» Najtipovanejšie zápasy
17. 07. 2019
#ZápasČasOKKOPočet
1.Futbal - Liga majstrov - Liga majstrov, kvalifikácia6.71 4.15 1.41
Sutjeska Nikšić vs. Slovan Bratislava
20:1572633
2.Futbal - Liga majstrov - Liga majstrov, kvalifikácia1.19 5.53 12.72
AIK IF vs. FC Ararat Armenia
19:0020020
3.Futbal - Liga majstrov - Liga majstrov, kvalifikácia1.16 6.26 12.89
Celtic Glasgow vs. FK Sarajevo
20:4518119
4.Futbal - Liga majstrov - Liga majstrov, kvalifikácia1.29 5.00 8.20
NK Maribor vs. Valur Reykjavik
20:1515116
5.Futbal - Liga majstrov - Liga majstrov, kvalifikácia1.54 3.89 5.22
Ludogorets Rasgrad vs. Ferencvarosi TC
19:3051116
6.Futbal - Liga majstrov - Liga majstrov, kvalifikácia1.11 7.06 16.57
Rosenborg BK vs. FC Linfield
19:0015015
7.Futbal - Liga majstrov - Liga majstrov, kvalifikácia2.00 3.40 3.25
Piast Gliwice vs. BATE Borisov
20:006814
8.Futbal - Liga majstrov - Liga majstrov, kvalifikácia1.28 4.41 10.86
FK Karabach vs. Partizan Tirana
19:0013013
9.Futbal - Liga majstrov - Liga majstrov, kvalifikácia1.57 3.42 5.80
CFR Cluj vs. FK Astana
20:007310
10.Futbal - Africký pohár národov - Africký pohár národov, vyraďovacia fáza3.25 3.15 2.25
Tunisko vs. Nigéria
21:00279
11.Tenis - ATP - Newport, USA1.35 2.94
Isner, John vs. Majchrzak, Kamil
20:40808
12.Tenis - ATP - Umag, Chorvátsko1.40 2.75
Fognini, Fabio vs. Travaglia, Stefano
19:25007
13.Futbal - Čína - Chinese Super League (1. liga)1.24 5.86 9.58
Shanghai SIPG vs. Hebei China Fortune
13:35505
14.Tenis - ATP - Newport, USA1.51 2.39
Humbert, Ugo vs. Ramanathan, Ramkumar
23:00505
15.Futbal - Medzinárodné, kluby - Premier League Asia Trophy1.88 3.59 3.71
Manchester City vs. West Ham United
14:30415
16.Tenis - WTA - Bukurešť, Rumunsko3.44 1.27
Fourlis, Jaimee vs. Kuzmova, Viktoria
19:25404
17.Basketbal - Majstrovstvá Európy - U20 ME, div. A, play-off1.36 2.74
Turecko vs. Taliansko
17:15224
18.Futbal - Čína - Chinese Super League (1. liga)1.38 4.86 6.80
Shandong Luneng vs. Tianjin Quanjian
13:35404
19.Tenis - WTA - Lausanne, Švajčiarsko, 4-hry1.17 4.39
Barthel M / Knoll X vs. Sugnaux T / Waltert S
13:45404
20.Tenis - WTA - Bukurešť, Rumunsko, 4-hry1.16 4.61
Begu I-C / Olaru R vs. Marchetti G / Pigossi L
16:10404
21.Futbal - Škótsko - Ligový pohár1.21 5.36 9.44
FC St. Mirren vs. Edinburgh City
20:45314
22.Futbal - Európska liga - Európska liga UEFA, kvalifikácia1.66 3.57 4.61
FC Chikhura Sachkhere vs. CS Fola Esch
18:00303
23.Basketbal - Majstrovstvá Európy - U20 ME, div. A, play-off1.53 2.23
Grécko vs. Nemecko
12:45033
24.Tenis - ATP - Bastad, Švédsko1.56 2.29
Garin, Christian vs. Chardy, Jeremy
11:00123
25.Hádzaná - Majstrovstvá sveta - U21 MS6.71 12.64 1.11
Argentína vs. Island
16:00303
26.Tenis - Challenger - Gatineau, Kanada1.46 2.47
Polansky, Peter vs. Uchida, Kaichi
23:25303
27.Futbal - Čína - Chinese Super League (1. liga)1.06 9.96 28.64
Beijing Guoan vs. Beijing Renhe
13:35303
28.Futbal - Liga majstrov - Liga majstrov, kvalifikácia2.03 2.88 3.83
Riga FC vs. Dundalk
18:30213
29.Tenis - ATP - Newport, USA, 4-hry1.28 3.37
Gonzalez S / Qureshi A vs. Klahn B / Kudla D
21:00033
30.Futbal - Medzinárodné, kluby - Priateľské zápasy1.64 3.89 3.97
FSV Mainz 05 vs. Rayo Vallecano
17:00213
31.Futbal - Indonézia - Super League1.76 3.16 4.09
PSS Sleman vs. Psis Semarang
10:30022
32.Bejzbal - USA - MLB1.51 2.52
St. Louis Cardinals vs. Pittsburgh Pirates
02:15022
33.Tenis - ATP - Bastad, Švédsko2.13 1.64
Ymer, Mikael vs. Jarry, Nicolas
12:50112
34.Futbal - Austrália - Northern NSW Premier League4.72 3.91 1.51
Adamstown Rosebud FC vs. Charlestown City Blues
11:00202
35.Tenis - ATP - Newport, USA1.94 1.77
Granollers, Marcel vs. Thompson, Jordan
17:00022
36.Tenis - ATP - Umag, Chorvátsko1.23 3.79
Djere, Laslo vs. Lorenzi, Paolo
19:45202
37.Tenis - ATP - Newport, USA2.14 1.63
Sandgren, Tennys vs. Mannarino, Adrian
19:10112
38.Hádzaná - Majstrovstvá Európy - U19 ME, ženy1.04 16.10 9.19
Chorvátsko vs. Slovakia
14:30202
39.Vodné pólo - Medzinárodný - Majstrovstvá sveta, muži1.84 6.99 2.35
Maďarsko vs. Španielsko
04:10022
40.Basketbal - Austrália - South Australia Premier League1.25 3.30
Forestville Eagles vs. Norwood Flames
11:15202
41.Futbal - Medzinárodné, kluby - Priateľské zápasy1.30 4.51 7.75
Feyenoord Rotterdam vs. Panathinaikos
20:00112
42.Futbal - Brazília - Brazílie, Serie B1.58 3.74 5.58
Coritiba PR vs. Sao Bento SP
00:15202
43.Futbal - Majstrovstvá Európy - U19 ME, skupinová fáza15.12 6.64 1.11
Arménsko vs. Taliansko
19:00202
44.Tenis - ATP - Umag, Chorvátsko2.62 1.43
Vesely, Jiri vs. Mayer, Leonardo
17:15202
45.Futbal - Škótsko - Ligový pohár1.13 6.22 13.88
Dunfermline Athletic vs. Albion Rovers FC
20:45202
46.Tenis - Challenger - Amersfoort, Holandsko3.71 1.22
De Jong, Jesper vs. Kolar, Zdenek
10:00112
47.Tenis - ATP - Bastad, Švédsko2.18 1.61
Dzumhur, Damir vs. Carballes Baena, Roberto
16:55202
48.Futbal - Medzinárodné, kluby - Priateľské zápasy3.05 3.29 2.05
FC Erzgebirge Aue vs. Hertha BSC
18:00112
49.Tenis - ATP - Umag, Chorvátsko3.02 1.34
Balazs, Attila vs. Krajinovic, Filip
16:30022
50.Tenis - ATP - Bastad, Švédsko, 4-hry1.40 2.74
Jebavy R / Middelkoop M vs. Dellien H / Londero J I
12:00202

Zobraziť všetky zápasy

Dátum:
Nastaviť dátum
© 2008 Tipex 2004 s. r. o. | Designed by JK | Všetky práva vyhradené Home | Kontakt | Top