» Profil
Užívateľské meno:marco811
Mesto:Trnava
Krajina:Slovensko
Aktuálna liga:6. liga
ICQ:nezverejnený
Vek:nezverejnený
Naposledy online:03. 07. 2020, 00:35
Niečo o mne:

» Štatistika tiketov
ObdobieLigaOKKOP10SYieldZisk
Celkovo-232291-9-9-55.64 %-14021 b.
07/20206.010-1-1-100.00 %-100 b.
06/20206.2211-9-8-62.30 %-1433 b.
05/20206.0180-10-18-100.00 %-1800 b.
04/20206.2232-8-1-60.00 %-1500 b.
02/20206.010-1-1-100.00 %-100 b.
01/20206.0120-10-12-100.00 %-1200 b.
12/20196.0120-10-12-100.00 %-1200 b.
11/20196.0230-10-23-100.00 %-2300 b.
10/20196.4232-8-3-25.93 %-700 b.
09/20196.3241-91-44.44 %-1200 b.
08/20196.5261-9-8-23.23 %-720 b.
07/20196.4250-10-12-31.03 %-900 b.
06/20196.3201-9-6-37.74 %-868 b.

» Štatistika zápasov
ObdobieLigaOKKOP10SYieldZisk
Celkovo-8525037-37-8.99 %-12179 b.
07/20206.1037-373.08 %40 b.
06/20206.83426-42-11.37 %-1421 b.
05/20206.50316-42-10.69 %-866 b.
04/20206.70459-17-7.50 %-862 b.
02/20206.928-246.09 %67 b.
01/20206.109347-33-3.62 %-517 b.
12/20196.118457-35-4.53 %-738 b.
11/20196.45564-61-28.96 %-2925 b.
10/20196.70457-31-2.96 %-340 b.
09/20196.73537-35-9.20 %-1159 b.
08/20196.91537-3-1-6.85 %-987 b.
07/20196.75603-71-15.90 %-2146 b.
06/20196.49344-6-4-3.92 %-325 b.

» Celková štatistika podľa športu
ŠportOKKOP10SYieldZisk
Austrálsky futbal010-1-1-100.00 %-100 b.
Badminton39510-0122.23 %98 b.
Basketbal107298-24-3.99 %-543 b.
Bejzbal1283-71-15.65 %-313 b.
eSoccer13127-31-21.60 %-540 b.
Futbal4523026-43-7.68 %-5790 b.
Ľadový hokej1311056-43-14.69 %-3467 b.
Stolný tenis37168-24-7.30 %-387 b.
Šipky756-41-19.92 %-239 b.
Tenis54207-31-12.14 %-898 b.

» Mesačná štatistika podľa športu (07/2020)
ŠportOKKOP10SYieldZisk
Badminton101-0127.00 %27 b.
Basketbal202-0217.50 %35 b.
Bejzbal101-0123.00 %23 b.
Futbal525-232.71 %19 b.
Šipky111-11-32.00 %-64 b.


T#1504514 | 03. 07. 2020 | 00:35
Kurz: 4.26
Aktívne tikety môžu vidieť len prihlásení užívatelia.

T#1504389 | 02. 07. 2020 | 00:51
Kurz: 4.28
Aktívne tikety môžu vidieť len prihlásení užívatelia.

T#1504269 | 01. 07. 2020 | 01:17
Kurz: 5.00
Basketbal - Čína - CBA05:00 | 01. 07
Qingdao DoubleStar Eagles vs. Zhejiang Guangsha Lions
88-10021.17
Bejzbal - Južná Kórea - Kórejská liga11:30 | 01. 07
NC Dinos vs. Lotte Giants
6-211.23
Futbal - Anglicko - Premier League19:00 | 01. 07
Arsenal FC vs. Norwich City
4-011.43
Futbal - Dánsko - 2. divízia19:00 | 01. 07
B 93 Copenhagen vs. Vejgaard B
1-311.31
Futbal - Grécko - Super League18:15 | 01. 07
Panathinaikos vs. Aris Solún FC
2-011.57
Futbal - Kazachstan - Premier League14:00 | 01. 07
Tobol Kostanay vs. FK Kaspiy Aktau
2-011.23
Futbal - Vietnam - V-League 210:30 | 01. 07
Hung Vuong An Giang vs. Binh Phuoc
0-111.35
Šipky - Medzinárodný - Modus Icons of Darts 2020 Live League11:30 | 01. 07
Barry, Keane vs. Cole, Jarred
5-311.36
Šipky - Medzinárodný - Modus Icons of Darts 2020 Live League12:20 | 01. 07
Cole, Jarred vs. Koltsov, Boris
5-321.49

T#1503919 | 27. 06. 2020 | 02:11
Kurz: 5.00
Basketbal - Južná Kórea - 3x3 League11:25 | 27. 06
Descente Bumpers vs. Score Center
21-911.18
Futbal - Anglicko - Championship16:00 | 27. 06
Leeds United vs. Fulham FC
3-011.69
Futbal - Anglicko - Premier League13:30 | 27. 06
Aston Villa vs. Wolverhampton Wanderers
0-1X3.55

T#1503823 | 26. 06. 2020 | 00:18
Kurz: 5.00
Basketbal - Nemecko - BBL20:30 | 26. 06
ALBA Berlín vs. MHP RIESEN Ludwigsburg
88-6511.25
Basketbal - Izrael - Super League14:50 | 26. 06
Hapoel Tel-Aviv vs. Galil Gilboa
81-8211.27
Futbal - Bulharsko - Parva liga17:45 | 26. 06
PFC Cherno More Varna vs. FC Etar Veliko Tarnovo
2-211.50
Futbal - Chorvátsko - 1. HNL21:05 | 26. 06
Hajduk Split vs. Slaven Belupo
2-111.22
Futbal - Fínsko - 3. divízia17:30 | 26. 06
Sudet vs. SavU
3-111.40
Futbal - Fínsko - 3. divízia19:15 | 26. 06
Valtti vs. Nopsa
1-111.40

T#1503731 | 25. 06. 2020 | 00:44
Kurz: 5.00
Badminton - Medzinárodný - Armenia Infinity Cup09:00 | 25. 06
Isahakyan, Sargis vs. Isahakyan, Gevorg
2-011.42
Badminton - Medzinárodný - Armenia Infinity Cup, Mixed Doubles11:00 | 25. 06
Nazaretyan E / Papyan M vs. Isahakyan S / Dzavaryan H
2-111.38
Basketbal - Čína - CBA10:00 | 25. 06
Fujian Sturgeons vs. Shandong Golden Stars
93-8411.19
Basketbal - Španielsko - Spagnola ACB18:30 | 25. 06
Unicaja Malaga vs. Bilbao Basket
78-6511.29
Bejzbal - Južná Kórea - Kórejská liga11:30 | 25. 06
Samsung Lions vs. Hanwha Eagles
2-911.34
Futbal - Bielorusko - Vysshaya Liga, dublery13:30 | 25. 06
Energetik Bgu Minsk II vs. FC Slavia Mozyr
4-111.38

T#1503626 | 24. 06. 2020 | 00:51
Kurz: 5.00
Basketbal - Španielsko - Spagnola ACB21:30 | 24. 06
Valencia Basket vs. San Pablo Burgos
94-9011.28
Futbal - Albánsko - Kupa e Shqiperise16:30 | 24. 06
FK Kukesi vs. Apolonia Fier
3-111.30
Futbal - Anglicko - Premier League19:00 | 24. 06
Newcastle United vs. Aston Villa
1-112.35
Futbal - Česká republika - FNL17:00 | 24. 06
FC Vysočina Jihlava vs. Vysehrad
4-011.32

T#1503522 | 23. 06. 2020 | 00:23
Kurz: 5.00
Badminton - Medzinárodný - Armenia Infinity Cup07:40 | 23. 06
Nazaretyan, Edgar vs. Isahakyan, Gevorg
2-011.01
Badminton - Medzinárodný - Armenia Infinity Cup08:20 | 23. 06
Nazaretyan, Edgar vs. Isahakyan, Sargis
2-011.02
Basketbal - Čína - CBA05:00 | 23. 06
Liaoning Flying Leopards vs. Guangzhou Long-Lions
102-10611.17
Futbal - Anglicko - Premier League21:15 | 23. 06
Tottenham Hotspur vs. West Ham United
2-0
(0-0)
11.65
Futbal - Česká republika - 1. liga20:00 | 23. 06
Sparta Praha vs. FC Baník Ostrava
3-211.41
Futbal - Rakúsko - 2. Liga18:30 | 23. 06
Austria Klagenfurt vs. GAK Graz
1-211.45
Futbal - Rumunsko - Liga I19:00 | 23. 06
Universitatea Craiova vs. FC Botosani
2-111.49

T#1503417 | 22. 06. 2020 | 01:27
Kurz: 3.57
Basketbal - Čína - CBA09:30 | 22. 06
Zhejiang Guangsha Lions vs. Shanghai Sharks
95-9011.21
Futbal - Švédsko - 1. divízia, juh19:00 | 22. 06
Oskarshamns AIK vs. FK Karlskrona
3-211.51
Futbal - Taliansko - Serie A19:30 | 22. 06
AC Fiorentina vs. Brescia
1-111.48
Futbal - Turecko - TFF 1. Lig19:00 | 22. 06
Adana Demirspor vs. Osmanlispor FK
2-111.32

T#1503321 | 21. 06. 2020 | 07:59
Kurz: 4.29
Basketbal - Čína - CBA14:00 | 21. 06
Beijing Beikong Fly Dragons vs. Fujian Sturgeons
108-12111.21
Basketbal - Španielsko - Spagnola ACB15:30 | 21. 06
Iberostar Tenerife vs. Bilbao Basket
70-7811.23
Futbal - Bielorusko - Vysshaya Liga19:00 | 21. 06
FC Šachtar Soligorsk vs. FC Ruh Brest
1-111.26
Futbal - Bulharsko - Parva liga15:30 | 21. 06
Ludogorez Rasgrad vs. PFK Beroe Stara Zagora
2-111.31
Futbal - Dánsko - 1. divízia15:00 | 21. 06
Vejle BK vs. Hvidovre IF
5-311.43
Futbal - Lotyšsko - Virsliga19:00 | 21. 06
FK Liepaja vs. FS Metta/LU
3-011.22

T#1503191 | 20. 06. 2020 | 00:55
Kurz: 5.00
Futbal - Dánsko - 2. divízia14:00 | 20. 06
Holbaek vs. Vejgaard B
3-211.45
Futbal - Dánsko - 2. divízia15:00 | 20. 06
Middelfart vs. Vanlose
2-411.53
Futbal - Island - 1 deild15:00 | 20. 06
Fram Reykjavik vs. Leiknir Faskruosfiroi
3-011.55
Futbal - Island - 2. Liga15:00 | 20. 06
Haukar Hafnarfjordur vs. KF Fjardabyggd
2-111.43
Futbal - Nemecko - Bundesliga15:30 | 20. 06
TSG 1899 Hoffenheim vs. 1. FC Union Berlín
4-0
(3-0)
11.56
Futbal - Slovinsko - PrvaLiga20:00 | 20. 06
NK Celje vs. Tabor Sezana
1-111.51
Futbal - Španielsko - Primera Division22:00 | 20. 06
Atletico Madrid vs. Real Valladolid
1-011.39

T#1503078 | 19. 06. 2020 | 01:18
Kurz: 3.67
Basketbal - Španielsko - Spagnola ACB21:30 | 19. 06
Saski Baskonia vs. Iberostar Tenerife
79-7211.27
Bejzbal - Južná Kórea - Kórejská liga11:30 | 19. 06
NC Dinos vs. Hanwha Eagles
3-111.17
Futbal - Bielorusko - Vysshaya Liga, dublery13:30 | 19. 06
Dinamo Minsk II vs. Energetik Bgu Minsk II
4-011.20
Futbal - Burundi - Premier League15:30 | 19. 06
Olympic Star vs. Les Lierres
4-211.31
Futbal - Nemecko - 3. liga19:00 | 19. 06
FC Kickers Wurzburg vs. Chemnitzer FC
3-011.57

T#1502991 | 18. 06. 2020 | 09:03
Kurz: 5.00
Futbal - Česká republika - FNL17:00 | 18. 06
Dukla Praha vs. Baník Sokolov
3-111.24
Futbal - Dánsko - Superligaen20:00 | 18. 06
FC Midtjylland vs. Brondby Kopenhagen
0-011.44
Futbal - Fínsko - 3. divízia17:30 | 18. 06
TPS 2 vs. TPK
1-211.30
Futbal - Nemecko - 2. Bundesliga20:30 | 18. 06
Arminia Bielefeld vs. Darmstadt 98 (u/o 1.5)
1-021.25
Futbal - Poľsko - I liga18:10 | 18. 06
Stal Mielec vs. OKS Stomil Olsztyn
1-011.60
Futbal - Švédsko - 2. divízia, Norrland19:30 | 18. 06
Skelleftea FF vs. Taftea IK
1-111.22

T#1502834 | 17. 06. 2020 | 00:35
Kurz: 5.00
Futbal - Chorvátsko - 1. HNL18:55 | 17. 06
NK Dinamo Záhreb vs. Slaven Belupo
3-211.18
Futbal - Dánsko - Superligaen20:00 | 17. 06
FC Kodaň vs. Aalborg BK
2-011.73
Futbal - Fínsko - 3. divízia18:30 | 17. 06
OTP vs. KajHa
6-011.30
Futbal - Fínsko - Kakkonen17:30 | 17. 06
JaPS vs. Lahden Reipas
3-211.46
Futbal - Maďarsko - NB I16:55 | 17. 06
Paksi FC vs. Kaposvari Rakoczi FC
3-011.24
Futbal - Nemecko - 3. liga20:30 | 17. 06
Hansa Rostock vs. Carl Zeiss Jena
4-011.21

T#1502374 | 13. 06. 2020 | 00:31
Kurz: 5.00
Austrálsky futbal - Austrália - AFL11:40 | 13. 06
Gold Coast Suns vs. West Coast Eagles
90-4621.13
Badminton - Medzinárodný - Armenia Infinity Cup09:30 | 13. 06
Rsyan, Spartak vs. Isahakyan, Sargis
2-011.10
Badminton - Medzinárodný - Armenia Infinity Cup, 4-hry14:20 | 13. 06
Mnatsakanyan Z / Poghosyan R vs. Rsyan S / Isahakyan S
2-011.23
Bejzbal - Južná Kórea - Kórejská liga10:00 | 13. 06
NC Dinos vs. Kiwoom Heroes
5-1811.53
Bejzbal - Južná Kórea - Kórejská liga10:00 | 13. 06
Hanwha Eagles vs. Doosan Bears
-21.00
Futbal - Bielorusko - Pervaya Liga15:00 | 13. 06
FC Krumkachy Minsk vs. FC Volna Pinsk
2-311.46
Futbal - Dánsko - 2. divízia14:00 | 13. 06
Hillerod vs. Ringkobing IF
4-011.61
Futbal - Česká republika - FNL17:00 | 13. 06
FK Pardubice vs. FK Varnsdorf
2-011.23

T#1502251 | 12. 06. 2020 | 01:12
Kurz: 5.00
Badminton - Medzinárodný - Armenia Infinity Cup11:00 | 12. 06
Rsyan, Spartak vs. Isahakyan, Sargis
2-111.11
Badminton - Medzinárodný - Armenia Infinity Cup, Mixed Doubles16:40 | 12. 06
Nazaretyan E / Dzavaryan H vs. Mnatsakanyan Z / Nikoyan M
-21.00
Basketbal - Mezinárodné, kluby - Priateľské zápasy klubov, muži13:00 | 12. 06
Hapoel Holon vs. Maccabi Ashdod
88-6511.23
Bejzbal - Južná Kórea - Kórejská liga11:30 | 12. 06
NC Dinos vs. Kiwoom Heroes
2-311.29
Futbal - Čierna Hora - 1. CFL20:00 | 12. 06
FK Podgorica vs. FK KOM Podgorica
1-111.50
Futbal - Estónsko - Premium Liiga18:30 | 12. 06
Flora Tallinn vs. Viljandi Tulevik
3-011.13
Futbal - Island - Cup21:15 | 12. 06
Leiknir Reykjavik vs. Kari/Skallagrimur
5-011.11
Futbal - Island - Urvalsdeild, ženy21:15 | 12. 06
Valur Reykjavik vs. KR Reykjavik
3-011.17
Futbal - Nemecko - Bundesliga, ženy19:15 | 12. 06
1. FFC Frankfurt vs. FCR 2001 Duisburg
5-111.37

T#1502013 | 10. 06. 2020 | 00:51
Kurz: 4.55
Badminton - Medzinárodný - Armenia Infinity Cup11:00 | 10. 06
Rsyan, Spartak vs. Isahakyan, Sargis
2-011.11
Badminton - Medzinárodný - Armenia Infinity Cup, Mixed Doubles16:40 | 10. 06
Nazaretyan E / Dzavaryan H vs. Mnatsakanyan Z / Nikoyan M
-21.00
Basketbal - Nemecko - BBL16:30 | 10. 06
EWE Baskets Oldenburg vs. BG Gottingen
80-6211.26
Bejzbal - Južná Kórea - Kórejská liga11:30 | 10. 06
Lotte Giants vs. Hanwha Eagles
12-211.47
Bejzbal - Taiwan - CPBL12:35 | 10. 06
Rakuten Monkeys vs. Uni-President Lions
2-1111.40
Futbal - Česká republika - 1. liga18:00 | 10. 06
FK Jablonec vs. MFK Karviná
1-011.58

T#1501962 | 09. 06. 2020 | 11:39
Kurz: 5.00
Badminton - Medzinárodný - Armenia Infinity Cup12:40 | 09. 06
Rsyan, Spartak vs. Isahakyan, Sargis
2-111.17
Basketbal - Nemecko - BBL20:30 | 09. 06
ALBA Berlín vs. Brose Bamberg
98-9111.20
Futbal - Dánsko - 1. divízia18:00 | 09. 06
Vejle BK vs. Skive IK
1-211.37
Futbal - Medzinárodné, kluby - Priateľské zápasy klubov14:00 | 09. 06
FC Zurich vs. FC Aarau
5-111.38
Futbal - Nemecko - 3. liga19:00 | 09. 06
Bayern Mníchov II vs. FSV Zwickau
2-011.44
Ľadový hokej - Rusko - Comet Division Short Hockey11:50 | 09. 06
Ershistyye Tigry vs. Ledovyy Desant
4-521.96

T#1501876 | 08. 06. 2020 | 20:00
Kurz: 4.45
Basketbal - Nemecko - BBL20:30 | 08. 06
EWE Baskets Oldenburg vs. Ratiopharm Ulm
66-8511.39
Futbal - Island - Cup22:00 | 08. 06
IH Hafnarfjordur vs. Berserkir
3-111.36
Futbal - Island - Pohár, ženy21:15 | 08. 06
Grotta vs. Vikingur Reykjavik
3-311.72
Stolný tenis - Ukrajina - Win Cup21:35 | 08. 06
Grishchenko, Aleksandr vs. Nayda, Aleksandr
3-011.37

T#1501731 | 07. 06. 2020 | 13:19
Kurz: 4.62
Futbal - Bielorusko - Vysshaya Liga19:00 | 07. 06
FC Šachtar Soligorsk vs. FC Zvezda-BGU Minsk
1-011.40
Futbal - Česká republika - FNL17:00 | 07. 06
FC Zbrojovka Brno vs. Fotbal Třinec
5-011.33
Futbal - Dánsko - Superligaen17:00 | 07. 06
FC Kodaň vs. Randers FC
2-111.54
Futbal - Grécko - Super League20:30 | 07. 06
AEK Atény vs. Panathinaikos
1-111.61

T#1501600 | 06. 06. 2020 | 12:40
Kurz: 5.00
Futbal - Bielorusko - Vysshaya Liga13:00 | 06. 06
Slutsksakhar Slutsk vs. Torpedo Zhodino
1-112.80
Futbal - Bielorusko - Vysshaya Liga19:00 | 06. 06
Dinamo Brest vs. FC Minsk
6-111.46
Futbal - Bulharsko - Parva liga17:45 | 06. 06
PFK Botev Plovdiv vs. OFC Botev Vratsa
0-111.57

T#1501487 | 05. 06. 2020 | 16:17
Kurz: 5.00
Futbal - Dánsko - 1. divízia17:30 | 05. 06
Kolding IF vs. Viborg FF
3-121.56
Futbal - Bulharsko - Parva liga17:45 | 05. 06
Lokomotiv 1926 Plovdiv vs. FC Etar Veliko Tarnovo
2-011.30
Futbal - Litva - 1 Lyga17:00 | 05. 06
Dziugas vs. FK Panevezys B
2-011.31
Futbal - Nemecko - 2. Bundesliga18:30 | 05. 06
SpVgg Greuther Furth vs. SV Sandhausen
1-2X3.30
Futbal - Poľsko - I liga17:40 | 05. 06
Stal Mielec vs. Puszcza Niepolomice
0-011.65

T#1501290 | 04. 06. 2020 | 00:30
Kurz: 5.00
Badminton - Medzinárodný - Armenia Infinity Cup11:10 | 04. 06
Rsyan, Spartak vs. Isahakyan, Gevorg
2-011.11
Bejzbal - Japonsko - NPB Exhibition06:00 | 04. 06
Nippon Ham Fighters vs. Chiba Lotte Marines
3-911.55
Futbal - Bielorusko - Vysshaya Liga, dublery14:00 | 04. 06
FC Smolevichi II vs. FC Gorodeya
3-111.13
Futbal - Česká republika - FNL18:00 | 04. 06
Dukla Praha vs. Vysehrad
2-011.29
Futbal - Čierna Hora - 3. liga17:30 | 04. 06
FK Obilic Herceg Novi vs. FK Sloga Radovici
0-111.23
Futbal - Kostarika - Primera Division, Campeonato Verano01:15 | 04. 06
CS Cartagines vs. CS Herediano
1-412.50

T#1501196 | 03. 06. 2020 | 08:43
Kurz: 5.00
Badminton - Medzinárodný - Armenia Infinity Cup10:20 | 03. 06
Rsyan, Spartak vs. Isahakyan, Gevorg
2-011.07
Badminton - Medzinárodný - Armenia Infinity Cup11:50 | 03. 06
Rsyan, Spartak vs. Isahakyan, Sargis
1-211.13
Bejzbal - Južná Kórea - Kórejská liga11:30 | 03. 06
LG Twins vs. Samsung Lions
6-1211.37
Futbal - Arménsko - Premier League16:30 | 03. 06
FC Ararat-Armenia vs. FC Lori Vanadzor
0-011.56
Futbal - Čierna Hora - Druga liga Crne Gore17:30 | 03. 06
FK Jezero vs. FK Otrant Ulcinj
2-011.53
Futbal - Nemecko - 2. Bundesliga18:30 | 03. 06
Hannover 96 vs. Dynamo Dresden
3-011.68

T#1501047 | 02. 06. 2020 | 01:01
Kurz: 2.81
Badminton - Medzinárodný - Armenia Infinity Cup13:20 | 02. 06
Rsyan, Spartak vs. Isahakyan, Sargis
2-011.14
Badminton - Ukrajina - Shuttle Masters Cup12:00 | 02. 06
Tregubenko, Vladislav vs. Sterin, Vladyslav
2-011.15
Badminton - Ukrajina - Shuttle Masters Cup, Women11:30 | 02. 06
Ilyinskaya, Maryna vs. Lesnaya, Vladyslava
2-011.11
Badminton - Ukrajina - Shuttle Masters Cup, Women10:00 | 02. 06
Zharka, Yelyzaveta vs. Ilyinskaya, Maryna
0-221.15
Bejzbal - Južná Kórea - Kórejská liga11:30 | 02. 06
NC Dinos vs. SK Wyverns
2-811.40
Futbal - Česká republika - 1. liga20:00 | 02. 06
1. FK Příbram vs. SK Slavia Praha
0-121.20

T#1500971 | 01. 06. 2020 | 10:30
Kurz: 5.00
Futbal - Čierna Hora - 3. liga17:00 | 01. 06
OFK Borac Bijelo Polje vs. FK Komovi
4-111.72
Futbal - Dánsko - Superligaen16:00 | 01. 06
FC Midtjylland vs. AC Horsens
0-111.23
Futbal - Faerské ostrovy - Premier League16:00 | 01. 06
Víkingur Gota vs. TB Tvoroyri
0-011.24
Futbal - Turkmenistan - Yokary Liga15:30 | 01. 06
FC Altyn Asyr vs. FC Energetik Turkmenbasy Mary
6-111.14
Ľadový hokej - Rusko - Comet Division Short Hockey13:50 | 01. 06
Ershistyye Tigry vs. Ledovyy Desant
7-511.70

T#1500774 | 30. 05. 2020 | 00:34
Kurz: 5.00
Badminton - Medzinárodný - Armenia Infinity Cup13:10 | 30. 05
Rsyan, Spartak vs. Isahakyan, Sargis
2-111.17
Bejzbal - Južná Kórea - Kórejská liga10:00 | 30. 05
Doosan Bears vs. Lotte Giants
5-411.46
Futbal - Bielorusko - Pervaya Liga15:00 | 30. 05
FC Lida vs. Khimik Svetlogorsk
0-011.22
Futbal - Česká republika - 1. liga18:00 | 30. 05
FC Viktoria Plzeň vs. Mladá Boleslav
7-1212.00

T#1500701 | 29. 05. 2020 | 01:08
Kurz: 4.83
Badminton - Medzinárodný - Armenia Infinity Cup13:10 | 29. 05
Rsyan, Spartak vs. Isahakyan, Sargis
2-011.14
Bejzbal - Južná Kórea - Kórejská liga11:30 | 29. 05
Kiwoom Heroes vs. KT Wiz
5-111.39
Futbal - Bielorusko - Vysshaya Liga19:00 | 29. 05
FC Gorodeya vs. FC Neman Grodno
0-2X3.05

T#1500627 | 28. 05. 2020 | 00:52
Kurz: 3.90
Badminton - Medzinárodný - Armenia Infinity Cup09:30 | 28. 05
Nazaretyan, Edgar vs. Isahakyan, Sargis
2-011.05
Badminton - Medzinárodný - Armenia Infinity Cup13:10 | 28. 05
Rsyan, Spartak vs. Isahakyan, Sargis
1-211.11
Badminton - Medzinárodný - Armenia Infinity Cup11:00 | 28. 05
Rsyan, Spartak vs. Nazaretyan, Edgar
0-221.05
Basketbal - Taiwan - SBL, ženy13:00 | 28. 05
Taiyuan vs. Chunghwa Telecom
58-8711.31
Futbal - Faerské ostrovy - Premier League18:00 | 28. 05
HB Torshavn vs. Víkingur Gota
3-011.53
Futbal - Kostarika - Primera Division, Campeonato Verano01:30 | 28. 05
AD San Carlos vs. Santos de Guapiles
3-011.59

T#1500546 | 27. 05. 2020 | 00:16
Kurz: 5.00
Badminton - Medzinárodný - Armenia Infinity Cup11:00 | 27. 05
Rsyan, Spartak vs. Isahakyan, Gevorg
2-011.05
Badminton - Medzinárodný - Armenia Infinity Cup13:10 | 27. 05
Rsyan, Spartak vs. Isahakyan, Sargis
0-211.09
Futbal - Faerské ostrovy - Premier League20:00 | 27. 05
TB Tvoroyri vs. B36 Tórshavn
1-321.21
Futbal - Nemecko - Bundesliga18:30 | 27. 05
RB Leipzig vs. Hertha BSC
2-2
(1-1)
11.32
Futbal - Česká republika - 1. liga18:00 | 27. 05
SFC Opava vs. MFK Karviná
0-0X2.90
Futbal - Nemecko - Bundesliga20:30 | 27. 05
TSG 1899 Hoffenheim vs. 1. FC Kolín
3-1
(1-0)
X3.65

T#1500458 | 26. 05. 2020 | 00:21
Kurz: 5.00
Badminton - Medzinárodný - Armenia Infinity Cup13:10 | 26. 05
Rsyan, Spartak vs. Isahakyan, Sargis
2-111.08
Bejzbal - Južná Kórea - Kórejská liga11:30 | 26. 05
Doosan Bears vs. SK Wyverns
6-411.36
Futbal - Česká republika - FNL17:00 | 26. 05
FK Pardubice vs. 1. SK Prostějov
1-011.49
Futbal - Maďarsko - Maďarský pohár18:00 | 26. 05
Fehérvár FC vs. Mezokovesd Zsory
2-211.79
Futbal - Nemecko - Bundesliga20:30 | 26. 05
Bayer 04 Leverkusen vs. VfL Wolfsburg
1-4
(0-1)
11.72
Šipky - Medzinárodný - Modus Icons of Darts 2020 Live League11:30 | 26. 05
Webster, Mark vs. Jenkins, Andy
4-221.40

T#1500419 | 25. 05. 2020 | 13:17
Kurz: 5.00
Futbal - Arménsko - Premier League16:30 | 25. 05
Ararat Yerevan FC vs. FC Urartu
1-0X3.65
Futbal - Česká republika - FNL18:00 | 25. 05
Dukla Praha vs. FC Vysočina Jihlava
2-112.00
Ľadový hokej - Rusko - Comet Division Short Hockey15:00 | 25. 05
Ershistyye Tigry vs. Stalker
7-411.99

T#1500200 | 23. 05. 2020 | 01:28
Kurz: 5.00
Bejzbal - Južná Kórea - Kórejská liga10:00 | 23. 05
NC Dinos vs. Hanwha Eagles
3-011.38
Futbal - Bielorusko - Vysshaya Liga15:30 | 23. 05
Slutsksakhar Slutsk vs. FC Ruh Brest
1-1
(0-0)
12.46
Futbal - Južná Kórea - K-League Classic09:30 | 23. 05
Suwon Samsung Blue Wings vs. Incheon United
1-0
(0-0)
11.76

T#1500103 | 22. 05. 2020 | 00:17
Kurz: 5.00
Futbal - Bielorusko - Vysshaya Liga, dublery13:00 | 22. 05
FC Isloch vs. Energetik Bgu Minsk II
2-111.49
Futbal - Faerské ostrovy - Premier League20:00 | 22. 05
Víkingur Gota vs. NSI Runavik
1-0X3.95
Futbal - Nemecko - Bundesliga20:30 | 22. 05
Hertha BSC vs. 1. FC Union Berlín
4-0
(0-0)
12.31

T#1500013 | 21. 05. 2020 | 00:23
Kurz: 5.00
Badminton - Medzinárodný - Armenia Infinity Cup13:10 | 21. 05
Rsyan, Spartak vs. Isahakyan, Sargis
2-111.11
Futbal - Bielorusko - Vysshaya Liga, dublery13:00 | 21. 05
FC Slavia Mozyr vs. FC Gorodeya
1-027.80
Futbal - Bielorusko - Vysshaya Liga18:00 | 21. 05
FC Neman Grodno vs. Torpedo Zhodino
3-1
(1-1)
X3.05
Stolný tenis - Brazília - Autumn League01:30 | 21. 05
Henrique, Ito vs. Pereira, Leandro
2-321.18
Stolný tenis - Brazília - Autumn League01:05 | 21. 05
Henrique, Ito vs. Kawahara, Lucas
0-321.13
Stolný tenis - Medzinárodný - TT pohár, muži01:40 | 21. 05
Maksiuta, Volodymyr vs. Tkachenko, Oleksandr
2-321.13
Stolný tenis - Ukrajina - Setka Cup09:15 | 21. 05
Efimenko, Ivan vs. Varlamov, Oleg
2-311.35

T#1499926 | 20. 05. 2020 | 00:42
Kurz: 4.29
Bejzbal - Južná Kórea - Kórejská liga11:30 | 20. 05
Kiwoom Heroes vs. SK Wyverns
3-511.50
Futbal - Estónsko - Premium Liiga18:30 | 20. 05
FC Flora Tallinn vs. Jalgpallikool Tammeka
0-011.14
Futbal - Estónsko - Premium Liiga18:00 | 20. 05
JK Tallinna Kalev vs. Narva JK Trans
1-121.18
Futbal - Medzinárodné, kluby - Priateľské zápasy klubov16:00 | 20. 05
SK Dynamo České Budějovice vs. FC Viktoria Plzeň
1-4
(1-2)
21.70
Stolný tenis - Medzinárodný - TT pohár, muži01:15 | 20. 05
Treschetka, Mykolay vs. Kryvyi, Ivan
1-321.25

T#1499853 | 19. 05. 2020 | 08:28
Kurz: 4.77
Badminton - Medzinárodný - Armenia Infinity Cup09:30 | 19. 05
Rsyan, Spartak vs. Isahakyan, Gevorg
2-011.03
Badminton - Ukrajina - Shuttle Masters Cup09:30 | 19. 05
Konov, Vitaliy vs. Gasanov, Anar
2-011.06
Badminton - Ukrajina - Shuttle Masters Cup, Women10:00 | 19. 05
Diptan, Mariya vs. Zharka, Yelyzaveta
0-221.08
Futbal - Estónsko - Premium Liiga18:30 | 19. 05
Paide Linnameeskond vs. Viljandi JK Tulevik
1-211.05
Ľadový hokej - Rusko - Comet Division Short Hockey15:00 | 19. 05
Ershistyye Tigry vs. Stalker
4-1012.06
Ľadový hokej - Rusko - Comet Division Short Hockey17:00 | 19. 05
Ershistyye Tigry vs. Ledovyy Desant
6-811.87

T#1498810 | 07. 05. 2020 | 13:00
Kurz: 5.00
eSoccer - Pro Player Cup - eSoccer - Pro Player Cup16:40 | 07. 05
Klinger R10 vs. Gobd Rdzz07
1-011.53
Ľadový hokej - Rusko - Liga Pro Short Hockey16:10 | 07. 05
Armored Fighters vs. Sickle And Hammer
3-412.10
Ľadový hokej - Rusko - Comet Division Short Hockey16:00 | 07. 05
Ershistyye Tigry vs. Stalker
5-512.03

T#1498674 | 06. 05. 2020 | 01:15
Kurz: 5.00
Bejzbal - Južná Kórea - Kórejská liga11:30 | 06. 05
LG Twins vs. Doosan Bears
2-521.48
eSoccer - Cyber League - Cyber Champions League14:30 | 06. 05
Chelsea FC (dimqaa) vs. Ajax Amsterdam (Dzekon)
0-311.69
eSoccer - Cyber League - Cyber Stars League France16:00 | 06. 05
AS Monaco (Den1Bravo) vs. Lyon (ISHKING11)
3-211.58
Ľadový hokej - Rusko - Liga Pro Short Hockey10:15 | 06. 05
Armored Fighters vs. Reactivatory
5-311.93

T#1498576 | 05. 05. 2020 | 00:51
Kurz: 3.91
eSoccer - Cyber League - Italy Cyber Stars League02:00 | 05. 05
SSC Napoli (ISHKING11) vs. Juventus (sambo)
3-311.42
Futbal - Turkmenistan - Yokary Liga15:30 | 05. 05
Ahal FC vs. FC Energetik Turkmenbasy Mary
2-011.23
Stolný tenis - Rusko - Liga Pro06:00 | 05. 05
Andreev, Danila vs. Vahnin, Georgiy
3-011.60
Stolný tenis - Rusko - Liga Pro07:00 | 05. 05
Shirshov, Vasily vs. Basmanov, Dmitrii
3-011.40

T#1498478 | 04. 05. 2020 | 00:32
Kurz: 5.00
eSoccer - Cyber League - Cyber Copa America04:30 | 04. 05
Argentína (Den1Bravo) vs. Uruguay (Ishking11)
2-311.34
eSoccer - Cyber League - Cyber Stars League France01:15 | 04. 05
Lyon (Veep) vs. Montpellier (Ishking11)
2-111.35
Futbal - Turkmenistan - Yokary Liga15:30 | 04. 05
FC Altyn Asyr vs. FC Asgabat
4-111.33
Stolný tenis - Rusko - Liga Pro07:00 | 04. 05
Skrebnev, Alexander vs. Nemashkalo, Vladimir
1-322.50

T#1498361 | 03. 05. 2020 | 01:44
Kurz: 5.00
Badminton - Medzinárodný - Armenia Infinity Cup08:20 | 03. 05
Nazaretyan, Edgar vs. Vardanyan, Arman
2-011.15
Bejzbal - Taiwan - CPBL11:05 | 03. 05
Rakuten Monkeys vs. Chinatrust Brothers
9-311.47
Futbal - Bielorusko - Vysshaya Liga13:00 | 03. 05
FC Belšina Bobrujsk vs. Dinamo Brest
0-3
(0-1)
15.60

T#1498254 | 02. 05. 2020 | 00:34
Kurz: 5.00
Badminton - Medzinárodný - Armenia Infinity Cup08:20 | 02. 05
Nazaretyan, Edgar vs. Vardanyan, Arman
2-011.18
Badminton - Medzinárodný - Armenia Infinity Cup10:20 | 02. 05
Nazaretyan, Edgar vs. Krbashyan, Erik
2-011.06
Futbal - Bielorusko - Pervaya Liga16:00 | 02. 05
FC Volna Pinsk vs. FC Oshmyany
3-211.69
Futbal - Bielorusko - Vtoraya Liga15:00 | 02. 05
FK Bumprom vs. FC Zhlobin
4-011.61
Stolný tenis - Ukrajina - Setka Cup13:00 | 02. 05
Ivanov, Viktor vs. Kozachenko, Anatoly
1-311.35
Stolný tenis - Ukrajina - Setka Cup14:55 | 02. 05
Paniushkin, Andrii vs. Lykhytskyl, Oleksandr
-11.00
Šipky - Medzinárodný - Modus Icons of Darts 2020 Live League12:25 | 02. 05
Monk, Aaron vs. Justicia, Jose
5-111.28

T#1498215 | 01. 05. 2020 | 14:10
Kurz: 5.00
eSoccer - Cyber League - Cyber World Cup15:00 | 01. 05
Belgium (Walker) vs. France (Spursmax)
6-111.34
eSoccer - Cyber League - Cyber World Cup16:15 | 01. 05
Uruguay (Dzekon) vs. Netherlands (Carlwhizzer)
1-321.38
Ľadový hokej - Rusko - Comet Division Short Hockey19:00 | 01. 05
Stalker vs. Krasnyye Krylia
9-411.88
Stolný tenis - Brazília - Autumn League14:30 | 01. 05
Kawahara, Lucas vs. Franco, Rafael
3-221.30
Stolný tenis - Medzinárodný - TT pohár, muži15:15 | 01. 05
Semenyuk, Ilya vs. Kostiuk, Oleksandr
3-211.30

T#1498104 | 30. 04. 2020 | 00:27
Kurz: 5.00
Badminton - Medzinárodný - Armenia Infinity Cup11:40 | 30. 04
Mnatsakanyan, Zaven vs. Nazaretyan, Edgar
2-011.23
Futbal - Nikaragua - U2000:30 | 30. 04
Managua vs. Real Madriz
2-011.48
Stolný tenis - Česká republika - TT Star Series09:45 | 30. 04
Kleprlik, Jakub vs. Nemecek, Jakub
3-011.20
Stolný tenis - Česká republika - TT Star Series11:15 | 30. 04
Kleprlik, Jakub vs. Vrablik, Jiri
0-321.25
Stolný tenis - Rusko - Liga Pro00:30 | 30. 04
Gribkov, Alexander vs. Yanshaev, Aleksei
0-321.30
Stolný tenis - Ukrajina - Setka Cup07:35 | 30. 04
Ratushniak, Vladyslav vs. Kanunnikov, Ilya
3-111.16
Stolný tenis - Ukrajina - Setka Cup11:00 | 30. 04
Bochkovsky, Vadym vs. Levshyn, Anatolii
3-111.30
Šipky - Medzinárodný - Modus Icons of Darts 2020 Live League12:25 | 30. 04
Monk, Aaron vs. Cole, Jarred
3-511.36
Šipky - Medzinárodný - Modus Icons of Darts 2020 Live League14:40 | 30. 04
Monk, Aaron vs. Kay, Keelan
5-411.28

T#1498050 | 29. 04. 2020 | 00:13
Kurz: 5.00
Badminton - Medzinárodný - Armenia Infinity Cup07:00 | 29. 04
Rsyan, Spartak vs. Isahakyan, Sargis
2-011.01
Badminton - Medzinárodný - Armenia Infinity Cup07:40 | 29. 04
Mnatsakanyan, Zaven vs. Krbashyan, Erik
2-011.03
eSoccer - RPL Pro Series - PES 2020 Cyberleague Pro Series RPL13:00 | 29. 04
Sochi vs. Dinamo
4-211.40
Ľadový hokej - Rusko - Liga Pro Short Hockey06:00 | 29. 04
Kings Town vs. Armored Fighters
5-212.17
Stolný tenis - Medzinárodný - Challenger Series, muži12:30 | 29. 04
Happek, Sven vs. Huzjak, Josip
4-011.35
Stolný tenis - Ukrajina - Setka Cup07:45 | 29. 04
Kurtenko, Andrii vs. Vasko, Vitalii
3-011.20
Stolný tenis - Ukrajina - Setka Cup10:35 | 29. 04
Ivchenko, Denys vs. Peretiatko, Andrii
3-011.30

T#1497978 | 28. 04. 2020 | 00:12
Kurz: 5.00
Badminton - Medzinárodný - Shuttle Masters Cup, ženy09:30 | 28. 04
Diptan, Mariya vs. Ogurcova, Margarita
2-111.22
Badminton - Medzinárodný - Shuttle Masters Cup, ženy10:00 | 28. 04
Ilyinskaya, Maryna vs. Lesnaya, Vladyslava
2-011.33
Ľadový hokej - Rusko - Liga Pro Short Hockey11:15 | 28. 04
Sickle And Hammer vs. Reactivatory
2-6X4.06

T#1497902 | 27. 04. 2020 | 00:57
Kurz: 3.41
Badminton - Medzinárodný - Armenia Infinity Cup08:20 | 27. 04
Nazaretyan, Edgar vs. Vardanyan, Arman
2-011.42
Badminton - Medzinárodný - Armenia Infinity Cup11:40 | 27. 04
Mnatsakanyan, Zaven vs. Nazaretyan, Edgar
2-011.15
Basketbal - Nicaragua - Campeonato Nacional Carlos Ulloa in Memoriam01:00 | 27. 04
Real Esteli vs. Jinotega
71-7211.32
Bejzbal - Južná Kórea - Príprava pred sezónou, piateľské zápasy11:00 | 27. 04
Kiwoom Heroes vs. LG Twins
3-211.58
Stolný tenis - Česká republika - TT Star Series09:15 | 27. 04
Tregler, Tomas vs. Kleprlik, Jakub
-11.00

T#1497872 | 26. 04. 2020 | 12:17
Kurz: 5.00
eSoccer - Cyber League - Cyber Champions League19:00 | 26. 04
CF Valencia (baphomet) vs. Tottenham Hotspur (RYUK)
1-3
(0-1)
11.34
eSoccer - Cyber League - Cyber World Cup20:00 | 26. 04
Belgicko (SPURSMAX) vs. Portugalsko (SUPERNOVA)
2-3
(1-3)
11.23
eSoccer - Cyber League - England Cyber Stars League17:00 | 26. 04
Watford (SPURSMAX) vs. West Ham United (SUPERNOVA)
0-1
(0-1)
11.24
eSoccer - Cyber League - Germany Cyber Stars League15:00 | 26. 04
Wolfsburg (WALKER) vs. Werder Bremen (SUPERNOVA)
5-0
(3-0)
11.26
Stolný tenis - Medzinárodný - TT pohár, muži12:20 | 26. 04
Semeniuk, Illya vs. Kostiuk, Oleksandr
3-211.30
Šipky - Medzinárodný - PDC Home Tour21:00 | 26. 04
Joyce, Ryan vs. Stevenson, Simon
5-211.57

T#1497737 | 25. 04. 2020 | 00:38
Kurz: 5.00
Bejzbal - Nikaragua - Campeonato GPO02:00 | 25. 04
Chontales vs. Carazo
11-611.51
Futbal - Bielorusko - Vtoraya Liga14:00 | 25. 04
FC Dnepr Mogilev vs. FC Osipovichi
2-011.37
Futbal - Tadžikistan - Tajik League13:30 | 25. 04
Faizkand vs. Istaravshan
2-111.72
Futbal - Tadžikistan - U21 League13:30 | 25. 04
Lokomotiv Pamir vs. Khatlon Bokhtar
6-111.44

© 2008 Tipex 2004 s. r. o. | Designed by JK | Všetky práva vyhradené Home | Kontakt | Top