.0703:00 
Pepperdine Waves vs. Idaho State Bengals1.096.1403:00 
TCU Horned Frogs vs. USC Trojans1.482.4903:00 
Colorado Springs Mountain Lions vs. Colorado Mesa Mavericks3.161.3103:30 
Portland State Vikings vs. Cal St Northridge1.283.3304:35 
Basketbal - USA - NCAA, ženy1X2Čas 
Arizona State Sun Devils vs. Brigham Young Cougars1.312.9802:00 
Southern Methodist Mustangs vs. Wright State Raiders1.372.6902:00 
Beh na lyžiach - Svetový pohár, muži - Skiathlon Men, Head-to-Head1X2Čas 
Bolshunov, Alexander vs. Rothe, Sjur1.931.7812:30 
Burman, Jens vs. Belov, Evgeniy1.602.1912:30 
Holund, Hans Christer vs. Sundby, Martin Johnsrud1.432.6412:30 
Klaebo, Johannes Hoesflot vs. Iversen, Emil1.402.7012:30 
Klaebo, Johannes Hoesflot vs. Ustiugov, Sergey1.213.9812:30 
Krueger, Simen Hegstad vs. Musgrave, Andrew1.233.7512:30 
Niskanen, Iivo vs. Bolshunov, Alexander1.801.9012:30 
Niskanen, Iivo vs. Holund, Hans Christer1.751.9612:30 
Rothe, Sjur vs. Sundby, Martin Johnsrud1.323.1112:30 
Yakimushkin, Ivan vs. Larkov, Andrey3.301.2912:30 
Bejzbal - Austrália - ABL1X2Čas 
Brisbane Bandits vs. Sydney Blue Sox1.901.8005:30 
Perth Heat vs. Melbourne Aces1.901.8006:30 
Canberra Cavalry vs. Auckland Tuatara1.751.9507:00 
Adelaide Giants vs. Geelong-Korea1.801.9009:00 
Bojové športy - Medzinárodný - Brave CF1X2Čas 
British Boloyoang (RSA) vs. Matt Raynard (RSA)1.105.2017:01 
Martin DeBeer (RSA) vs. Abdul Hussein (FIN)6.001.0717:02 
Cedric Doyle (RSA) vs. Tariq Ismail (CAN)2.751.3517:03 
Dimitri Fogg (RSA) vs. Jason Culverwell (RSA)1.452.4117:04 
Nkosi Ndebele (RSA) vs. Ian Cleary (IRL)1.253.3017:05 
Kevin Ruart (SUI) vs. Ibrahim Mané (GAM)1.303.0017:06 
Mzwandile Hlongwa (RSA) vs. Jeremy Smith (RSA)1.105.2017:07 
Djamil Chan (NED) vs. Amin Ayoub (FRA)1.502.3017:08 
Dansheel Moodley (RSA) vs. John Cris Corton (PHI)1.174.0017:09 
Chad Hanekom (RSA) vs. Daniel Pereira (BRA)1.352.7517:10 
Bojové športy - Medzinárodný - KSW1X2Čas 
Michał Włodarek (POL) vs. Srđan Marović (CRO)1.572.2519:00 
Maciej Kazieczko (POL) vs. Michael Dubois (SUI)1.452.5519:30 
Michał Michalski (POL) vs. Albert Odzimkowski (POL)1.951.7520:00 
Artur Sowiński (POL) vs. Vincius Bohrer (BRA)1.352.9120:30 
Karolina Owczarz (POL) vs. Aleksandra Rola (POL)2.401.5021:00 
Grzegorz Szulakowski (POL) vs. Shamil Musaev (RUS)2.701.4021:30 
Damian Janikowski (POL) vs. Szymon Kołecki (POL)2.001.7022:00 
Salahdine Parnasse (FRA) vs. Ivan Buchinger (SVK)1.253.5522:30 
Scott Askham (ENG) vs. Mamed Khalidov (POL)1.652.1023:00 
Bojové športy - Medzinárodný - UFC on ESPN1X2Čas 
Trevor Smith (USA) vs. Makhmud Muradov (UZB)4.001.2022:30 
Virna Jandiroba (BRA) vs. Mallory Martin (USA)1.352.9123:00 
Matt Wiman (USA) vs. Joe Solecki (USA)3.401.2723:30 
Box - Medzinárodný - Featherweight1X2Čas 
Kiko Martinez (ESP) vs. Alexander Cazares (MEX)1.0226.0012.0020:00 
Box - Medzinárodný - Heavyweight1X2Čas 
Mahammadrasul Majidov (AZE) vs. Tom Little (ENG)1.0130.0012.5016:00 
Filip Hrgovic (CRO) vs. Eric Molina (USA)1.0330.0010.0018:15 
Dillian Whyte (ENG) vs. Mariusz Wach (POL)1.0330.0010.0019:15 
Alexander Povetkin (RUS) vs. Michael Hunter (USA)2.7321.001.4520:00 
Anthony Joshua (GBR) vs. Andy Ruiz Jr. (MEX)1.4026.002.8522:00 
Box - Medzinárodný - Super bantamweight1X2Čas 
Ivan Price (ENG) vs. Swedi Mohamed (TAN)1.0130.0012.5016:00 
Florbal - Fínsko - Salibandyliiga1X2Čas 
Adalens IF vs. Happee7.089.121.1415:00 
LaSB vs. Espoon Oilers2.855.921.6416:00 
Tiikerit vs. SB Welhot2.045.962.1116:00 
TPS vs. Nokian Kristityt Palloilijat1.865.802.3916:00 
Viikingit vs. Steelers1.139.337.4016:00 
Florbal - Majstrovstvá sveta - Majstrovstvá sveta, ženy, skupina A1X2Čas 
Fínsko vs. Poľsko1.0114.1618.5612:00 
Švajčiarsko vs. Nemecko1.0114.5417.9615:15 
Florbal - Majstrovstvá sveta - Majstrovstvá sveta, ženy, skupina B1X2Čas 
Slovensko vs. Švédsko18.5614.301.0118:15 
Florbal - Majstrovstvá sveta - Majstrovstvá sveta, ženy, skupina C1X2Čas 
Japonsko vs. Dánsko13.5112.241.0412:00 
Estónsko vs. Nórsko7.298.291.1615:15 
Florbal - Majstrovstvá sveta - Majstrovstvá sveta, ženy, skupina D1X2Čas 
Austrália vs. USA6.268.511.1918:15 
Florbal - Švédsko - Allsvenskan Norra1X2Čas 
Djurgardens IF Ibs vs. Strangnas Ibk1.626.372.7315:00 
FBI Tullinge vs. Salems IF1.277.474.5615:00 
Wibax Patriot IBK Pitea vs. Sundsvall Fbc1.467.433.1315:00 
Florbal - Švédsko - Allsvenskan Sodra1X2Čas 
IBF Orebro vs. IBK Lockerud Mariestad1.337.363.9214:00 
Astorp/Kvidinge IBS vs. Lillan IBK1.736.242.5015:00 
Lagan IBK vs. Karlstad Ibf5.708.841.1716:00 
Florbal - Švédsko - Svenska Superligan1X2Čas 
Hollvikens Ibf vs. FC Helsingborg2.496.001.7816:00 
Futbal - Alžírsko - Ligue 11X2Čas 
CR Belouizdad vs. JS Saoura1.523.475.4615:00+2
ES Setif vs. AS Ain M´Lila2.062.693.6715:00+2
Na Hussein Dey vs. NC Magra1.643.174.8815:00+2
USM Bel Abbes vs. Moloudia Club d´Alger2.692.592.6915:00+2
US Biskra vs. CA Bordj Bou Arreridj2.052.793.5116:00+2
Futbal - Alžírsko - U211X2Čas 
Mo Bejaia vs. USM Annaba1.424.105.4010:00+1
AS Khroub vs. USM El Harrach2.203.202.7511:00+1
CR Belouizdad vs. JS Saoura4.404.201.5011:00+1
NA Hussein Dey vs. NC Magra1.603.903.9511:00+1
OM Arzew vs. WA Tlemcen1.953.203.2511:00+1
RC Arba vs. ASM Oran1.404.205.6011:00+1
RC Relizane vs. Amal Bou Saada1.603.604.4011:00+1
USM Bel Abbes vs. MC Alger3.203.601.8511:00+1
Olympique Medea vs. MC Saida1.424.105.4012:00+1
US Biskra vs. CA Bordj Bou Arreridj2.453.352.3512:00+1
MC El Eulma vs. JSM Bejaia2.602.952.4513:00+1
DRB Tadjenant vs. JSM Skikda1.653.554.1014:00+1
Futbal - Anglicko - Championship1X2Čas 
Huddersfield Town vs. Leeds United6.563.901.4913:30+12
Blackburn Rovers vs. Derby County1.983.443.5216:00+13
Cardiff City vs. Barnsley FC1.763.754.1016:00+12
Fulham FC vs. Bristol City1.633.944.7216:00+12
Hull City vs. Stoke City2.413.262.7916:00+13
Luton Town vs. Wigan Athletic2.363.392.7716:00+13
Middlesbrough FC vs. Charlton Athletic1.893.523.7516:00+13
Queens Park Rangers vs. Preston North End2.193.482.9716:00+13
Reading FC vs. Birmingham City2.143.353.1716:00+13
Sheffield Wednesday vs. Brentford2.573.122.7016:00+13
Futbal - Anglicko - Isthmian League, Premier Division1X2Čas 
Brightlingsea Regent vs. Corinthian Casuals2.223.312.6416:00+2
Carshalton Athletic vs. Bognor Regis Town1.953.483.0416:00+2
Cheshunt FC vs. Bishops Stortford2.383.412.4016:00+2
Cray Wanderers vs. Potters Bar Town FC1.823.473.4216:00+2
East Thurrock United vs. Haringey Borough1.883.463.2316:00+2
Enfield Town vs. Bowers Pitsea1.653.663.9916:00+2
Folkestone Invicta vs. Horsham FC2.043.432.8616:00+2
Kingstonian FC vs. Merstham1.673.593.9616:00+2
Lewes FC vs. Leatherhead FC2.163.522.6116:00+2
Wingate & Finchley FC vs. AFC Hornchurch3.893.541.6916:00+2
Worthing FC vs. Margate FC1.703.653.7216:00+2
Futbal - Anglicko - League One1X2Čas 
Blackpool FC vs. Fleetwood Town2.293.222.9216:00+13
Bolton Wanderers vs. Wimbledon2.213.233.0516:00+13
Bristol Rovers vs. Southend United1.494.005.9716:00+11
Burton Albion vs. Lincoln City1.893.363.8016:00+13
Coventry City vs. Ipswich Town2.343.072.9616:00+13
Doncaster Rovers vs. Milton Keynes Dons1.534.025.2716:00+12
Gillingham FC vs. Sunderland AFC2.883.142.3616:00+13
Oxford United vs. Shrewsbury Town1.643.664.8016:00+12
Portsmouth FC vs. Peterborough United1.983.493.3516:00+13
Rotherham United vs. Rochdale FC1.524.085.3916:00+12
Tranmere Rovers vs. Accrington Stanley2.703.322.3916:00+13
Futbal - Anglicko - League Two1X2Čas 
Bradford City vs. Newport County2.033.213.5016:00+13
Cambridge United FC vs. Plymouth Argyle2.593.242.5316:00+13
Colchester United FC vs. Salford City1.913.353.7416:00+13
Exeter City vs. Northampton Town1.983.313.5316:00+13
Forest Green Rovers vs. Scunthorpe United2.023.273.4616:00+13
Grimsby Town vs. Swindon Town3.133.262.1616:00+13
Mansfield Town vs. Cheltenham Town2.113.293.2116:00+13
Morecambe vs. Carlisle United2.493.282.6116:00+13
Oldham Athletic vs. Leyton Orient2.233.362.9116:00+13
Port Vale vs. Walsall FC2.003.193.6216:00+13
Stevenage vs. Crawley Town2.213.223.0716:00+13
Futbal - Anglicko - National League1X2Čas 
Barrow AFC vs. Aldershot Town1.643.714.7516:00+12
Chesterfield FC vs. Bromley FC2.783.392.3016:00+13
Dagenham & Redbridge vs. Maidenhead United1.883.433.7516:00+13
Dover Athletic vs. Boreham Wood1.923.413.6316:00+13
Eastleigh FC vs. Ebbsfleet Utd1.593.944.8616:00+13
Harrogate Town vs. Torquay United1.973.603.2716:00+13
Notts County vs. Sutton United1.823.473.9516:00+12
Stockport County vs. Chorley FC2.053.293.3616:00+13
Woking FC vs. Hartlepool United2.243.412.8516:00+13
Wrexham FC vs. Solihull Moors FC2.783.132.4316:00+13
Yeovil Town vs. Halifax Town1.893.403.7616:00+13
Barnet FC vs. AFC Fylde2.393.272.7418:20+13
Futbal - Anglicko - National League North1X2Čas 
AFC Telford United vs. Farsley AFC2.313.372.6316:00+9
Bradford Park Avenue vs. Altrincham FC3.383.651.8516:00+9
Curzon Ashton FC vs. Hereford United2.513.242.4816:00+9
Darlington vs. Chester FC2.823.312.2116:00+9
Gateshead FC vs. Alfreton Town FC1.753.463.9916:00+9
Guiseley FC vs. Brackley Town3.003.352.0916:00+9
Kettering Town vs. York City3.623.451.8416:00+9
Kidderminster Harriers vs. Boston United2.893.252.1916:00+9
King´s Lynn vs. Blyth Spartans1.255.009.0016:00+9
Leamington FC vs. Spennymoor Town3.063.442.0316:00+9
Southport FC vs. Gloucester City1.533.994.9116:00+9
Futbal - Anglicko - National League South1X2Čas 
Bath City vs. Wealdstone FC2.423.362.5016:00+8
Chelmsford City vs. Hungerford Town1.573.894.6716:00+9
Concord Rangers vs. Eastbourne Borough2.143.382.8716:00+9
Dorking Wanderers vs. Weymouth FC2.773.442.1816:00+9
Dulwich Hamlet vs. Dartford FC2.303.372.6416:00+9
Havant & Waterlooville vs. Chippenham Town1.434.235.6816:00+9
Oxford City vs. Maidstone United2.173.412.8016:00+9
Slough Town FC vs. Braintree Town1.474.115.3116:00+9
St Albans City vs. Hampton & Richmond Borough FC3.693.651.7716:00+9
Tonbridge Angels vs. Billericay Town2.633.382.3116:00+9
Welling United FC vs. Hemel Hempstead2.553.302.4116:00+9
Futbal - Anglicko - Northern Premier League, Premier Division1X2Čas 
Atherton Collieries vs. Hyde United2.383.532.3516:00+2
Bamber Bridge vs. Mickleover Sports2.443.542.2916:00+2
Basford United vs. Ashton UTD1.623.843.9616:00+1
Buxton FC vs. Lancaster City2.833.582.0116:00+1
FC United of Manchester vs. Matlock Town1.743.653.5416:00+2
Gainsborough Trinity vs. Scarborough Athletic2.413.312.4216:00+1
Morpeth Town vs. Nantwich Town2.213.522.5416:00+1
South Shields vs. Warrington Town1.813.513.4116:00+1
Stafford Rangers vs. Radcliffe Borough3.663.561.7416:00+1
Stalybridge Celtic vs. Whitby Town2.023.572.8216:00+1
Witton Albion vs. Grantham Town1.653.673.9916:00+2
Futbal - Anglicko - Premier League1X2Čas 
Everton vs. Chelsea FC3.533.661.9913:30+13
Bournemouth AFC vs. Liverpool FC6.794.911.4116:00+11
Tottenham Hotspur vs. Burnley FC1.384.857.7516:00+11
Watford FC vs. Crystal Palace2.423.193.0016:00+13
Manchester City vs. Manchester United1.315.388.9318:30+11
Futbal - Anglicko - Southern League, Premier Division Central1X2Čas 
Banbury United vs. Tamworth FC2.823.612.0016:00+1
Barwell FC vs. St Ives Town1.604.003.9316:00+2
Hednesford Town vs. Hitchin Town1.873.783.0316:00+1
Kings Langley vs. Rushden & Diamonds2.453.572.2716:00+1
Lowestoft Town vs. Alvechurch2.003.662.8116:00+1
Needham Market FC vs. Biggleswade Town1.574.004.1016:00+1
Nuneaton Town FC vs. Rushall Olympic1.993.542.8916:00+1
Redditch United vs. Leiston FC2.454.202.0516:00+1
Royston Town vs. Peterborough Sports FC2.253.762.3816:00+2
Stourbridge FC vs. Coalville Town1.993.642.8216:00+2
Stratford Town FC vs. Bromsgrove Sporting FC3.574.091.6516:00+1
Futbal - Anglicko - Southern League, Premier Division South1X2Čas 
Chesham United vs. Poole Town1.643.664.0516:00+2
Dorchester Town vs. Metropolitan Police2.793.522.0616:00+2
Gosport Borough vs. Yate Town1.753.433.7316:00+2
Harrow Borough vs. Tiverton Town3.993.671.6516:00+2
Hartley Wintney vs. Hayes & Yeading United FC1.833.433.4216:00+2
Hendon vs. Merthyr Town2.463.332.3716:00+2
Salisbury City vs. Blackfield & Langley1.543.944.4016:00+2
Taunton Town vs. Beaconsfield Sycob FC1.364.355.9916:00+2
Truro City vs. Walton Casuals1.314.576.6616:00+2
Weston Super Mare FC vs. Farnborough Town FC2.203.472.5916:00+2
Wimborne Town vs. Swindon Supermarine2.553.232.3416:00+2
Futbal - Argentína - Primera B1X2Čas 
Argentino de Quilmes vs. Deportivo Armenio2.672.992.5021:00+4
Club Atletico Acassuso vs. San Telmo2.222.883.2121:00+4
UAI Urquiza vs. Almirante Brown2.752.802.5721:00+4
Villa San Carlos vs. CSD Flandria1.933.003.8821:00+4
Futbal - Argentína - Primera B Nacional1X2Čas 
C vs. CA Tigre2.472.772.9123:10+2
Futbal - Argentína - Primera C Metropolitana1X2Čas 
Central Cordoba de Rosario vs. Canuelas FC2.703.022.3321:00+1
Deportivo Laferrere vs. Deportivo Espanol1.803.123.9321:00+1
General Lamadrid vs. El Porvenir1.753.134.1921:00+1
Futbal - Argentína - Primera D Metropolitana1X2Čas 
Argentino de Rosario vs. Centro Espanol2.682.752.5421:00+1
CA Lugano vs. Defensores de Cambaceres2.073.043.1421:00+1
Deportivo Muniz vs. Puerto Nuevo2.752.892.3821:00+1
Futbal - Argentína - Primera Division, Torneo Inicial1X2Čas 
CA Huracan vs. Arsenal de Sarandi2.592.992.7021:35+13
CA Talleres vs. Union de Santa Fe2.092.993.6123:40+12
Club Atletico Tucuman vs. Newell´s Old Boys2.672.912.6923:40+13
Futbal - Argentína - Primera Division, ženy1X2Čas 
Racing Club vs. Estudiantes1.424.455.0021:00 
Futbal - Argentína - Torneo Federal A1X2Čas 
Deportivo Maipu vs. CA Ferro Carril Oeste General Pico1.643.035.2901:45+2
Desamparados San Juan vs. Huracan Las Heras3.743.011.8901:45+2
Atletico Camioneros vs. Estudiantes San Luis2.282.703.1121:00+2
Club Circulo Deportivo vs. Deportivo Madryn2.802.812.4021:00+2
Gimnasia y Esgrima vs. CA Sarmiento de Resistencia2.922.842.3021:00+2
CA Juventud Unida Universitario San Luis vs. Olimpo Bahia Blanco2.672.732.5721:30+2
Sportivo Belgrano vs. San Martin Formosa2.202.942.9821:30+2
Crucero Del Norte vs. Club Atletico Guemes2.402.812.8022:00+2
Villa Mitre de Bahia Blanca vs. Sportivo Penarol San Juan1.962.893.6422:00+2
Union de Sunchales vs. Sportivo Las Parejas2.322.683.0622:30+2
Futbal - Aruba - Division de Honor1X2Čas 
SV Deportivo Nacional vs. Racing Club Aruba1.664.153.5023:30 
Futbal - Austrália - Hyundai A-League1X2Čas 
Wellington Phoenix FC vs. Western Sydney Wanderers2.193.472.8907:00+12
Sydney FC vs. Brisbane Roar FC1.564.084.8809:30+10
Futbal - Austrália - Westfield W-League1X2Čas 
Melbourne Victory vs. WS Wanderers FC4.044.081.5906:00+2
Perth Glory vs. Newcastle Jets2.593.712.1512:15+2
Futbal - Austrália - Y-League1X2Čas 
Sydney FC U21 vs. Western Sydney Wanderers FC1.434.654.6006:45+1
Futbal - Belgicko - First Division B, Second stage1X2Čas 
KFCO Beerschot Wilrijk vs. Excelsior Virton2.003.273.2817:00+9
Sporting Lokeren vs. KSV Roeselare1.913.333.4820:30+9
Futbal - Belgicko - Pro League1X2Čas 
Yellow Red KV Mechelen vs. KV Kortrijk1.863.643.5918:00+13
Cercle Brugge vs. KRC Genk4.273.841.6820:00+12
KAA Gent vs. SV Zulte Waregem1.384.906.2920:00+11
St. Truidense VV vs. Club Brugge7.534.911.3320:30+11
Futbal - Belgicko - Super League, ženy1X2Čas 
Club Brugge vs. RSC Anderlecht14.288.781.0614:00 
Futbal - Bolívia - Liga Profesional Boliviana, Clausura1X2Čas 
Sport Boys Warnes vs. CA Nacional Potosi2.443.402.3520:00 
Futbal - Bolívia - Nacional B1X2Čas 
Real Santa Cruz vs. Real Tomayapo1.503.854.8520:30 
Futbal - Bosna a Hercegovina - Premijer Liga1X2Čas 
Doboj Kakanj vs. NK Celik Zenica2.312.872.9413:00+3
FK Tuzla City vs. NK Siroki Brijeg2.323.082.7513:00+3
FK Zvijezda 09 vs. FK Sarajevo9.445.001.2313:00+3
Zrinjski Mostar vs. Radnik Bijeljina1.673.374.4613:00+3
Željezničar Sarajevo vs. FK Velez Mostar1.175.9110.6516:00+3
Futbal - Botswana - Pohár1X2Čas 
Botswana Police XI SC vs. BDF XI1.802.954.2514:45 
Security Systems FC vs. Orapa United2.203.002.9514:45 
Futbal - Brazília - U20 Copa Internacional Ipiranga1X2Čas 
Internacional RS vs. FC Midtjylland1.573.854.2001:30+2
Club Atletico Penarol vs. Atletico PR2.913.372.0419:30+1
Defensor Sporting vs. America De Cali SA3.603.321.8221:00+1
Club Atletico Independiente (Arg) vs. Club Estudiantes De La Plata2.073.202.9821:30+1
Racing Club de Avellaneda (Arg) vs. Vasco da Gama RJ U203.673.681.7123:00+1
Futbal - Bulharsko - A PFG1X2Čas 
PFK Botev Plovdiv vs. Beroe Stara Zagora2.273.202.7313:15+5
Ludogorez Rasgrad vs. Cherno More Varna1.314.268.2015:30+4
Futbal - Chorvátsko - 1. HNL1X2Čas 
HNK Gorica vs. NK Slaven Belupo1.613.695.0215:00+2
NK Inter Zapresic vs. Hajduk Split5.614.011.5117:30+1
Futbal - Chorvátsko - 2. HNL1X2Čas 
HNK Cibalia Vinkovci vs. NK Radnik Sesvete4.093.211.7413:30+2
NK Dubrava vs. NK Croatia Zmijavci2.102.993.1313:30+2
NK Dugopolje vs. Kustosija1.743.293.9913:30+2
NK Hrvatski Dragovoljac vs. NK Solin1.683.344.2213:30+2
Hnk Orijent 1919 vs. NK Medimurje Cakovec1.613.354.7214:30+2
Futbal - Cyprus - 1. divízia1X2Čas 
Anorthosis Famagusta FC vs. AEL Limassol1.563.504.9416:00+5
Olympiakos Nicosia FC vs. APOEL Nikózia8.434.571.2618:00+5
Futbal - Cyprus - 2. Division1X2Čas 
AEZ Zakakiou vs. Onisilos Sotira FC4.003.751.6213:30 
Akritas Chlorakas vs. Othellos Athienou2.853.552.0013:30 
Aris Limassol FC vs. Alki Oroklinis1.723.304.0013:30 
Asil Lysis vs. Omonia Aradippou1.255.007.5013:30 
Ermis Aradippou FC vs. Digenis Morphou1.136.4310.8513:30 
Polemidion vs. Omonia Psevda1.136.6510.0013:30 
Futbal - Česká republika - 1. liga1X2Čas 
FK Teplice vs. FC Fastav Zlín1.993.203.6214:30+13
SFC Opava vs. FK Jablonec3.483.162.0614:30+13
1. FC Slovácko vs. FC Viktoria Plzeň3.103.052.2817:00+13
Futbal - Dánsko - U19 League1X2Čas 
Lyngby vs. FC Kodaň2.303.852.3013:00 
Futbal - Egypt - 2. divízia1X2Čas 
Bani Sweif vs. Derot1.404.205.6013:00 
Futbal - Egypt - Egypt Cup1X2Čas 
Al-Ittihad Al-Sakndary vs. Al Nasr Káhira1.503.525.8713:30 
Futbal - Ekvádor - Serie A1X2Čas 
CSD Macara vs. Delfin SC1.643.424.5722:00+2
Futbal - El Salvador - Liga Feminina1X2Čas 
Municipal Limeno vs. Alianza FC San Salvador2.003.452.9520:00 
CD FAS vs. Santa Tecla1.079.5011.0022:15 
Futbal - Francúzsko - Division 1, ženy1X2Čas 
EA Guingamp vs. Dijon Fco1.923.343.3314:30+2
FC Fleury vs. Paris FC2.103.063.1514:30+2
Girondins Bordeaux vs. Stade De Reims1.404.305.8314:30+2
Olympique Marseille vs. Soyaux Asj3.513.531.8114:30+2
Paríž Saint-Germain vs. HSC Montpellier1.414.235.7915:30+2
Futbal - Francúzsko - Ligue 11X2Čas 
HSC Montpellier vs. Paríž Saint-Germain5.654.351.4917:30+12
AS Monako vs. Amiens SC1.424.596.4320:00+11
FC Stade Rennes vs. SCO Angers2.073.143.5920:00+13
OGC Nice vs. FC Metz1.843.354.1920:00+12
Racing Štrasburg vs. Toulouse FC1.663.694.8320:00+12
Futbal - Francúzsko - National 21X2Čas 
Sainte Genevieve Sports vs. AC Bobigny2.353.202.5518:00 
Futbal - Francúzsko - Pohár1X2Čas 
AS Prix Les Mezieres vs. US Quevilly Rouen4.914.131.5513:30 
US Vandoeuvre vs. FC Red Star 936.134.451.4213:30 
Annecy FC vs. FC Chambly4.003.701.7514:00 
Chartres FC vs. SM Caen3.453.402.0014:15 
Stade Pontivyen vs. FC Lorient14.448.711.1014:15 
Cournon vs. Chamois Niort FC19.8512.261.0415:00 
ST Pryve ST Hilaire FC vs. AJ ST G Cayenne1.583.815.1415:00 
Tours FC vs. Club Franciscain2.233.442.8515:00 
FC Mulhouse vs. Epinal2.863.292.2917:00 
Bergerac Perigord FC vs. Trelissac FC1.544.314.8218:00 
Chateaubriant vs. Saint Brieuc3.383.342.0218:00 
Croix IC vs. Sannois Saint-Gratien2.513.472.4718:00 
FC Montceau Bourgogne vs. RCF Besancon2.593.712.3018:00 
FC Rouen vs. US Orleans 453.303.601.9518:00 
Limonest FC vs. Villefranche Sur Saone5.653.771.5418:00 
Sable Sur Sarthe vs. Concarneau5.234.081.5318:00 
Stade Plabennec vs. US Granville3.373.362.0218:00 
Futbal - Gambia - GFA League1X2Čas 
Gamtel FC vs. Marimoo2.452.453.2017:30+1
WAA Banjul vs. BK Milan2.552.453.0017:30+1
Futbal - Grécko - Football League1X2Čas 
Kalamata FC vs. Trikala2.522.862.6114:00+2
Futbal - Grécko - Super League1X2Čas 
PAOK Solún vs. Skoda Xanthi FC1.146.3717.2617:00+11
AEK Atény vs. Panionios1.225.3212.0018:30+11
Panetolikos vs. Olympiacos Piräus9.684.921.2819:00+11
Futbal - Grécko - U19 Super League1X2Čas 
AEK Atény vs. Panionios1.324.576.5110:30+2
Asteras Tripolis vs. AE Larissa1.773.493.5810:30+2
Panaitolikos vs. FC Olympiacos4.593.681.5610:30+2
Atromitos Athinon vs. Aris2.103.252.8511:00 
Volos Nps vs. Panathinaikos6.504.751.3011:00 
Lamia 1964 vs. OFI2.563.342.2712:30 
Futbal - Guatemala - Liga Nacional, ženy1X2Čas 
UNIFUT Rosal vs. Club Femenino San Marcos1.324.756.0021:00 
Futbal - Holandsko - Eredivisie1X2Čas 
ADO Den Haag vs. FC Twente Enschede2.343.542.7018:30+13
PSV Eindhoven vs. Fortuna Sittard1.137.9814.6319:45+10
VVV Venlo vs. FC Emmen2.143.543.0219:45+13
PEC Zwolle vs. AZ Alkmaar6.154.571.4320:45+12
Futbal - Holandsko - Tweede Divisie1X2Čas 
Amsterdam FC vs. Scheveningen1.344.825.6414:00+2
FC Volendam vs. Sparta Rotterdam3.704.201.6015:00+2
Ijsselmeervogel vs. VV Noordwijk1.624.323.5515:00+2
Rijnsburgse Boys vs. TEC1.444.614.6015:00+2
Kozakken Boys vs. GVVV1.843.723.1515:30+2
Futbal - Holandsko - U19 Eredivisie1X2Čas 
Almere City FC vs. Vitesse1.954.002.7012:00 
ADO Den Haag vs. FC Twente1.754.103.2014:30 
Heerenveen vs. AZ2.704.001.9514:30 
NAC vs. PSV4.304.301.5014:30 
Futbal - Hong Kong - Premier League1X2Čas 
Guangzhou R&F vs. Happy Valley1.235.797.3707:30+2
Futbal - Hong Kong - Premier League, ženy1X2Čas 
Citizen AA vs. Happy Valley2.353.702.3012:00 
Wofoo Tai Po vs. Chelsea SS (hk)2.203.952.3512:00 
Standard Perpetual MLFA vs. Hong Kong FC3.554.901.5513:30 
Kitchee vs. Shatin SA2.704.001.9514:00 
Futbal - India - Bangalore Super Division1X2Čas 
South United vs. Bangalore Independents1.903.752.9509:00+1
FC Bengaluru United vs. Kickstart Karnataka FC2.553.552.2011:00+1
Futbal - India - I-League1X2Čas 
Minerva FC vs. East Bengal5.894.121.3909:30+2
Futbal - India - Indian Super League1X2Čas 
Northeast United FC vs. Atletico De Kolkata2.203.192.7615:00+10
Futbal - Indonézia - Super League1X2Čas 
Persela Lamongan vs. PSM Makassar1.873.283.4309:30+2
PSS Sleman vs. Persib Bandung1.693.374.1212:30+2
Futbal - Irán - U23 League1X2Čas 
Paykan vs. Moghavemat Tehran1.663.753.8507:30 
Futbal - Írsko - Leinster Senior League1X2Čas 
St Francis FC vs. UCD1.205.758.2515:00 
Futbal - Izrael - Liga Alef South1X2Čas 
Maccabi Ashdod vs. Maccabi Kabilio Jaffa4.103.551.6518:45 
FC Ironi Or Yehuda vs. AS Nordia Jerusalem2.352.952.7019:15 
Futbal - Izrael - Liga Bet North1X2Čas 
Bnei Bir Al Maksur vs. Elnahada Nazareth3.403.551.8009:30 
Hapoel Bnei Pardes vs. Maccabi Bnei Raina1.603.904.0010:00 
Maccabi Ahva Yarka vs. Bnei Majdal Krum United17.0012.001.0111:30 
Hapoel Beit Shean Mesilot vs. Ironi Nesher4.104.101.5519:00 
Futbal - Izrael - Premier League1X2Čas 
Hapoel Raanana vs. Hapoel Kfar Saba2.693.002.4114:00+13
Hapoel Haifa vs. Bnei Yehuda Tel Aviv2.413.002.6916:30+13
Ironi Kiryat Shmona vs. Sectzya Nes Ziona2.103.103.1117:30+13
Maccabi Tel Aviv vs. Maccabi Netanya1.244.5810.3418:50+11
Futbal - Izrael - U19 Premier Division 11X2Čas 
Hapoel Nof HaGalil vs. Hapoel Ramat Gan2.553.402.2510:00 
Hapoel Hadera vs. Hapoel Beer Sheva3.503.451.8010:30 
Futbal - Izrael - U19 State Cup1X2Čas 
Hapoel Kfar Saba vs. Hapoel Mahane Yehuda2.803.652.0007:45 
Hapoel Akko vs. Hapoel Haifa2.453.652.2510:00 
Maccabi Kabilio Jaffa vs. Beitar Tel Aviv Bat Yam2.353.652.3010:00 
Hakoah Ramat Gan vs. Maccabi Shoham1.156.509.7513:00 
Beitar Kfar Saba Shlomi vs. Hapoel Katamon6.254.651.3314:30 
Futbal - Japonsko - J-League1X2Čas 
Consadole Sapporo vs. Kawasaki Frontale3.693.661.8306:00+13
Matsumoto Yamaga FC vs. Shonan Bellmare4.603.401.7206:00+6
Nagoya Grampus vs. Kashima Antlers3.103.252.1706:00+13
Oita Trinita vs. Cerezo Osaka3.233.182.1506:00+13
Sanfrecce Hiroshima vs. Vegalta Sendai1.693.674.4506:00+13
Shimizu S-Pulse vs. Sagan Tosu2.273.292.8906:00+13
Urawa Red Diamonds vs. Gamba Osaka2.223.352.9406:00+13
Vissel Kobe vs. Jubilo Iwata1.633.894.5506:00+13
Yokohama F Marinos vs. FC Tokyo1.903.613.4906:00+13
Futbal - Južná Afrika - National First Division1X2Čas 
Moroka Swallows FC vs. University of Pretoria FC2.502.942.5614:30+2
Royal Eagles vs. Richards Bay FC2.732.862.4214:30+2
Futbal - Južná Afrika - Premier League1X2Čas 
Baroka FC vs. Orlando Pirates FC3.892.961.8714:30+4
Black Leopards FC vs. Amazulu FC2.442.802.7614:30+4
Cape Town City FC vs. Chippa United2.002.853.5917:00+4
Kaizer Chiefs vs. Bloemfontein Celtic FC1.872.943.9319:15+4
Futbal - Katar - Stars Cup1X2Čas 
Al-Arabi Doha SC vs. Al Duhail SC3.233.571.8516:10+2
Al-Sailya vs. Al Gharrafa SC3.163.601.8616:10+2
Qatar SC vs. Al-Khoor2.363.482.3916:10+2
Futbal - Keňa - Keňa, Premier League1X2Čas 
Chemelil Sugar FC vs. Western Stima FC6.874.171.3413:00+2
Nzoia United vs. Kakamega Homeboyz4.153.371.6913:00+2
Futbal - Keňa - National Super League1X2Čas 
Mount Kenya United vs. Vihiga Bullets1.853.203.6010:00 
Fortune Sacco vs. Vihiga United3.253.201.9513:00 
Kibera Black Stars vs. FC Talanta2.153.202.8513:00 
Modern Coast Rangers FC vs. Ushuru FC3.703.301.8013:00 
Futbal - Kolumbia - Primera A, Clausura, play-off1X2Čas 
America De Cali vs. Club Deportivo Junior FC1.982.993.9822:00+3
Futbal - Kolumbia - Torneo Postobon I1X2Čas 
Boyaca Chico FC vs. Cortulua1.923.083.9402:00+1
Futbal - Kosovo - Kosovar Cup1X2Čas 
KF Ballkani vs. Trepca 891.803.553.4012:30+1
KF Feronikeli vs. A&N1.126.5012.0012:30 
Futbal - Kuba - Campeonato Nacional1X2Čas 
FC Cienfuegos vs. Matanzas2.253.452.5521:00+1
Granma vs. Santiago de Cuba2.553.152.4021:00+1
Guantanamo vs. Ciego de Avila2.203.002.9521:00+1
La Habana vs. Artemisa2.053.153.1021:00+1
Pinar del Rio vs. Isla de la Juventud1.753.104.2521:00+1
Sancti Spiritus vs. Las Tunas2.353.102.6521:00+1
Villa Clara vs. Mayabeque1.127.5010.0021:00 
Futbal - Luxembursko - Luxemburský pohár1X2Čas 
F91 Dudelange vs. US Mondorf-Les-Bains1.404.006.0016:00+1
Futbal - Maďarsko - NB I1X2Čas 
Mezokovesd Zsory vs. Diosgyor Vtk1.663.544.2814:30+5
Debreceni VSC vs. Budapešť Honved FC2.203.222.8117:00+5
Fehérvár FC vs. Paksi FC1.364.316.5017:00+5
Ujpest FC vs. Kisvarda FC1.653.544.3517:00+4
Zalaegerszegi TE vs. Kaposvari Rakoczi FC1.464.045.3817:00+4
Futbal - Maďarsko - U19 - 1. Division1X2Čas 
Budapest Honved vs. Puskas Academy1.424.454.9010:00+1
Vasas vs. Debreceni VSC1.354.605.8011:00+1
Futbal - Malawi - Super League1X2Čas 
Civil Sporting Club vs. Mlatho Mponela FC1.803.353.6513:30+1
Moyale Barracks vs. Mzuzu University2.003.153.2013:30+1
Futbal - Malta - First Division1X2Čas 
Pembroke Athleta FC vs. Qormi FC2.503.602.2014:00+1
Qrendi FC vs. Pieta Hotspurs2.753.552.0516:15+1
Futbal - Malta - Premier Division1X2Čas 
Floriana FC vs. St Lucia FC1.284.757.2414:00+2
Gzira United FC vs. Mosta FC1.344.536.0714:00+2
Sliema Wanderers FC vs. FC Birkirkara2.513.132.4316:00+2
Gudja United vs. Senglea Athletic2.393.142.5416:15+2
Futbal - Maroko - Botola1X2Čas 
Fus Fath Union Sportive Rabat vs. MAT Maghrib Association Tetouan2.712.792.4815:00+2
Rapide Oued Zem vs. OCS Olympique de Safi2.722.772.4917:00+2
Futbal - Medzinárodný - CECEFA Cup1X2Čas 
Djibouti vs. Somálsko2.252.952.8511:30 
Uganda vs. Burundi1.204.7012.0014:00 
Futbal - Medzinárodný - U20 Cosafa Championship1X2Čas 
Botswana vs. Malawi3.003.202.0509:30 
Angola vs. Mozambik2.053.203.0011:45 
Futbal - Medzinárodný - U22 Southeast Asian Games1X2Čas 
Myanmar vs. Indonézia4.203.701.6009:00 
Vietnam vs. Kambodža1.274.558.0013:00 
Futbal - Medzinárodný - U23 South Asian Games1X2Čas 
Srí Lanka vs. Bhutan2.203.452.6012:15 
Futbal - Medzinárodný - U23 Sudasienspiele, Damen1X2Čas 
India vs. Nepál1.503.755.0012:15 
Futbal - Mexiko - Liga de Ascenso, Apertura, play-off1X2Čas 
CF ALEBRIJES DE OAXACA vs. Zacatepec 19482.173.122.8603:30+4
Futbal - Nemecko - 2. Bundesliga1X2Čas 
Hannover 96 vs. Erzgebirge Aue1.773.534.3213:00+12
Holstein Kiel vs. VfL Osnabruck1.783.704.0113:00+12
SpVgg Greuther Furth vs. VfL Bochum2.493.402.6013:00+13
Futbal - Nemecko - 3. liga1X2Čas 
1. FC Kaiserslautern vs. Hallescher FC2.473.202.6114:00+13
1. FC Magdeburg vs. FC Ingolstadt2.083.283.1814:00+13
Carl Zeiss Jena vs. SpVgg Unterhaching2.833.292.2614:00+13
FC Kickers Wurzburg vs. FC Viktoria Kolín1.703.833.9914:00+12
KFC Uerdingen vs. Hansa Rostock2.873.162.3014:00+13
TSV 1860 Mníchov vs. SG Sonnenhof Grossaspach1.663.784.2614:00+12
Futbal - Nemecko - Bundesliga1X2Čas 
Borussia Dortmund vs. Fortuna Dusseldorf1.335.448.0715:30+11
Borussia Monchengladbach vs. FC Bayern Mníchov5.104.781.5315:30+12
FC Augsburg vs. FSV Mainz 052.173.593.1115:30+13
RB Leipzig vs. TSG 1899 Hoffenheim1.454.856.1515:30+11
SC Freiburg vs. VfL Wolfsburg2.923.352.3915:30+13
Bayer 04 Leverkusen vs. FC Schalke 041.933.643.7518:30+13
Futbal - Nemecko - Bundesliga, ženy1X2Čas 
Turbine Potsdam vs. 1. FFC Frankfurt2.133.512.6613:00+2
Futbal - Nemecko - U19 Bundesliga1X2Čas 
Bayer Leverkusen vs. Viktoria Koln1.215.777.7011:00+3
Borussia Dortmund vs. Wuppertaler SV1.156.519.3811:00+2
Chemnitzer FC vs. Hamburger SV9.066.561.1511:00+3
Eintracht Frankfurt vs. SC Freiburg2.263.592.4511:00+2
FC Schalke 04 vs. Borussia M´gladbach2.483.492.2711:00+2
Fortuna Dusseldorf vs. VfL Bochum1.394.755.0211:00+2
FSV Mainz 05 vs. 1. FC Heidenheim1.294.856.6511:00+2
Offenbacher FC Kickers 1901 vs. FC Ingolstadt 042.983.761.8911:00+2
Werder Brémy vs. Dynamo Drážďany1.275.366.3211:00+2
1 FC Magdeburg vs. RB Leipzig3.573.961.6712:00+3
1899 Hoffenheim vs. VfB Stuttgart2.153.762.5013:00+3
FC Augsburg vs. FC Bayern Mníchov6.465.411.2713:00+3
FC St. Pauli vs. VfL Wolfsburg5.694.671.3513:00+3
Karlsruher SC vs. Greuther Furth1.444.574.6513:00+3
Preussen Munster vs. 1. FC Kolín9.746.581.1413:00+3
TSV Alemannia Aachen vs. MSV Duisburg2.753.492.0813:00+3
Niendorfer TSV vs. Hertha BSC17.048.561.0514:00+3
Futbal - Nikaragua - U201X2Čas 
Juventus Managua vs. Real Madriz FC2.103.402.8021:00 
Futbal - Nórsko - Eliteserien, baráž1X2Čas 
IK Start vs. Lillestrom SK2.323.132.6318:00+13
Futbal - Nový Zéland - Premiership1X2Čas 
Southern United vs. Hawkes Bay United1.714.083.3507:00+2
Futbal - Nový Zéland - U20 Liga1X2Čas 
Eastern Suburbs Auckland AFC vs. Team Wellington2.454.202.0502:00 
Futbal - Panama - Liga Nacional de Ascenso1X2Čas 
SD Atletico National vs. Azuero FC2.602.802.6003:00 
Futbal - Peru - Segunda Division1X2Čas 
Atletico Grau vs. Deportivo Coopsol1.923.373.1921:15+2
Futbal - Poľsko - Ekstraklasa1X2Čas 
Jagiellonia Białystok vs. Zaglebie Lubin2.023.493.3615:00+13
Lech Poznaň vs. LKS Lodž Pss1.484.305.7617:30+12
Legia Gdaňsk vs. Wisla Plock SA1.733.634.4220:00+12
Futbal - Portugalsko - Campeonato Nacional, ženy1X2Čas 
Sporting vs. Valadares Gaia FC1.059.7513.0016:00 
UR Cadima vs. CF Benfica12.009.001.0716:00 
Futbal - Portugalsko - Primeira Liga1X2Čas 
CS Maritimo vs. CD Santa Clara2.303.003.2016:00+13
FC Famalicao vs. CD Tondela1.963.463.5619:00+13
CD Aves vs. Sporting Braga6.544.361.4321:30+11
Futbal - Portugalsko - Segunda Liga1X2Čas 
FC Penafiel vs. FC Porto B1.943.193.5512:00+5
CD Cova Piedade vs. Vilafranquense2.313.032.8916:00+5
CD Nacional vs. Sporting Farense2.073.043.3516:00+5
Desportivo Chaves vs. UD Oliveirense1.374.187.0318:15+5
Futbal - Portugalsko - U19 Championship1X2Čas 
CD Nacional Madeira vs. Rio Ave FC3.603.441.7812:00+2
FC Famalicao vs. Vitoria Guimaraes1.903.303.3116:00+2
Gil Vicente vs. Pacos Ferreira1.993.163.2116:00+2
Leixoes SC vs. FC Porto4.563.541.5916:00+2
OS Belenenses vs. Gd Estoril Praia2.793.182.1916:00+2
SC Braga vs. Vizela1.146.1910.9916:00+2
SG Sacavenense vs. Amora FC1.603.754.2216:00+2
Uniao de Leiria vs. Futebol Clube Alverca6.084.411.3516:00+2
Vilafranquense vs. Vitoria Setubal4.303.681.6016:00+2
Futbal - Portugalsko - U23 Championship1X2Čas 
CD Feirense vs. Estoril Praia3.613.481.7712:00+2
CF Belenenses vs. CD Cova Da Piedade1.503.994.7012:00+2
CS Maritimo vs. Sporting CP4.293.771.5812:00+2
FC Famalicao vs. CD Aves4.693.951.5112:00+2
Leixoes SC vs. Vitoria Setubal1.883.553.1712:00+2
Vitoria Guimaraes vs. Benfica5.534.211.4115:00+2
Futbal - Rakúsko - Bundesliga1X2Čas 
RB Salzburg vs. WSG Tirol1.089.6819.8817:00+8
TSV Hartberg vs. SKN St. Polten2.143.632.9617:00+13
Wolfsberger AC vs. LASK2.933.362.2617:00+13
Futbal - Rumunsko - Liga 21X2Čas 
FC Gloria Buzau vs. Ripensia Timisoara1.743.413.8010:00+2
Metaloglobus Bucuresti vs. FK Csikszereda Miercurea Ciuc1.963.183.2810:00+2
Scolar Resita vs. CS Mioveni2.883.332.0710:00+2
FC Dunarea Calarasi vs. FC Farul Constanta2.133.192.8911:00+2
ACS Asu Politehnica Timisoara vs. CS Pandurii Targu Jiu1.116.4313.8713:00+2
CS Concordia Chiajna vs. Rapid Bukurešť4.403.271.6815:00+2
Futbal - Rumunsko - Liga I1X2Čas 
Chindia Targoviste vs. CSM Politehnica Iasi2.493.082.6717:00+5
FC Hermanstadt vs. Dinamo Bukurešť2.783.182.3519:30+5
Futbal - Rusko - Premier League1X2Čas 
FK Tambov vs. FC Gazovik Orenburg2.622.992.6012:00+13
FK Krasnodar vs. CSKA Moskva2.203.133.0614:30+13
FC Akhmat Grozny vs. FK UFA2.192.773.5517:00+12
Futbal - Rwanda - National Football League1X2Čas 
Apr FC vs. Gasogi United1.354.136.9014:00+2
AS Muhanga vs. Kiyovu Sports1.873.043.7414:00+2
Bugesera FC vs. Musanze1.833.043.9014:00+2
Etincelles vs. Sunrise1.663.234.6314:00+2
Futbal - Saudská Arábia - Champions Cup1X2Čas 
Abha Club vs. AL Arabi (SA)1.274.428.8213:30+2
Al Safa (Ksa) vs. AL Ittihad9.166.591.1515:25+2
AL Hilal vs. Al Jabalain1.264.877.4915:45+2
Futbal - Saudská Arábia - Divízia 11X2Čas 
Al-Khaleej vs. AL Batin FC2.933.122.1316:50+2
Futbal - Saudská Arábia - U19 League1X2Čas 
Al-Feiha vs. Al Ansar2.003.602.8513:15 
Futbal - Severné Írsko - Championship 11X2Čas 
Ballyclare Comrades FC vs. Dundela FC2.413.612.2816:00+2
Futbal - Severné Írsko - Premiership1X2Čas 
Carrick Rangers FC vs. Institute FC1.983.552.9116:00+12
Coleraine vs. Glentoran FC1.783.633.4016:00 
Crusaders FC vs. Ballymena United FC1.274.797.3816:00+10
Dungannon Swifts FC vs. Warrenpoint Town2.173.632.5516:00+12
Glenavon FC vs. Larne2.423.452.3416:00+1
Linfield FC vs. Cliftonville FC1.793.563.4616:00+12
Futbal - Slovensko - Superliga1X2Čas 
FC Nitra vs. AS Trenčín2.783.282.2014:00+5
FK Pohronie vs. SKF Sereď2.073.342.9714:00+5
MFK Ružomberok vs. FC Vion Zlaté Moravce1.693.344.3614:00+5
MFK Zemplín Michalovce vs. Spartak Trnava2.523.142.4714:00+5
Slovan Bratislava vs. DAC 1904 Dunajská Streda1.683.404.3215:30+5
Futbal - Slovensko - U191X2Čas 
Ružomberok vs. Slovan Bratislava3.963.691.6510:00+1
Dunajska Streda vs. Spartak Trnava1.424.534.9111:00+1
MŠK Žilina vs. Trenčín1.893.762.9811:00+2
Nitra vs. FK Senica1.344.615.9211:00+1
ZP Sport Podbrezova vs. FK Poprad1.803.523.4611:00+1
Futbal - Škótsko - Championship1X2Čas 
Arbroath FC vs. Dundee FC2.963.102.2216:00+5
Dundee United vs. Alloa Athletic FC1.225.1910.2016:00+5
Dunfermline Athletic vs. Greenock Morton FC1.693.484.3516:00+5
Inverness Caledonian Thistle vs. Ayr United1.883.443.4916:00+5
Queen of The South vs. Partick Thistle2.373.212.6616:00+5
Futbal - Škótsko - Highland League1X2Čas 
Clachnacuddin vs. Deveronvale FC2.003.852.7016:00 
Futbal - Škótsko - League One1X2Čas 
Clyde FC vs. Forfar Athletic1.973.263.2616:00+5
Dumbarton FC vs. Montrose FC2.313.332.5816:00+5
East Fife FC vs. Falkirk FC4.283.501.6616:00+5
Peterhead FC vs. Stranraer FC1.693.584.0216:00+5
Raith Rovers FC vs. Airdrieonians2.083.382.9216:00+5
Futbal - Škótsko - League Two1X2Čas 
Albion Rovers FC vs. Queens Park FC3.183.501.9216:00+5
Cowdenbeath FC vs. Elgin City2.643.252.3116:00+4
Edinburgh City vs. Cove Rangers FC2.863.612.0316:00+5
Stenhousemuir FC vs. Annan Athletic2.403.272.5216:00+4
Stirling Albion vs. Brechin City FC1.503.935.0816:00+1
Futbal - Škótsko - Lowland Football League1X2Čas 
East Stirlingshire vs. Spartans1.404.754.8516:00 
Gala Fairydean vs. Stirling University2.253.652.4516:00 
Kelty Hearts vs. East Kilbride1.205.758.0016:00 
Futbal - Škótsko - Premiership1X2Čas 
Hamilton Academical vs. FC St. Mirren2.733.142.4716:00+13
Hibernian Edinburgh vs. Aberdeen2.563.332.5116:00+13
Livingston FC vs. Kilmarnock FC2.443.012.8816:00+13
Motherwell FC vs. Heart of Midlothian2.173.233.1216:00+13
Futbal - Španielsko - Division de Honor Juvenil1X2Čas 
CF Rayo Majadahonda U19 vs. Union Adarve U191.603.704.3012:00 
RC Victoria U19 vs. AD Huracan U192.253.402.5512:30 
Union Viera CF U19 vs. Tenerife U193.703.651.7012:30 
CD Ofra U19 vs. Acodetti CF U193.853.751.6613:00 
Espanyol U19 vs. CF Damm U191.354.605.8016:00 
Real Madrid U19 vs. Alcorcon U191.069.0013.0016:00 
Toledo U19 vs. CD Roda U195.604.201.4016:00 
Unio FB Jabac Terrassa U19 vs. Huesca U192.053.402.8516:00 
Atletico de Pinto U19 vs. Aravaca CF U192.403.352.4017:00 
UD Cornella U19 vs. CD San Francisco U191.553.654.7517:00 
Futbal - Španielsko - Primera Division1X2Čas 
Real Madrid vs. RCD Espanyol Barcelona1.196.7213.5713:00+11
Granada CF vs. Deportivo Alavés2.243.023.5416:00+13
Levante UD vs. Valencia CF3.053.662.1818:30+13
FC Barcelona vs. RCD Mallorca1.119.0620.8121:00+11
Futbal - Španielsko - Primera Division Femenina1X2Čas 
CDEF Logrono vs. Valencia CF2.053.552.7511:00 
Sporting Club de Huelva vs. Real Sociedad2.373.502.3716:00+2
Futbal - Španielsko - Segunda B1X2Čas 
Sevilla FC Atletico vs. Recreativo De Huelva2.273.052.7612:00+3
Real Sociedad B vs. SD Amorebieta1.653.294.5316:00+3
CD Guijuelo vs. Burgos CF2.413.022.6117:00+3
Real Madrid Castilla vs. CF Internacional de Madrid1.823.253.6819:00+3
UD Cornella vs. CE Sabadell2.442.972.6120:00+3
Futbal - Španielsko - Segunda Division1X2Čas 
SD Huesca vs. Rayo Vallecano1.893.373.9416:00+13
Sporting Gijon vs. Deportiva Ponferradina1.823.214.5818:00+12
UD Almeria vs. CD Mirandes1.763.304.8020:00+12
Futbal - Španielsko - Tercera Division1X2Čas 
CD La Granja vs. Atletico Bembibre2.213.322.6616:30 
Futbal - Švajčiarsko - Challenge League1X2Čas 
FC Chiasso vs. Grasshopper Club Zurich3.883.511.7017:00+10
SC Kriens vs. FC Wil 19001.883.273.4417:30+9
Futbal - Švajčiarsko - Super League1X2Čas 
Neuchatel Xamax FC vs. FC Lugano2.703.282.4719:00+13
Young Boys Bern vs. FC Luzern1.335.397.0919:00+10
Futbal - Taliansko - Serie A1X2Čas 
Atalanta Bergamasca Calcio vs. Hellas Verona1.325.098.4815:00+11
Udinese Calcio vs. SSC Neapol4.903.751.6718:00+12
SS Lazio Rím vs. Juventus Turín2.803.402.3920:45+13
Futbal - Taliansko - Serie A, ženy1X2Čas 
Empoli FC vs. Fiorentina Women FC6.284.441.3412:00+1
A.C. Miláno vs. ASD Pink Sport Time Bari1.098.4011.1914:30+2
Futbal - Taliansko - Serie B1X2Čas 
AS Cittadella vs. Unione Sportiva Salernitana 19191.833.194.0115:00+13
Empoli FC vs. Ascoli Calcio1.863.303.7215:00+12
Pescara Calcio vs. FBC Unione Venezia1.943.153.6115:00+13
Spezia Calcio vs. AS Livorno2.033.063.4415:00+12
Chievo Verona vs. US Cremonese1.893.083.8918:00+12
Futbal - Taliansko - Serie C1X2Čas 
FC Pro Vercelli 1892 vs. AC Pistoiese2.062.963.2515:00+2
US Pianese vs. US Pontedera2.592.922.4815:00+2
Paganese Calcio 1926 vs. US Catanzaro2.993.162.0917:30+2
AC Cesena vs. Fano Calcio1.473.595.7820:45+2
AC Siena vs. Calcio Como1.913.003.6820:45+2
Futbal - Trinidad a Tobago - Super League1X2Čas 
Police FC II vs. Matura Reunited1.803.453.5020:00 
Futbal - Tunisko - Ligue 11X2Čas 
Club a Bizertin vs. ES Metlaoui1.813.044.0414:00+2
US Ben Guerdene vs. Club Africain2.812.702.4714:00+2
Futbal - Tunisko - Ligue 21X2Čas 
AS Ariana vs. Sfax Railways2.822.832.3814:00+2
AS Sbikha vs. SA Meanzel Bourguiba2.182.843.1414:00+2
Olympique de Beja vs. ES Rades1.593.265.1314:00+2
Sporting Ben Arous vs. Croissant Sportif de Msaken1.653.154.8314:00+2
SS Sfaxien vs. Club Menzel Bouzelfa2.342.852.8514:00+2
Futbal - Turecko - 2. Lig1X2Čas 
Bak Spor Klubu vs. Hacettepe SK2.463.132.4711:30+2
Futbal - Turecko - 3. Lig1X2Čas 
Halide Edip Adivarspor vs. Yeni Altindag Belediyespor1.783.323.7311:30+2
Modafen Spor vs. Bayrampasa2.063.213.0011:30+2
Muglaspor vs. Batman Petrolspor1.593.744.3111:30+2
Silivrispor vs. Tire 1922 Spor2.173.102.8911:30+2
Futbal - Turecko - Super Lig1X2Čas 
Yeni Malatyaspor vs. Sivasspor2.203.462.8913:00+13
MKE Ankaragucu vs. Goztepe SK3.683.191.9815:30+13
Galatasaray vs. Alanyaspor2.113.243.2518:00+13
Futbal - Turecko - TFF 1. Lig1X2Čas 
Hatayspor vs. Boluspor1.533.475.5912:00+5
Fatih Karagumruk vs. Balikesirspor2.143.003.1214:30+5
Akhisar Belediye GS vs. Istanbulspor AS1.803.283.8617:00+5
Futbal - Turecko - U19 League1X2Čas 
Menemen Belediye Spor vs. Genclerbirligi2.003.303.0610:00+2
Akhisar Belediye vs. Istanbulspor2.553.502.2011:00 
Atiker Konyaspor vs. Bursaspor1.713.683.6712:30+2
Erokspor vs. Balikesirspor1.443.925.5912:30+2
Kasimpasa vs. Besiktas JK2.363.542.3612:30+2
Kocaelispor vs. Altay2.513.442.2712:30+2
MKE Ankaragucu vs. Goztepe S.K.2.433.392.3712:30+2
Osmanlispor Futbol Kulubu vs. Istanbul Basaksehir AS2.193.212.7712:30+2
Futbal - Ukrajina - Premier League1X2Čas 
PFC Oleksandria vs. Vorskla Poltava1.394.276.4713:00+10
Kolos Kovalivka vs. SC Dnipro-12.593.002.5516:00+10
Futbal - Ukrajina - U211X2Čas 
Dinamo-D Kiev vs. Zorya-D Lugansk1.464.154.8612:00+2
Illichivets-D Mariupol vs. FC Lviv2.053.702.7012:00+2
Karpaty D Ľvov vs. SFC Desna Chernihiv1.903.752.9612:00+2
Futbal - Wales - FAW Championship North & Mid1X2Čas 
Gresford Athletic vs. Conwy Borough FC2.353.562.3615:30 
Futbal - Wales - FAW Welsh Cup1X2Čas 
Pontardawe Town FC vs. Buckley Town4.794.061.4814:30+2
Aberystwyth Town vs. Ruthin Town1.633.873.8715:30+2
Afan Lido vs. Llandudno FC2.183.602.5515:30+2
Barry Town FC vs. Newtown AFC1.873.553.1915:30+2
Cardiff Met Uni. vs. Pontypridd Town1.324.706.3115:30+2
Flint Town Utd vs. Bala Town3.873.681.6715:30+2
Goytre United vs. Caernarfon Town2.913.631.9615:30+2
Newi Cefn vs. Guilsfield1.593.664.3915:30+2
Penrhyncoch vs. Prestatyn Town FC5.784.701.3415:30+2
Penybont vs. Porthmadog FC1.245.636.9315:30+2
Rhyl FC vs. STM Sports AFC2.223.462.5615:30+2
Swansea University FC vs. Cambrian&clydach2.013.422.9315:30+2
The New Saints vs. Mold Alex FC1.0111.9718.6415:30+1
Futsal - Španielsko - Primera Division1X2Čas 
AD Sala 10 vs. Levante UD DM2.513.552.4918:00 
Elpozo Murcia FS vs. Futsal Cartagena1.414.736.3018:00 
Peniscola FS vs. Vina Albali Valdepenas2.383.702.5618:00 
Ribera Navarra vs. Club Deportivo Burela1.604.214.5718:30 
Futsal - Španielsko - Segunda Division1X2Čas 
FC Barcelona B vs. Oid Talavera1.783.694.0616:00 
CFS Bisontes Castellon vs. Elpozo Ciudad Murcia2.663.462.4117:30 
Africa Ceuti vs. Ciudad De Mostoles3.194.031.9318:00 
Colo Colo Zaragoza vs. Manzanares FS3.413.931.8818:20 
Hádzaná - Chorvátsko - Premijer Liga1X2Čas 
Rkhm Dubrovnik vs. Bjelovar1.737.322.2918:00 
Dubrava vs. Porec1.209.404.7418:30+3
Varazdin vs. RK Vinkovci1.199.414.9819:15 
Hádzaná - Česká republika - Extraliga1X2Čas 
HC Cement Hranice vs. SHC Malomerice1.0415.729.5310:00+4
MHK Lovosice vs. HC Gumarny Zubri2.917.611.5317:00+4
Hádzaná - Dánsko - 1. divízia, ženy1X2Čas 
Hadsten Sports K. vs. DHG Odense3.108.511.4714:00 
Tms, Ringsted vs. Saeby HK1.0813.878.3314:00 
Gudme HK vs. IF Stjernen Odense1.0317.9110.6815:00 
Sonderjyske HK vs. Rodovre HK1.0714.368.3415:00 
Hádzaná - Dánsko - Handboldligaen1X2Čas 
Aalborg Handball vs. GOG Handbold1.2710.244.5914:00+1
Lemvig-Thyboron Handball vs. Skjern Handbold6.5312.811.1514:30+1
Hádzaná - Fínsko - SM-liiga1X2Čas 
Sjundea IF vs. BK-464.519.271.2516:15 
Hádzaná - Island - Urvalsdeild1X2Čas 
IBV Vestmannaeyjar vs. Fram Reykjavik1.1611.145.7117:00+2
IR Reykjavík vs. Selfoss1.967.352.0717:00+2
Haukar Hafnarfjordur vs. KA Akureyri1.1710.845.5718:30+2
Afturelding vs. Stjarnan1.349.223.6319:00+2
Hádzaná - Maďarsko - NB I1X2Čas 
Dabas vs. Vaci Nkse1.1511.706.0318:00+3
Eger Sbs vs. Komloi Bsk-Futoeromu2.107.051.9918:00+3
FTC Budapešť vs. Csurgo Handball Club1.877.002.2618:00+3
Gyongyosi FKK vs. Tatabanya Carbonex KC2.187.031.9218:00+2
MKB Veszprem KC vs. Pick Szeged1.517.873.0119:30+3
Hádzaná - Mezinárodné, kluby - MOL liga, ženy1X2Čas 
DHK Baník Most vs. DHC Slavia Praha1.1810.155.3518:00 
Hádzaná - Nemecko - 2. Bundesliga1X2Čas 
ASV Hamm-Westfalen vs. TSV Bayer Dormagen1.1611.295.8219:15+4
THSV Eisenach vs. TUS N-Lubbecke1.269.894.4819:30+4
TV Huttenberg vs. HC Elbflorenz Drážďany1.667.642.5919:30+4
HSG Konstanz vs. VfL Gummersbach3.068.141.4920:00+4
Hádzaná - Nemecko - Bundesliga1X2Čas 
HSG Wetzlar vs. TVB 1898 Stuttgart1.2210.685.3320:30+4
Hádzaná - Nórsko - Eliteserien1X2Čas 
Naerbo vs. Il Runar1.428.633.3116:00+3
Hádzaná - Poľsko - Superliga1X2Čas 
MMTS Kwidzyn vs. KS SPR Chrobry Glogow1.438.153.2513:00+4
Wybrzeze Gdansk vs. KS Azoty Pulawy5.8711.411.1513:00+4
Vive Kielce vs. Pogoň Handball Štetín1.0016.0015.0016:00+2
MKS Kalisz vs. SPR Stal Mielec1.1710.575.4518:30+4
Hádzaná - Portugalsko - 1a Divisao1X2Čas 
Sporting CP vs. Sport Lisboa Benfica1.229.824.8616:00+3
Madeira SAD vs. Boa Hora FC1.2110.004.8618:00+3
AA Aguas Santas vs. Boavista FC1.0713.568.2919:00+3
AA Avanca vs. ADA Maia-Ismai2.407.371.7319:00+2
FC Gaia vs. ABC de Braga-Andebol2.737.881.5719:00+3
Vitoria FC vs. FC Porto Vitalis12.0022.001.0019:00 
Belenenses vs. SP C Horta1.0415.729.7320:00+1
Hádzaná - Rakúsko - HLA, Muži1X2Čas 
HC Linz AG vs. HSG Graz2.227.181.8919:00+4
Moser Medical Uhk Krems vs. Handball Tirol1.259.724.5519:00+4
SC Ferlach vs. Alpla HC Hard2.837.701.5719:00+4
SG Westwien vs. HSG Barnbach/Koflach1.0713.978.5419:00+4
Hádzaná - Slovensko - Extraliga1X2Čas 
HC THP Topvar Topolcany vs. MSK Povazska Bystrica5.2310.031.1918:00 
Košice Crows vs. HKM Slovan Duslo Šaľa1.518.032.9218:00 
SKP Bratislava vs. HC Sporta Hlohovec2.087.801.9218:00 
Hádzaná - Slovinsko - 1. liga1X2Čas 
RK Maribor Branik vs. RD Ribnica Riko Hise3.057.671.4918:00 
RD Izola vs. RK Jeruzalem Ormoz2.136.951.9319:00+2
RD Loka vs. RK Cimos Koper1.588.082.6820:00+3
MRK Krka vs. RK Gorenje Velenje6.9911.631.1120:30 
Hádzaná - Španielsko - Asobal1X2Čas 
Viveros Herol Bm. Nava vs. Bidasoa Irun4.6810.831.2811:00+3
Frigorificos Morrazo vs. BM Huesca2.417.161.8717:00 
BM Sinfin vs. Helvetia Anaitasuna1.976.882.2918:00 
Fertiberia Puerto Sagunto vs. Fraikin BM Granollers3.829.511.3818:00 
Naturhouse La Rioja vs. Recoletas Atletico Valladolid1.2011.715.8319:00 
Globalcaja Ciudad Encantada vs. BM Guadalajara1.2410.875.2819:30 
Reale Ademar vs. Angel Ximenez P. Genil1.1214.207.8619:30 
Hádzaná - Švajčiarsko - MNLA1X2Čas 
HC Kriens-Luzern vs. Pfadi Winterthur2.337.051.8218:00+4
SG GC Amicitia Zurich vs. TV Endingen1.0913.737.8818:00+3
Hádzaná - Švédsko - Allsvenskan1X2Čas 
HIF Karlskrona vs. Tyreso IF1.1511.395.8116:00+3
Rimbo HK Roslagen vs. Amo HK2.327.711.7616:00+4
Hádzaná - Švédsko - Elitserien1X2Čas 
IFK Ystads HK vs. IFK Skovde HK2.527.351.7616:00+4
Keltský šport - Club Football - Leinster GAA Intermediate Club FC1X2Čas 
Mattock Rangers vs. Mullinavat1.1912.004.7514:30 
Keltský šport - Club Football - Leinster GAA Junior Club FC1X2Čas 
Clann Na nGael vs. Rathgarogue-Cushinstown1.647.502.5714:30 
Kriket - Austrália - Big Bash League, ženy1X2Čas 
Brisbane Heat vs. Melbourne Renegades1.502.4304:50 
Kriket - Južná Afrika - Mzansi Super League1X2Čas 
Jozi Stars vs. Durban Heat2.221.5911:30 
Ľadový hokej - Bielorusko - Extraliga, Division A1X2Čas 
HK Gomel vs. HC Dinamo Molodechno2.423.892.2315:00+7
Metallurg Zhlobin vs. Shakhter Soligorsk3.343.921.7715:00+6
Neman Grodno vs. Yunost Minsk2.963.721.9515:00+7
Ľadový hokej - Česká republika - 1. liga1X2Čas 
HC Slavia Praha vs. SK Kadaň1.147.848.7015:00+2
HC RT Torax Poruba vs. HC Frýdek-Místek1.634.523.5116:00+2
Piráti Chomutov vs. HC AZ Havířov 20101.734.093.3516:00+2
HC Benátky nad Jizerou vs. HC Slovan Ústečtí Lvi1.684.503.3217:00+2
HC Motor České Budějovice vs. HK Jestřábi Prostějov1.177.127.7917:00+2
HC Stadion Litoměřice vs. HC Slovnaft Vsetín1.614.683.5117:00+2
HC Zubr Prerov vs. HC Baník Sokolov1.177.107.9817:00+2
HC Dukla Jihlava vs. HC Horácká Slavia Třebíč1.534.624.0117:30+2
Ľadový hokej - Česká republika - Extraliga1X2Čas 
HC Dynamo Pardubice vs. HC Sparta Praha3.644.281.6915:00+11
Ľadový hokej - Fínsko - SM-Liiga1X2Čas 
HPK Hämeenlinna vs. Tappara2.693.752.1615:00+12
Ilves Tampere vs. Ässät Pori1.434.935.0516:00+10
Jukurit vs. KalPa2.263.742.5616:00+12
JYP Jyväskylä vs. Vaasan Sport1.325.456.2016:00+10
Oulun Kärpät vs. HIFK Hockey1.683.884.0516:00+10
Rauma Lukko vs. Kookoo Kouvola2.433.822.3417:30+12
Saipa Lappeenranta vs. Turku PS1.784.053.4117:30+11
Ľadový hokej - Kanada - OHL1X2Čas 
Guelph Storm vs. Barrie Colts1.345.774.7301:30+2
Kitchener Rangers vs. Oshawa Generals2.274.552.1301:30+1
London Knights vs. Owen Sound Attack1.316.104.9401:30+1
Ľadový hokej - Kanada - Quebec Major Junior Hockey League1X2Čas 
Armada Blainville-Boisbriand vs. Shawinigan Cataractes3.215.101.6101:30 
Baie-Comeau Drakkar vs. Charlottetown Islanders2.264.132.2501:30+1
Drummondville Voltigeurs vs. Saint John Sea Dogs1.416.013.9001:30+1
Sagueneens Chicoutimi vs. Acadie-Bathurst Titans1.187.276.8401:30+1
Ľadový hokej - Kanada - WHL1X2Čas 
Prince Albert Raiders vs. Kelowna Rockets1.425.544.1202:00+1
Swift Current Broncos vs. Everett Silvertips11.248.421.0802:00+1
Brandon Wheat Kings vs. Kamloops Blazers3.705.461.4802:30+1
Winnipeg Ice vs. Regina Pats1.256.375.8302:30+1
Calgary Hitmen vs. Edmonton Oil Kings1.984.592.4503:00+1
Lethbridge Hurricanes vs. Medicine HAT Tigers2.574.551.9203:00+1
Victoria Royals vs. Seattle Thunderbirds1.564.533.7204:05+1
Vancouver Giants vs. Spokane Chiefs2.013.822.7004:30 
Ľadový hokej - Maďarsko - Erste Liga1X2Čas 
Corona Brasov vs. Hokiklub Budapešť1.186.758.0817:30+2
Gyergyoi HK vs. DAB Docler3.084.421.7617:30+2
Ľadový hokej - Medzinárodný - Ázijská hokejová liga1X2Čas 
Sakhalin HC vs. Daemyung Killer Whales1.335.015.8809:10+1
Ľadový hokej - Nórsko - 1. divízia1X2Čas 
Gjovik Mammuts vs. Nidaros Hockey2.214.382.2217:00 
Haugesund vs. Furuset Ishockey IF1.186.927.2817:00 
Ľadový hokej - Nórsko - Eliteserien (1.liga)1X2Čas 
Gruner Ishockey vs. Storhamar Dragons20.1213.891.0216:00+6
Stjernen Hockey vs. Manglerud/Star1.603.804.7516:00+2
Valerenga IF vs. Stavanger Oilers3.454.541.7016:00+10
Ľadový hokej - Rusko - KHL1X2Čas 
Admiral Vladivostok vs. HC Red Star Kunlun2.373.612.4908:00+12
Metallurg Magnitogorsk vs. Traktor Čeljabinsk1.544.244.6413:00+10
HC Soči vs. HC Barys Astana2.523.502.3915:30+11
Ľadový hokej - Rusko - MHL1X2Čas 
Mamonty Yugry K. M. vs. Irbis Kazaň2.163.452.6509:00+2
Tolpar UFA vs. Snezhnye Barsy Astana1.166.838.3909:00+2
Reaktor Nižnekamsk vs. Omskie Yastreby3.544.251.6310:30+2
Ladja Togliatti vs. Kuznetskie Medvedi1.694.543.1311:00+2
Sputnik Almetievsk vs. Tyumenskiy Legion1.107.5111.0111:00+2
Sarmaty Orenburg vs. Sibirskie Snaipery2.283.752.3513:00+2
Ľadový hokej - Rusko - MHL B1X2Čas 
Loco-Junior Yaroslavl vs. Polet Rybinsk1.0115.0017.0011:00 
MHC Lipetsk vs. Rossosh2.154.502.2511:00 
Ľadový hokej - Rusko - Rusko 2.1X2Čas 
Nomad Astana vs. HK Ryazan1.763.733.3912:00+2
Torpedo Ust-Kamenogorsk vs. Bars Kazan2.613.642.1212:00+2
HC Jugra Chanty-Mansijsk vs. HC Tambov1.374.545.5813:00+2
Rubin Tyumen vs. Buran Voronezh1.305.136.0513:00+2
Dizel Penza vs. Molot-Prikamje Perm1.763.693.4415:00+2
Zvezda Chekhov vs. HC Chimik Woskressensk1.713.703.6615:00+2
Ľadový hokej - Švajčiarsko - National League1X2Čas 
EV Zug vs. SCL Tigers Langenau1.614.803.7019:45+10
HC Davos vs. Lausanne HC1.954.302.8219:45+11
HC Lugano vs. ZSC Lions2.513.892.2519:45+12
SC Bern vs. Fribourg-Gottéron2.013.862.9219:45+11
SC Rapperswil-Jona Lakers vs. Geneve Servette HC2.493.872.2819:45+12
Ľadový hokej - Švajčiarsko - Swiss League1X2Čas 
HC Biasca vs. HC La Chaux-de-Fonds3.735.121.5516:00+4
GCK Lions vs. HC Thurgau2.624.252.0317:00+4
EHC Olten vs. Hockey Academy Zug1.216.937.1917:30+3
SC Langenthal vs. EHC Visp1.864.372.9117:30+4
HC Sierre-Anniviers vs. EHC Winterthur1.664.653.4318:00+4
HC Ajoie vs. EHC Kloten Flyers2.004.212.6820:00+4
Ľadový hokej - Švédsko - Divízia 1A1X2Čas 
Surahammar vs. Koping HC3.555.281.5416:00+1
Ľadový hokej - Švédsko - Divízia 1C1X2Čas 
Tranaas Aif vs. Hanhals IF1.285.845.9515:00+1
Ľadový hokej - Švédsko - Hockey Allsvenskan1X2Čas 
IF Bjorkloven vs. Modo Hockey1.903.863.0915:15+8
Västervik vs. VIK Västeras HK2.713.922.0618:00+9
Ľadový hokej - Švédsko - SHL1X2Čas 
Frolunda HC vs. HV711.823.983.3415:15 
IK Oskarshamn vs. Orebro HK3.704.471.6515:15 
Skelleftea AIK vs. Leksands IF1.564.544.2115:15 
Brynäs IF vs. Växjo Lakers2.243.952.4918:00 
Lulea HF vs. Färjestad BK1.993.862.9618:00 
Malmo IF vs. Linkopings HC1.744.273.4518:00 
Ľadový hokej - USA - AHL1X2Čas 
Manitoba Moose vs. Chicago Wolves2.283.832.4302:00+2
Milwaukee Admirals vs. Iowa Wild2.013.892.8102:00+2
Ontario Reign vs. San Jose Barracuda2.154.032.5304:00+2
Ľadový hokej - USA - NHL1X2Čas 
Edmonton Oilers vs. Los Angeles Kings1.904.193.2903:00+11
Anaheim Ducks vs. Washington Capitals3.094.181.9704:00+11
Philadelphia Flyers vs. Ottawa Senators1.714.483.8019:00 
Vancouver Canucks vs. Buffalo Sabres1.994.213.0322:00 
Ragby - Ragby Union - European Rugby Challenge Cup1X2Čas 
RC Toulonnais vs. London Irish1.0640.546.4414:00 
Bristol Bears vs. Stade Francais Paris1.0348.697.9816:00 
Worcester Warriors vs. Newport Gwent Dragons1.4918.262.5316:00 
Zebre vs. CA Brive1.4318.662.7216:00 
Cardiff Blues vs. Section Paloise1.0929.515.8520:45 
Aviron Bayonnais vs. Scarlets3.9720.331.2221:00 
Ragby - Ragby Union - European Rugby Champions Cup1X2Čas 
Lyon OU vs. Benetton Treviso1.0931.785.9814:00 
Northampton Saints vs. Leinster Lions2.7518.301.4314:00 
La Rochelle vs. Glasgow Warriors1.6517.612.1816:15 
Ulster Rugby vs. Harlequin FC1.1622.894.6716:15 
Munster vs. Saracens1.3218.653.2618:30 
Ospreys vs. Racing-Metro 925.0124.991.1418:30 
Ragby - Ragby Union - Welsh Premiership1X2Čas 
Bridgend vs. RGC 14042.6617.161.4615:30 
Ebbw Vale vs. Swansea1.3619.003.0315:30 
Llandovery vs. Pontypridd Rugby1.5917.012.3115:30 
Merthyr vs. Llanelli1.1225.955.3515:30 
Newport vs. Cardiff4.2519.361.2015:30 
Ragby - Rugby Union Sevens - World Rugby Sevens Series1X2Čas 
Francúzsko vs. Anglicko3.0317.031.3908:14 
Nový Zéland vs. USA1.3316.313.3808:36 
Južná Afrika vs. Argentína1.1920.474.5408:58 
Austrália vs. Samoa1.1921.154.4709:20 
Wales vs. Japonsko1.4715.302.7410:30 
Keňa vs. Škótsko1.7115.222.1710:52 
Írsko vs. Španielsko1.5215.382.5812:44 
Fidži vs. Kanada1.1028.106.1913:06 
Ragby - Rugby Union Sevens - World Rugby Sevens World Series, ženy1X2Čas 
Japonsko vs. Brazília1.3616.033.2206:00 
Anglicko vs. Írsko1.3715.463.1906:22 
Francúzsko vs. Kanada1.3715.293.1607:06 
Fidži vs. Nový Zéland13.8316.531.0207:28 
Stolný tenis - Medzinárodný - ITTF Challenge Series U211X2Čas 
Bentancor, Martin vs. Thakkar, Manav Vikash2.681.3722:10 
Stolný tenis - Medzinárodný - ITTF Challenge Series U21, ženy1X2Čas 
Shiomi, Maki vs. Wang, Xiaotong2.061.6222:10 
Stolný tenis - Medzinárodný - ITTF Challenge Series, muži, 4-hry1X2Čas 
Allegro/Lambiet vs. Lakatos/Majoros1.422.5016:40 
Cao/Xu vs. Jouti/Monteiro1.701.9516:40 
Feng/Zhang vs. Akkuzu/Lebesson3.151.2716:40 
Karakasevic/Pistej vs. Cifuentes/Lorenzo1.303.0016:40 
Stolný tenis - Medzinárodný - ITTF Challenge Series, ženy, 4-hry1X2Čas 
Che/Li vs. Liu/Zhang1.701.9516:00 
Hartbrich/Madarasz vs. Balazova/Matelova2.411.4516:00 
Hashimoto/Sato vs. Noskova/Vorobeva1.203.7016:00 
Loeuillette/Marchetti vs. Batra/Kamath2.061.6216:00 
Stolný tenis - Rusko - Liga Pro1X2Čas 
Titov, Andrei vs. Vlasov, Alexei1.572.1501:30 
Suslov, Andrey vs. Pronin, Oleg1.632.0502:00 
Titov, Andrey vs. Antonov, Vitaly1.552.2002:30 
Pronin, Oleg vs. Vlasov, Alexei1.502.3003:00 
Vakar, Sergey vs. Redenkov, Dmitrii1.701.9505:00 
Girevenkov, Alik vs. Klavdenkov, Aleksandr1.572.1505:30 
Redenkov, Dmitrii vs. Girevenkov, Alik1.951.7006:00 
Klavdenkov, Aleksandr vs. Vakar, Sergey1.851.7806:30 
Vakar, Sergey vs. Girevenkov, Alik1.951.7007:00 
Redenkov, Dmitrii vs. Klavdenkov, Aleksandr1.632.0507:30 
Bereznev, Daniil vs. Petrov, Vladimir1.701.9509:15 
Khudaiberdiev, Zhasur vs. Arzamastsev, Stepan2.061.6210:00 
Petrov, Vladimir vs. Fedorov, Vladislav1.701.9510:30 
Bereznev, Daniil vs. Khudaiberdiev, Zhasur2.411.4511:00 
Fedorov, Vladislav vs. Arzamastsev, Stepan2.061.6211:30 
Petrov, Vladimir vs. Khudaiberdiev, Zhasur1.622.0612:00 
Arzamastsev, Stepan vs. Bereznev, Daniil1.502.3012:30 
Khudaiberdiev, Zhasur vs. Fedorov, Vladislav1.552.1813:00 
Arzamastsev, Stepan vs. Petkov, Vladimir1.622.0613:30 
Fedorov, Vladislav vs. Bereznev, Daniil1.452.4114:00 
Tachalov, Anton vs. Fedorov, Dmitry1.502.3016:00 
Sodyl, Maksim vs. Silantev, Aleksei1.622.0616:30 
Fedorov, Dmitry vs. Toporkov, Artur1.452.4117:00 
Tachalov, Anton vs. Sodyl, Maksim2.151.5717:30 
Toporkov, Artur vs. Silantev, Aleksei2.411.4518:00 
Fedorov, Dmitry vs. Sodyl, Maksim2.181.5518:30 
Silantev, Aleksei vs. Tachalov, Anton1.701.9519:00 
Sodyl, Maksim vs. Toporkov, Artur1.422.5019:30 
Silantev, Aleksei vs. Fedorov, Dmitry1.552.1820:00 
Toporkov, Artur vs. Tachalov, Anton2.681.3720:30 
Tenis - ATP - Australian Open Asia-Pacific Wildcard Playoff1X2Čas 
Jung, Jason vs. Lee, Duck Hee1.642.1205:15+3
Chung, Yunseong vs. Ito, Tatsuma2.511.4706:35+3
Tenis - ATP - Australian Open Asia-Pacific Wildcard PO, Doubles1X2Čas 
Gong M-X / Zhang Z vs. NAM J S / Song M-K1.901.8107:55+1
Tenis - ITF muži - Antalya, M-ITF-TUR-32A1X2Čas 
Kotov, Pavel vs. Marozsan, Fabian1.332.8808:00 
Tenis - ITF muži - Antalya, M-ITF-TUR-32A, 4-hry1X2Čas 
Marozsan F / Valkusz M vs. Jorda Sanchis D / Schell N1.392.6209:30 
Tenis - ITF muži - Heraklion, M-ITF-GRE-09A1X2Čas 
Carr, Simon vs. Kachmazov, Alibek2.221.5409:30 
Tenis - ITF muži - Heraklion, M-ITF-GRE-09A, 4-hry1X2Čas 
Vivero Gonzalez P / Zukas M vs. Carr S / Nijboer R1.512.2913:00 
Tenis - ITF muži - Káhira, M-ITF-EGY-20A1X2Čas 
Juarez, Facundo vs. Martin Tiffon, Pol1.552.2009:00 
Tenti, Fermin vs. Prihodko, Oleg2.041.6409:00 
Tenis - ITF muži - Monastir, M-ITF-TUN-51A1X2Čas 
Hemery, Calvin vs. Svrcina, Dalibor1.303.0410:00 
Tenis - ITF muži - Nonthaburi, M-ITF-THA-06A1X2Čas 
Kalenichenko, Danylo vs. Kuzmanov, Dimitar3.381.2404:00 
Palan, Dominik vs. Ochi, Makoto3.731.2005:30 
Tenis - ITF muži - Nonthaburi, M-ITF-THA-06A, 4-hry1X2Čas 
Dev S D P / Kalyanpur A vs. Chung H / Lee J M2.391.4707:00 
Tenis - ITF muži - Santa Marta, M-ITF-COL-02A, 4-hry1X2Čas 
Hoyos Franco A / March A C vs. Bendeck J D / Mejia N3.261.2602:50 
Tenis - ITF ženy - Antalya, W-ITF-TUR-34A1X2Čas 
Kung, Leonie vs. Gaspar, Ioana1.273.1908:00 
Petrenko, Viktoriya vs. Craciun, Georgia Andreea4.011.1808:00 
Tenis - ITF ženy - Heraklion, W-ITF-GRE-09A1X2Čas 
Oliynykova, Oleksandra vs. Hoste Ferrer, Claudia1.632.0509:30 
Boualem, Josephine vs. Schaeder, Laura5.181.1011:00 
Tenis - ITF ženy - Heraklion, W-ITF-GRE-09A, 4-hry1X2Čas 
Drahota Szabo D / Svatikova L vs. Glushko L / Oliynykova O1.821.8213:00 
Tenis - ITF ženy - Jablonec nad Nisou, W-ITF-CZE-13A1X2Čas 
Malygina, Elena vs. Kajuru, Ange Oby1.542.2110:00 
Pepelyaeva, Veronika vs. Kolodziejova, Miriam3.231.2711:30 
Tenis - ITF ženy - Jablonec nad Nisou, W-ITF-CZE-13A, 4-hry1X2Čas 
Jablonovska J / Tomanova N vs. Kajuru A O / Malygina E2.051.6413:00 
Tenis - ITF ženy - Káhira, W-ITF-EGY-20A1X2Čas 
Steur, Julyette Maria Josephine vs. Yudanov, Marina1.283.1309:00 
Tenis - ITF ženy - Monastir, W-ITF-TUN-49A1X2Čas 
Dema, Viktoriia vs. Miyazaki, Yuriko Lily2.281.5110:00 
Monnet, Carole vs. Kulikova, Anastasia1.522.2610:00 
Tenis - ITF ženy - Nonthaburi, W-ITF-THA-06A1X2Čas 
Abduraimova, Nigina vs. MA, Yexin1.492.3304:00 
Lee, Pei-Chi vs. Han, Jiangxue1.462.4005:30 
Tenis - ITF ženy - Nonthaburi, W-ITF-THA-06A, 4-hry1X2Čas 
Lee S / Schmidt M vs. Kawamura M / Kozaki F1.482.3707:00 
Tenis - ITF ženy - Solapur, W-ITF-IND-04A1X2Čas 
Boulter, Katie vs. Raina, Ankita1.532.2406:00 
Marcinkevica, Diana vs. Bains, Naiktha2.161.5706:00 
Tenis - ITF ženy - Solapur, W-ITF-IND-04A, 4-hry1X2Čas 
Eikeri U / Raina A vs. Cengiz B / Papamichail D1.482.3710:30 
Tenis - WTA - Australian Open Asia-Pacific Wildcard Playoff1X2Čas 
Han, Na-Lae vs. Chang, Kai-Chen1.741.9804:00+3
Park, Sohyun vs. Shimizu, Ayano1.642.1304:00+3
Tenis - WTA - Australian Open Asia-Pacific Wildcard PO, Doubles1X2Čas 
Jang S J / Kim N R vs. Lee Y-H / Wu F-H2.701.4106:30+1
Vodné pólo - Taliansko - Serie A11X2Čas 
SS Lazio vs. CC Ortigia6.147.681.1915:00 
CN Posillipo vs. BPM Sport Management7.5110.251.1117:00 
AN Brescia vs. Roma Nuoto1.0113.7515.3518:00 
Rari Nantes Salerno vs. Pallanuoto Trieste2.066.302.0618:00 
SC Quinto vs. RN Savona1.977.292.0618:00 
CC Napoli vs. RN Florentia4.527.561.2919:30 
Volejbal - Brazília - Superliga1X2Čas 
Vivo/Minas vs. Sesi SP3.631.2120:00+2
UM Itapetininga vs. Sao Francisco Saude/Volei Ribeirao1.263.2822:00+2
Moda/Maringa vs. Caramuru Castro1.293.0622:30+1
Volejbal - Brazília - Superliga, ženy1X2Čas 
Sesi Volleyball Bauru vs. Molico/Nestle1.821.8201:30+1
EC Pinheiros vs. CR Flamengo1.233.4923:00+2
Volejbal - Česká republika - Extraliga, muži1X2Čas 
Volejbal Brno vs. CZU Praha1.622.0716:00+1
Aero Odolena Voda vs. Volejbalovy oddil Příbram1.402.6118:00+2
Dukla Liberec vs. VK České Budějovice1.821.8218:00+1
Kladno Volejbal CZ vs. Fatra Zlín1.115.1018:00+1
Black Volley Beskydy vs. Ústí nad Labem1.751.8919:30+1
Volejbal - Česká republika - Extraliga, ženy1X2Čas 
Agel Prostějov vs. PVK Olymp Praha1.382.6617:00+2
TJ Ostrava vs. Kralovo Pole Brno1.273.1817:00+2
TJ Sokol Frýdek Místek vs. SK UP Olomouc7.611.0317:00 
TJ Sokol Sternberk vs. PVK Prerov Precheza1.821.8217:00+2
VK SG Brno vs. VK Dukla Liberec1.085.6318:30+1
Volejbal - Dánsko - 2. liga1X2Čas 
Hjerm FIF vs. Ikast KFUM 28.101.0210:00 
VK Vestsjaelland Wildcard vs. Grondal3.551.2210:00 
Hornsyld IF vs. Aalborg 21.552.1811:00 
Volejbal - Fínsko - Mestaruusliiga1X2Čas 
Hurrikaani-Loimaa vs. Karelian Hurmos1.028.3917:30+1
Volejbal - Fínsko - Mestaruusliiga, ženy1X2Čas 
LP Kangasala vs. Oriveden Ponnistus Orivesi1.095.4116:00+2
Puijo Wolley vs. Salon Viesti9.321.0116:00+1
Volejbal - Francúzsko - Ligue A1X2Čas 
Tours VB vs. Montpellier UC1.283.1419:30+2
Volejbal - Francúzsko - Ligue A, ženy1X2Čas 
Institut Federal De Volley-Ball vs. Nantes Volley9.431.0117:00+1
Volley Club Marcq Baroeul vs. Racing Club de Cannes3.461.2319:30+1
Le Cannet VB vs. ASPTT Mulhouse2.591.4020:00+1
Terville Florange Olympique vs. Paris St-Cloud1.632.0520:00+1
VBC Chamalieres vs. Pays Daix Venelles3.441.2420:00+1
Beziers VB vs. MO Mougins VB1.028.6020:30 
Volejbal - Holandsko - DELA League, ženy1X2Čas 
TT Papendal/Arnhem vs. Apollo 83.141.2814:30+1
Eurosped Almelo vs. Alterno Apeldoorn1.066.4920:00 
Sliedrecht Sport vs. Springendal Set-Up 651.183.9820:00 
Volejbal - Holandsko - Eredivisie1X2Čas 
TT Papendal/Arnhem vs. VoCASA Volleybal Nijmegen1.552.2017:00+2
BMC/SSS vs. Taurus1.961.6919:30+1
ZVH Volleybal vs. Orion Doetinchem2.541.4219:30+1
Abiant Lycurgus Groningen vs. Sliedrecht Sport1.462.4020:00+1
Draisma Dynamo vs. Zaanstad1.066.3820:00+1
Volejbal - Japonsko - V Challenge League 11X2Čas 
Tokyo Verdy vs. Hyogo Delfino2.101.6005:00 
Toyota Motor Sun Hawks vs. Voreas Hokkaido1.552.1807:00 
Volejbal - Japonsko - V Challenge League 1, ženy1X2Čas 
Prestige International Aranmare vs. Kashiwa Angel Cross1.273.1505:00 
Breath Hamamatsu vs. Brilliant Aries4.401.1407:00 
Volejbal - Japonsko - V League1X2Čas 
Jtekt Stings vs. Oita Miyoshi Weisse Adler1.028.2004:00 
FC Tokyo vs. Panasonic Panthers8.621.0205:05 
Osaka Blazers Sakai vs. Suntory Sunbirds3.451.2305:05 
Vc Nagano Tridents vs. JT Thunders8.091.0207:30 
Toray Arrows vs. Wolfdogs Nagoya1.572.1608:00 
Volejbal - Japonsko - V League, ženy1X2Čas 
JT Marvelous vs. Hitachi Rivale1.114.9504:00 
Toray Arrows vs. NEC Red Rockets1.273.2004:00 
Okayama Seagulls vs. Ageo Medics1.681.9705:00 
Denso Airybees vs. Pfu Blue Cats1.037.7207:00 
Kurobe Aqua Fairies vs. Himeji Victorina VC1.791.8507:00 
Hisamitsu Springs vs. Toyota Autobody Queensesis3.121.2808:00 
Volejbal - Južná Kórea - V League1X2Čas 
Seoul Woori Card Hansae vs. Western KB Star Insurance1.213.6106:00+1
Volejbal - Južná Kórea - V League, ženy1X2Čas 
IBK Altos vs. Gyeongbuk Gimcheon High Pass1.991.6708:00+2
Volejbal - Majstrovstvá sveta - FIVB Club, MS, muži1X2Čas 
Sada Cruzeiro Volei vs. Zenit Kazaň1.801.9118:00+4
Cucine Lube Civitanova vs. Al-Rayyan1.0111.1121:00+1
Volejbal - Majstrovstvá sveta - FIVB Club, MS, ženy1X2Čas 
Evergrade vs. Banana Boat/Praia Clube2.141.5803:00+4
Bohai Bank vs. Minas Tenis Clube2.051.6307:00+4
Imoco Volley Conegliano vs. Vakifbank Istanbul1.193.8510:00+3
Igor Gorgonzola Novara vs. Eczacibasi Vitra Istanbul3.941.1813:00+3
Volejbal - Medzinárodný - Southeast Asian Games, Women1X2Čas 
Thajsko vs. Vietnam1.019.0108:30 
Philippines vs. Indonézia1.512.2811:00 
Volejbal - Nemecko - 1. Bundesliga, ženy1X2Čas 
Ladies In Black Aachen vs. Volleystars Thuringen1.028.3518:00 
SC Potsdam vs. Rote Raben Vilsbiburg1.342.8519:00+2
VC Wiesbaden vs. Schweriner SC8.241.0219:00+1
Nawaro Straubing vs. USC Munster3.171.2719:30+2
Volejbal - Poľsko - Liga Siatkowki1X2Čas 
GKS Katowice vs. AZS Politechnika Warszawska6.011.0714:45+2
Indykpol AZS Olsztyn vs. MKS Banimex Bedzin1.134.6117:30+3
RCS Czarni Radom vs. MKS Slepsk Suwalki1.134.5820:30+3
Volejbal - Poľsko - Liga Siatkowki, ženy1X2Čas 
Wisla Warsaw vs. Energa MKS Kalisz3.761.2016:00+3
KS Developres Rzeszow vs. LKS Commerceron Lodz1.273.2217:00+3
KS Palac Bydgoszcz vs. MKS E Leclerc Radomka Radom1.164.2617:00+3
Chemik Police vs. BKS Aluprof Bielsko-Biala1.019.3118:00+1
Volejbal - Rakúsko - AVL, muži1X2Čas 
UVC Graz vs. TJ Sokol Viedeň1.028.4117:30+1
SG Raiffeisen Waldviertel vs. SK Aich/Dob2.411.4519:00 
Volejbal - Rumunsko - Div 11X2Čas 
C.S. Arcada Galati vs. Volei Zalau1.134.7416:00 
CSM Campia Turzii vs. Dinamo Bukurešť7.381.0417:00 
Volejbal - Rumunsko - Div 1, ženy1X2Čas 
Dinamo Romprest Bukurešť vs. CS Medgidia1.019.4011:30+1
CSO Voluntari 2005 vs. U Jolidon Cluj7.421.0412:00 
CSM Targoviste vs. CS Volei Alba Blaj3.721.2012:30 
Volejbal - Rusko - 1. Liga1X2Čas 
Polimer Desnogorsk vs. Vityaz Vologda1.028.1010:00 
Volejbal - Rusko - Superliga1X2Čas 
Kuzbass Kemerovo vs. FK Yenisey Krasnoyarsk1.105.3211:00+2
Lokomotiv Novosibirsk vs. Ural UFA1.134.6413:00+2
Belogorie Belgorod vs. Dinamo Moskva3.901.1915:30+2
Dinamo-Lo vs. Zenit Petrohrad4.061.1717:00+1
Volejbal - Rusko - Superliga, ženy1X2Čas 
Avtodor-Metar Chelyabinsk vs. Proton Saratov Region3.011.3013:00+2
Dinamo Krasnodar vs. Zarechie-Odintsovo2.181.5615:00+1
Dynamo Moskva vs. Sakhalin1.028.6915:00 
Volejbal - Rusko - Vysshaya Liga A, ženy1X2Čas 
Lipetsk vs. Dynamo Kazan UOR1.028.1011:00 
Tyumen vs. Luch Moskau1.174.0011:00 
Volejbal - Slovensko - Extraliga, muži1X2Čas 
Slavia Svidnik vs. Spartak VKP Myjava1.572.1518:00 
VK Prievidza vs. Zvolen1.018.8718:00 
Volejbal - Slovensko - Extraliga, ženy1X2Čas 
ŠK ELBA Prešov vs. UKF Nitra5.291.1018:00 
VTC Pezinok vs. Slavia EU Bratislava1.771.8718:00 
VK Kupele Brusno vs. HIT UCM Trnava1.532.2319:00 
Volejbal - Španielsko - U19 Regionalliga, ženy1X2Čas 
Barca vs. CV Olot1.085.6011:00 
Volejbal - Švajčiarsko - NLA1X2Čas 
Traktor Basel vs. Chenois Geneve3.191.2717:00+1
TV Schonenwerd vs. Volley Amriswil2.431.4517:30+1
VBC Lutry-Lavaux vs. Burgerstein Volley Jona2.361.4818:00+2
Volejbal - Švajčiarsko - NLA, ženy1X2Čas 
VC Kanti Schaffhausen vs. Sagres Neuchatel1.751.8916:30+2
Geneve Volley vs. Volley Toggenburg1.462.4017:30+2
Groupe E Valtra vs. Volley Lugano2.851.3317:30+1
VBC Cheseaux vs. TSV Dudingen3.701.2017:30 
Volejbal - Taliansko - Serie A1, muži1X2Čas 
Vero Volley vs. Argos Volley Sora1.075.9420:30+2
Volejbal - Taliansko - Serie A21X2Čas 
Peimar Calci vs. Reggio Emilia1.076.0920:30+1
Volejbal - Turecko - 2. liga1X2Čas 
SGK vs. Siran Akademi1.811.8109:00 
Volejbal - Turecko - First Division1X2Čas 
Ziraat Bankasi vs. Spor Toto1.115.0617:00+1
© 2008 Tipex 2004 s. r. o. | Designed by JK | Všetky práva vyhradené Home | Kontakt | Top