» Najtipovanejšie zápasy
27. 06. 2019
#ZápasČasOKKOPočet
1.Futbal - Európska liga - Európska liga UEFA, kvalifikácia1.16 5.47 13.75
FC Prishtina vs. St Josephs FC
20:4501717
2.Basketbal - Majstrovstvá Európy - EuroBasket, ženy, skupinová fáza5.55 1.11
Ukrajina vs. Španielsko
20:0015015
3.Futbal - Majstrovstvá Európy - U21 ME, play-off1.50 4.36 5.71
Nemecko vs. Rumunsko
18:0012012
4.Futbal - Africký pohár národov - Africký pohár národov, skupinová fáza2.01 3.03 4.13
Senegal vs. Alžírsko
19:00279
5.Futbal - Africký pohár národov - Africký pohár národov, skupinová fáza2.18 2.96 3.67
Keňa vs. Tanzánia
22:00448
6.Basketbal - Majstrovstvá Európy - EuroBasket, ženy, skupinová fáza5.24 1.12
Bielorusko vs. Srbsko
20:30808
7.Basketbal - Majstrovstvá Európy - EuroBasket, ženy, skupinová fáza1.06 7.48
Francúzsko vs. Česká republika
14:30707
8.Futbal - Majstrovstvá sveta - MS ženy, finálové kolo4.50 3.61 1.75
Nórsko vs. Anglicko
21:00527
9.Futbal - Európska liga - Európska liga UEFA, kvalifikácia1.18 5.48 10.72
FC Progres Niederkorn vs. Cardiff Met Uni.
19:30617
10.Basketbal - Majstrovstvá Európy - EuroBasket, ženy, skupinová fáza2.45 1.49
Veľká Británia vs. Lotyšsko
17:30066
11.Futbal - Medzinárodné, kluby - Priateľské zápasy1.58 3.95 4.26
Legia Varšava vs. 1. FK Příbram
17:00606
12.Futbal - Európska liga - Európska liga UEFA, kvalifikácia1.12 6.35 15.00
KÍ Klaksvík vs. SP Tre Fiori
20:00505
13.Futbal - Majstrovstvá Európy - U21 ME, play-off1.90 3.45 3.95
Španielsko vs. Francúzsko
21:00415
14.Tenis - ATP - Antalya, Turecko1.37 2.84
Thompson, Jordan vs. Dzumhur, Damir
12:30005
15.Tenis - WTA - Eastbourne, Veľká Británia3.30 1.29
Alexandrova, Ekaterina vs. Plíšková Karolína
18:05505
16.Tenis - WTA - Eastbourne, Veľká Británia, 4-hry2.70 1.41
Sabalenka A / Yastremska D vs. Stosur S / Zhang S
19:00055
17.Futbal - Estónsko - Esiliiga B1.33 4.50 6.20
JK Nomme United vs. Vandra JK Vaprus
18:00505
18.Tenis - WTA - Eastbourne, Veľká Británia2.59 1.44
Sabalenka, Aryna vs. Bertens, Kiki
15:25415
19.Tenis - WTA - Eastbourne, Veľká Británia1.86 1.84
Kerber, Angelique vs. Halep, Simona
13:55044
20.Basketbal - Majstrovstvá Európy - EuroBasket, ženy, skupinová fáza1.33 3.04
Švédsko vs. Čierna Hora
12:00404
21.Futbal - Africký pohár národov - Africký pohár národov, skupinová fáza3.14 2.87 2.48
Madagaskar vs. Burundi
16:30134
22.Tenis - Grand Slam - Wimbledon, muži1.25 3.59
Majchrzak, Kamil vs. Couacaud, Enzo
12:00404
23.Basketbal - Majstrovstvá Európy - EuroBasket, ženy, skupinová fáza2.94 1.35
Maďarsko vs. Slovinsko
16:00033
24.Stolný tenis - Rusko - Liga Pro1.45 2.41
Mamazakirov, Timur vs. Poletaev, Igor
23:30303
25.Futbal - Európska liga - Európska liga UEFA, kvalifikácia3.03 3.21 2.09
Barry Town FC vs. Cliftonville FC
19:30123
26.Tenis - ATP - Eastbourne, Veľká Británia1.79 1.92
Edmund, Kyle vs. Evans, Daniel
17:45213
27.Futbal - Medzinárodné, kluby - Priateľské zápasy2.08 3.45 2.87
CSKA Sofia vs. Ferencvarosi TC
18:00033
28.Futbal - Island - Cup1.72 3.65 3.64
Breidablik Kopavogur vs. Fylkir Reykjavik
21:15213
29.Futbal - Island - Cup1.58 3.65 4.45
FH Hafnarfjordur vs. UMF Grindavik
21:15303
30.Futbal - Island - 1 deild (2. liga)2.21 3.36 2.79
Keflavik IF vs. Leiknir Reykjavik
21:15123
31.Tenis - ATP - Eastbourne, Veľká Británia1.19 4.16
Simon, Gilles vs. Fabbiano, Thomas
14:25033
32.Tenis - Challenger - Miláno, Taliansko1.26 3.37
Nagal, Sumit vs. Cuevas, Martin
17:55003
33.Snooker - Medzinárodný - World Cup, skupinová fáza1.03 8.81
Anglicko vs. Saudská Arábia
07:00303
34.Tenis - ATP - Eastbourne, Veľká Británia2.57 1.45
Verdasco, Fernando vs. Querrey, Sam
12:00303
35.Tenis - ATP - Antalya, Turecko2.57 1.45
Sonego, Lorenzo vs. Mannarino, Adrian
14:25033
36.Futbal - Medzinárodný - Gold Cup, skupinová fáza5.46 3.97 1.55
Panama vs. USA
03:00213
37.Futbal - Medzinárodné, kluby - Priateľské zápasy1.47 4.08 5.14
FC Rubin Kazaň vs. FC Mordovia Saransk
16:00303
38.Austrálsky futbal - Austrália - AFL2.19 1.61
Essendon Bombers vs. Greater Western Sydney
11:20022
39.Futbal - Island - Cup1.06 7.51 19.23
KR Reykjavik vs. Njarovik
21:15202
40.Futbal - Európska liga - Európska liga UEFA, kvalifikácia1.98 3.01 3.54
SP La Fiorita vs. UE Engordany
20:45112
41.Snooker - Medzinárodný - World Cup, skupinová fáza1.07 6.71
Čína B vs. India
07:00202
42.Futbal - Estónsko - Esiliiga (2. liga)1.37 4.49 5.73
Parnu JK Vaprus vs. FC Elva
19:45202
43.Futbal - Švédsko - 1. divízia, juh2.60 3.22 2.30
Lindome GIF vs. Skovde AIK
19:00022
44.Stolný tenis - Medzinárodný - Challenger Series, muži1.55 2.21
De Saintilan, Mathieu vs. Qiu, Liang
08:30202
45.Snooker - Medzinárodný - World Cup, skupinová fáza1.10 5.75
Wales vs. Švajčiarsko
07:00202
46.Snooker - Medzinárodný - World Cup, skupinová fáza1.05 7.73
Škótsko vs. Malajzia
13:30202
47.Snooker - Medzinárodný - World Cup, skupinová fáza1.16 4.53
Čína vs. Poľsko
13:30202
48.Futbal - Medzinárodný - Gold Cup, skupinová fáza1.77 3.72 4.07
Trinidad a Tobago vs. Guyana
00:30022
49.Futbal - USA - Major League Soccer1.56 4.01 5.05
FC Dallas vs. VANCOUVER WHITECAPS
03:00202
50.Basketbal - Majstrovstvá Európy - EuroBasket, ženy, skupinová fáza1.99 1.73
Rusko vs. Belgicko
17:45202

Zobraziť všetky zápasy

Dátum:
Nastaviť dátum
© 2008 Tipex 2004 s. r. o. | Designed by JK | Všetky práva vyhradené Home | Kontakt | Top