» Najtipovanejšie zápasy
15. 11. 2019
#ZápasČasOKKOPočet
1.Futbal - Majstrovstvá Európy - Kvalifikácia1.23 5.76 12.23
Švajčiarsko vs. Gruzínsko
20:4523629
2.Futbal - Majstrovstvá Európy - Kvalifikácia3.60 3.54 1.96
Bosna a Hercegovina vs. Taliansko
20:4512618
3.Futbal - Majstrovstvá Európy - U21 ME, kvalifikácia1.11 7.57 15.35
Francúzsko vs. Gruzínsko
21:0018018
4.Futbal - Majstrovstvá Európy - Kvalifikácia1.01 21.88 37.20
Španielsko vs. Malta
20:4515015
5.Futbal - Majstrovstvá Európy - Kvalifikácia1.05 11.00 35.00
Fínsko vs. Lichtenštajnsko
18:0013114
6.Futbal - Majstrovstvá Európy - Kvalifikácia1.09 8.46 28.44
Nórsko vs. Faerské ostrovy
18:0013013
7.Ľadový hokej - Česká republika - Extraliga1.37 5.25 5.53
Bílí Tygři Liberec vs. HC Litvínov
18:0010010
8.Futbal - Majstrovstvá Európy - U21 ME, kvalifikácia1.17 6.15 11.71
Rusko vs. Lotyšsko
16:0010010
9.Ľadový hokej - Slovensko - Extraliga1.37 5.47 5.04
HKM Zvolen vs. Nové Zámky
18:00909
10.Ľadový hokej - Rusko - KHL1.56 4.26 4.49
Metallurg Magnitogorsk vs. HC Soči
15:00909
11.Futbal - Majstrovstvá Európy - U21 ME, kvalifikácia16.78 7.42 1.10
Albánsko vs. Anglicko
19:00909
12.Tenis - ATP - ATP World Tour Finals, 2-hry1.39 2.85
Nadal, Rafael vs. Tsitsipas, Stefanos
15:00628
13.Ľadový hokej - Slovensko - Extraliga1.41 4.88 5.13
HK SKP Poprad vs. Liptovský Mikuláš
18:00088
14.Ľadový hokej - Česká republika - Extraliga1.39 5.25 5.33
HC Plzeň vs. HC Karlovy Vary
17:30808
15.Ľadový hokej - Česká republika - Extraliga1.87 4.18 3.07
HC Sparta Praha vs. Mountfield HK
18:30707
16.Futbal - Majstrovstvá Európy - Kvalifikácia2.62 3.14 2.70
Rumunsko vs. Švédsko
20:45347
17.Ľadový hokej - Česká republika - Extraliga1.59 4.47 4.03
HC Oceláři Třinec vs. BK Mladá Boleslav
17:00527
18.Ľadový hokej - Slovensko - Extraliga2.63 3.79 2.15
Dukla Michalovce vs. HC Košice
17:30347
19.Ľadový hokej - Nemecko - DEL1.36 5.34 6.03
EHC RB Mníchov vs. Thomas Sabo Ice Tigers
19:30066
20.Futbal - Medzinárodný - Africa Cup of Nations, kvalifikácia1.18 5.63 13.69
Maroko vs. Mauritánia
20:00145
21.Ľadový hokej - Nemecko - DEL1.58 4.96 3.94
Straubing Tigers vs. Krefeld Pinguine
19:30415
22.Futbal - Majstrovstvá Európy - Kvalifikácia3.60 3.30 2.05
Arménsko vs. Grécko
18:00415
23.Futbal - Majstrovstvá Európy - U21 ME, kvalifikácia1.27 5.19 8.18
Rakúsko vs. Kosovo
18:00505
24.Futbal - Majstrovstvá Európy - Kvalifikácia1.00 18.00 60.00
Dánsko vs. Gibraltár
20:45304
25.Ľadový hokej - Česká republika - Extraliga2.33 4.30 2.28
HC Kladno vs. PSG Zlín
18:00224
26.Basketbal - Euroliga - Euroliga, skupinová fáza1.32 3.08
CSKA Moskva vs. Fenerbahce Ülker
18:00404
27.Ľadový hokej - USA - NHL2.86 4.01 2.12
Buffalo Sabres vs. Carolina Hurricanes
01:00044
28.Ľadový hokej - Slovensko - Extraliga3.01 4.48 1.80
MAC Budapešť vs. Slovan Bratislava
18:00404
29.Basketbal - Euroliga - Euroliga, skupinová fáza1.27 3.39
KK Crvena zvezda Belehrad vs. Asvel Lyon-Villeurbanne
19:00044
30.Futbal - Majstrovstvá Európy - U21 ME, kvalifikácia1.10 7.18 18.19
Srbsko vs. Estónsko
19:00303
31.Futbal - Holandsko - Eerste Divisie1.97 3.62 3.06
FC Eindhoven vs. MVV Maastricht
20:00213
32.Basketbal - USA - NBA1.29 3.54
Denver Nuggets vs. Brooklyn Nets
04:30303
33.Tenis - ATP - ATP World Tour Finals, 2-hry1.91 1.83
Medvedev, Daniil vs. Zverev, Alexander
21:05213
34.Basketbal - USA - NBA1.25 3.84
Phoenix Suns vs. Atlanta Hawks
03:00303
35.Ľadový hokej - Rusko - KHL2.66 3.73 2.19
Admiral Vladivostok vs. Jokerit Helsinki
10:00123
36.Basketbal - USA - NBA1.10 6.56
Milwaukee Bucks vs. Chicago Bulls
02:00303
37.Ľadový hokej - Slovensko - Extraliga2.58 3.73 2.20
Dukla Trenčín vs. HC 05 Banská Bystrica
18:00213
38.Ľadový hokej - Poľsko - Ekstraliga1.13 8.02 9.15
GKS Tychy vs. KH Zaglebie Sosnowiec
18:00303
39.Ľadový hokej - Rusko - KHL3.91 4.05 1.67
HC Red Star Kunlun vs. SKA Petrohrad
12:30123
40.Tenis - Challenger - Helsinki, 2-hry3.12 1.30
Heliovaara, Harri vs. Ivashka, Ilya
15:00213
41.Tenis - Challenger - Pune, 2-hry1.60 2.15
Diez, Steven vs. Clarke, Jay
10:25112
42.Tenis - Challenge, ženy - Houston, 2-hry1.53 2.30
Vandeweghe, Coco vs. Minella, Mandy
23:35202
43.Ľadový hokej - Rusko - KHL3.53 3.94 1.78
Dinamo Riga vs. HC Vityaz Podolsk
18:30202
44.Futbal - Medzinárodný - Priateľské zápasy5.37 3.44 1.66
Maďarsko vs. Uruguaj
19:00112
45.Florbal - Fínsko - Salibandyliiga12.32 10.84 1.05
Adalens IF vs. Viikingit
17:00202
46.Futbal - Brazília - U19 Copa Gaucho2.20 3.45 2.60
Santa Cruz vs. Soledade FC
19:00022
47.Tenis - Challenge, ženy - Houston, 2-hry1.98 1.71
Falconi, Irina vs. Mattek-Sands, Bethanie
17:00022
48.Futbal - Wales - Premier League1.28 4.75 7.90
Gap Connahs Quay vs. Newtown AFC
20:45202
49.Ľadový hokej - Nórsko - Eliteserien (1.liga)1.03 12.82 19.39
Stavanger Oilers vs. Narvik Ishockeyklubb
19:00202
50.Futbal - Medzinárodné, kluby - Priateľské zápasy1.24 5.59 7.45
SK Rapid Viedeň vs. FC Blau-Weiß Linz
13:00202

Zobraziť všetky zápasy

Dátum:
Nastaviť dátum
© 2008 Tipex 2004 s. r. o. | Designed by JK | Všetky práva vyhradené Home | Kontakt | Top