» Najtipovanejšie zápasy
13. 07. 2019
#ZápasČasOKKOPočet
1.Futbal - Česká republika - 1. liga1.32 4.74 8.24
FC Viktoria Plzeň vs. Sigma Olomouc
19:3024226
2.Tenis - Grand Slam - Wimbledon, ženy1.51 2.46
Williams, Serena vs. Halep, Simona
15:0022224
3.Futbal - Rusko - Premier League1.38 4.28 7.04
FC Spartak Moskva vs. PFC Sochi
18:00617
4.Futbal - Bielorusko - Vysshaya Liga (1. liga)1.54 3.46 5.49
BATE Borisov vs. Torpedo Zhodino
19:45707
5.Futbal - Bulharsko - A PFG1.22 5.01 9.71
Ludogorets Rasgrad vs. Carsko Selo 2015
20:00707
6.Futbal - Slovinsko - PrvaLiga (1. liga)1.19 5.67 9.62
NK Maribor vs. NK Triglav
20:15077
7.Futbal - Česká republika - 1. liga2.24 2.94 3.29
FC Baník Ostrava vs. FC Slovan Liberec
17:00437
8.Futbal - Nórsko - Eliteserien1.41 4.55 6.68
Rosenborg BK vs. Viking FK
15:30505
9.Tenis - Challenger - Perugia, Taliansko1.36 2.83
Ramos, Albert vs. Garcia-Lopez, Guillermo
21:15235
10.Futbal - Nórsko - Eliteserien1.50 4.29 5.48
Bodo/Glimt vs. Ranheim IL
21:00404
11.Futbal - Medzinárodné, kluby - Priateľské zápasy1.34 4.77 6.17
SSC Neapol vs. Benevento Calcio
17:30044
12.Bejzbal - USA - MLB1.31 3.40
New York Yankees vs. Toronto Blue Jays
19:05044
13.Basketbal - Majstrovstvá Európy - U20 ME, divízia A, skupinová fáza1.18 3.97
Španielsko vs. Chorvátsko
15:30404
14.Basketbal - Majstrovstvá Európy - U20 ME, divízia A, skupinová fáza1.01 8.80
Turecko vs. Veľká Británia
15:30314
15.Futbal - Rumunsko - Liga I (1. liga)1.48 3.50 7.13
CFR Cluj vs. CSM Politehnica Iasi
20:00224
16.Tenis - Grand Slam - Wimbledon, muži, 4-hry1.84 1.86
Mahut N / Roger-Vasselin E vs. Cabal J S / Farah R
16:15134
17.Basketbal - Majstrovstvá Európy - U20 ME, divízia A, skupinová fáza1.55 2.20
Srbsko vs. Izrael
20:00303
18.Basketbal - Majstrovstvá Európy - U20 ME, divízia A, skupinová fáza1.01 9.32
Litva vs. Poľsko
17:45303
19.Plážový volejbal - Medzinárodný - World Tour - 5 Star - muži1.31 3.12
Mol, A./Sorum, C. (NOR) vs. Evandro/Bruno Schmidt (BRA)
14:05303
20.Futbal - Medzinárodné, kluby - Priateľské zápasy3.24 3.46 1.92
Slovan Bratislava vs. TSV Hartberg
18:00213
21.Futbal - Chorvátsko - Superpohár1.74 3.44 4.27
NK Dinamo Záhreb vs. HNK Rijeka
20:00213
22.Basketbal - Majstrovstvá Európy - U20 ME, divízia A, skupinová fáza1.01 8.87
Nemecko vs. Lotyšsko
13:15303
23.Futbal - Medzinárodné, kluby - Priateľské zápasy1.62 3.80 4.19
Olympique Lyon vs. Servette Ženeva FC
16:30033
24.Futbal - Medzinárodné, kluby - Priateľské zápasy9.66 5.53 1.20
Perth Glory FC vs. Manchester United
13:00303
25.Bejzbal - USA - MLB1.28 3.60
New York Yankees vs. Toronto Blue Jays
01:05303
26.Tenis - Challenger - Perugia, Taliansko1.24 3.56
Delbonis, Federico vs. Galan Riveros, Daniel Elahi
19:00303
27.Tenis - WTA - Lausanne, Switzerland, Qualifying5.56 1.11
Voracova, Renata vs. Nara, Kurumi
16:00003
28.Futbal - Írsko - Premier Division2.08 3.47 3.11
Sligo Rovers FC vs. Waterford United FC
21:00213
29.Futbal - Brazília - Brazília, Serie A1.57 3.65 5.87
Gremio RS vs. Vasco Da Gama RJ
22:00303
30.Tenis - Challenger - Braunschweig, Nemecko, 4-hry1.53 2.30
Bolelli S / Duran G vs. Lammons N / Sancic A
14:00303
31.Basketbal - Majstrovstvá Európy - U20 ME, divízia A, skupinová fáza1.05 6.95
Taliansko vs. Ukrajina
20:00303
32.Futbal - USA - Major League Soccer2.16 3.68 2.81
Houston Dynamo vs. Los Angeles FC
03:00303
33.Tenis - Challenger - Winnipeg, Kanada1.31 3.08
Gombos, Norbert vs. Moriya, Hiroki
21:10213
34.Basketbal - Majstrovstvá Európy - U20 ME, divízia B, skupinová fáza1.12 4.90
Česká republika vs. Rumunsko
17:00303
35.Futbal - Medzinárodné, kluby - Uhrencup1.83 3.60 3.38
Young Boys Bern vs. Crystal Palace
15:00202
36.Futbal - Poľsko - Superpohár2.44 3.07 2.67
Piast Gliwice vs. Legia Gdaňsk
20:30022
37.Futbal - Švédsko - Superettan (2. liga)1.97 3.42 3.44
IK Brage vs. IF Brommapojkarna
18:00202
38.Futbal - Česká republika - 1. liga2.37 3.17 2.83
1. FK Příbram vs. FK Teplice
17:00202
39.Tenis - Challenger - Braunschweig, Nemecko1.62 2.12
Monteiro, Thiago vs. Laaksonen, Henri
11:00202
40.Futbal - Medzinárodné, kluby - Priateľské zápasy1.32 4.71 6.71
FC Sevilla vs. Reading FC
21:00202
41.Basketbal - Senegal - Division 1, ženy1.01 10.00
Dakar Universite Club vs. Debaloc
18:30002
42.Futbal - Japonsko - J-League1.92 3.46 3.58
Yokohama F Marinos vs. Urawa Red Diamonds
12:00202
43.Futbal - Fínsko - Ykkonen (2. liga)1.72 3.74 3.96
FC Haka Valkeakoski vs. FF Jaro
16:00112
44.Tenis - WTA - Lausanne, Switzerland, Qualifying5.84 1.10
Bai, Alison vs. Gatto-Monticone, Giulia
16:45202
45.Basketbal - Austrália - NBL11.18 3.91
Nunawading Spectres vs. Kilsyth Cobras
11:30022
46.Futbal - Švédsko - Allsvenskan (1. liga)1.73 3.34 4.97
AIK IF vs. IF Elfsborg
16:00202
47.Futbal - Paraguaj - Primera Division, Clausura1.54 3.59 4.98
Guarani Asuncion vs. River Plate Asuncion
01:30022
48.Futbal - Fínsko - Veikkausliiga (1. liga)1.58 3.62 5.92
FC Honka vs. Hifk
12:00202
49.Basketbal - Majstrovstvá Európy - U20 ME, divízia A, skupinová fáza1.31 2.96
Grécko vs. Slovinsko
13:15112
50.Futbal - Japonsko - J-League2.25 3.50 2.78
Gamba Osaka vs. Shimizu S-Pulse
12:00022

Zobraziť všetky zápasy

Dátum:
Nastaviť dátum
© 2008 Tipex 2004 s. r. o. | Designed by JK | Všetky práva vyhradené Home | Kontakt | Top