» Najtipovanejšie zápasy
14. 01. 2020
#ZápasČasOKKOPočet
1.Futbal - Taliansko - Coppa Italia1.35 4.60 6.63
Inter Miláno vs. Cagliari Calcio
20:4512214
2.Futbal - Anglicko - FA Cup1.18 6.04 12.85
Newcastle United vs. Rochdale FC
20:4512214
3.Futbal - Taliansko - Coppa Italia1.19 5.65 11.06
SS Lazio Rím vs. US Cremonese
18:0013013
4.Futbal - Anglicko - FA Cup1.21 5.76 10.95
Tottenham Hotspur vs. Middlesbrough FC
21:0512113
5.Futbal - Portugalsko - Pohár1.20 5.35 11.49
FC Porto vs. Varzim SC
19:0011011
6.Futbal - Taliansko - Coppa Italia1.14 6.37 12.95
SSC Neapol vs. Perugia
15:0011011
7.Ľadový hokej - Slovensko - Extraliga1.88 3.96 3.08
Slovan Bratislava vs. HC Košice
18:307411
8.Basketbal - Euroliga - Euroliga, skupinová fáza1.10 5.75
Fenerbahce Ülker vs. Asvel Lyon-Villeurbanne
18:45909
9.Ľadový hokej - Rusko - KHL1.09 9.27 13.77
CSKA Moskva vs. HK Dinamo Minsk
17:30819
10.Ľadový hokej - Rusko - KHL1.14 7.70 10.57
SKA Petrohrad vs. Dinamo Riga
17:30729
11.Basketbal - Euroliga - Euroliga, skupinová fáza1.23 3.76
BC Olympiakos Piräus vs. ALBA Berlín
20:00099
12.Futbal - Portugalsko - Pohár1.25 5.10 8.79
Benfica Lisabon vs. Rio Ave
22:15909
13.Ľadový hokej - USA - NHL1.62 4.55 4.27
St. Louis Blues vs. Anaheim Ducks
02:00628
14.Ľadový hokej - Česká republika - Extraliga2.11 3.97 2.68
HC Plzeň vs. Bílí Tygři Liberec
17:30628
15.Basketbal - Euroliga - Euroliga, skupinová fáza1.27 3.39
BC Khimky Moskva vs. Valencia Basket
18:00077
16.Ľadový hokej - Hokejová liga majstrov - Hokejová liga majstrov2.29 4.21 2.41
Mountfield HK vs. Djurgardens IF
18:00527
17.Hádzaná - Majstrovstvá Európy - Majstrovstvá Európy mužov, skupinová fáza4.25 9.50 1.35
Ukrajina vs. Česká republika
20:30527
18.Basketbal - Liga majstrov - Liga majstrov, skupinová fáza1.27 3.39
BC AEK Atény vs. Banvit Bandirma
18:00066
19.Hádzaná - Majstrovstvá Európy - Majstrovstvá Európy mužov, skupinová fáza6.64 13.27 1.17
Portugalsko vs. Nórsko
20:30516
20.Hádzaná - Majstrovstvá Európy - Majstrovstvá Európy mužov, skupinová fáza10.01 16.76 1.09
Poľsko vs. Švédsko
20:30516
21.Futbal - Anglicko - League One1.41 4.16 7.04
Lincoln City vs. Bolton Wanderers
20:45426
22.Futbal - Španielsko - Segunda Division2.69 3.20 2.53
Union Deportiva Las Palmas vs. Real Zaragoza
21:30415
23.Futbal - Kuvajt - Kuwait League1.27 4.69 7.64
Al Salmiyah vs. Yarmouk
14:20055
24.Basketbal - Euroliga - Euroliga, skupinová fáza1.17 4.47
Anadolu Efes Istanbul vs. Olimpia Milano
18:30505
25.Futbal - Anglicko - FA Cup1.40 4.22 7.17
Coventry City vs. Bristol Rovers
20:45415
26.Ľadový hokej - Nórsko - Eliteserien (1.liga)1.44 5.11 4.76
IF Frisk/Asker vs. Manglerud/Star
19:00505
27.Ľadový hokej - USA - NHL2.97 4.07 2.05
Philadelphia Flyers vs. Boston Bruins
01:00235
28.Ľadový hokej - USA - NHL2.00 4.36 2.94
Washington Capitals vs. Carolina Hurricanes
01:00325
29.Ľadový hokej - Česká republika - 1. liga1.78 4.31 3.05
Piráti Chomutov vs. HC Zubr Prerov
17:30145
30.Basketbal - EuroCup - Eurocup, skupinová fáza1.25 3.61
Unicaja Malaga vs. Divina Seguros Joventut
20:45505
31.Futbal - Španielsko - Segunda Division2.12 2.96 3.69
Malaga CF vs. Deportiva Ponferradina
20:00224
32.Futbal - Anglicko - FA Cup2.19 3.22 3.09
Blackpool FC vs. Reading FC
20:45224
33.Ľadový hokej - Rusko - KHL4.79 4.32 1.52
Amur Khabarovsk vs. AK Bars Kazaň
10:00044
34.Futbal - Turecko - Turkiye Kupasi1.17 6.13 12.14
Istanbul BBSK vs. Kirklarelispor
14:00044
35.Ľadový hokej - Slovensko - Extraliga2.18 4.07 2.47
MAC Budapešť vs. Nové Zámky
19:00224
36.Basketbal - Liga majstrov - Liga majstrov, skupinová fáza1.27 3.41
Iberostar Tenerife vs. Cez Basket Nymburk
20:30044
37.Ľadový hokej - USA - NHL2.70 4.07 2.20
New York Rangers vs. New York Islanders
01:00404
38.Ľadový hokej - Rusko - MHL1.14 6.83 9.11
SKA-1946 Petrohrad vs. HK Riga
17:00404
39.Futbal - Anglicko - League One1.64 3.86 4.52
Burton Albion vs. Milton Keynes Dons
20:45404
40.Ľadový hokej - Rakúsko - EBEL1.34 5.47 5.87
EC VSV vs. EC Dornbirn
19:15404
41.Ľadový hokej - Rakúsko - EBEL1.65 4.28 3.82
RB Salzburg vs. Graz 99ers
19:15134
42.Hádzaná - Majstrovstvá Európy - Majstrovstvá Európy mužov, skupinová fáza1.58 8.41 3.03
Rakúsko vs. Severné Macedónsko
18:15314
43.Hádzaná - Majstrovstvá Európy - Majstrovstvá Európy mužov, skupinová fáza4.80 10.66 1.29
Švajčiarsko vs. Slovinsko
18:15404
44.Hádzaná - Majstrovstvá Európy - Majstrovstvá Európy mužov, skupinová fáza9.56 16.30 1.09
Bosna a Hercegovina vs. Francúzsko
18:15404
45.Basketbal - USA - NBA1.15 5.25
Boston Celtics vs. Chicago Bulls
01:30404
46.Futbal - Brazília - Sao Paulo Youth Cup1.96 3.09 3.39
Coritiba PR vs. Esporte Clube Sao Bento
23:00213
47.Ľadový hokej - Česká republika - Extraliga2.55 4.00 2.18
HC Dynamo Pardubice vs. HC Olomouc
18:00123
48.Ľadový hokej - Švajčiarsko - Swiss League5.16 5.12 1.39
HC Sierre-Anniviers vs. EHC Olten
20:00303
49.Futbal - Medzinárodné, kluby - AFC Liga Majstrov, kvalifikácia1.27 5.01 7.54
Ceres FC vs. Shan United FC
12:30303
50.Ľadový hokej - Dánsko - Superisligaen1.68 4.70 3.29
Rodovre Mighty Bulls vs. Odense Bulldogs
19:00033

Zobraziť všetky zápasy

Dátum:
Nastaviť dátum
© 2008 Tipex 2004 s. r. o. | Designed by JK | Všetky práva vyhradené Home | Kontakt | Top