» Najtipovanejšie zápasy
12. 07. 2019
#ZápasČasOKKOPočet
1.Futbal - Česká republika - 1. liga1.57 3.63 5.65
FK Jablonec vs. Bohemians 1905
18:0023326
2.Tenis - Grand Slam - Wimbledon, muži1.69 2.09
Nadal, Rafael vs. Federer, Roger
17:10121022
3.Futbal - Bulharsko - A PFG1.19 5.07 11.89
CSKA Sofia vs. Etar 1924 Veliko Tarnovo
20:0021315
4.Futbal - Dánsko - Superligaen1.57 4.01 5.13
FC Midtjylland vs. Esbjerg FB
19:0010313
5.Futbal - Írsko - Premier Division1.12 7.07 18.58
Derry City vs. University College Dublin
20:4501111
6.Tenis - Grand Slam - Wimbledon, muži1.07 7.60
Djokovic, Novak vs. Bautista-Agut, Roberto
14:0011011
7.Tenis - Grand Slam - Wimbledon, ženy, 4-hra2.39 1.51
Dabrowski G / Xu Y vs. Krejcikova B / Siniakova K
14:0001111
8.Tenis - Grand Slam - Wimbledon, ženy, 4-hra1.69 2.05
Babos T / Mladenovic K vs. Hsieh S / Strycova B
15:555611
9.Šipky - Medzinárodný - German Darts Masters 20191.05 7.70
Anderson, Gary vs. Kurz, Nico
20:40066
10.Tenis - Challenger - Braunschweig, Nemecko1.55 2.24
Kamke, Tobias vs. Barranco Cosano, Javier
14:45516
11.Šipky - Medzinárodný - German Darts Masters 20191.09 6.09
Van Gerwen, Michael vs. Schindler, Martin
23:35055
12.Futbal - Medzinárodné, kluby - Priateľské zápasy1.19 5.53 9.77
PSV Eindhoven vs. Aris Solún FC
19:00505
13.Futbal - Medzinárodné, kluby - Priateľské zápasy1.42 4.66 5.01
RB Leipzig vs. FC Zurich
18:00145
14.Futbal - Medzinárodné, kluby - Priateľské zápasy1.43 3.85 6.30
HSC Montpellier vs. AS Beziers
19:00145
15.Bejzbal - USA - MLB1.54 2.44
Chicago Cubs vs. Pittsburgh Pirates
20:20415
16.Futbal - Rusko - Premier League3.25 2.81 2.29
Arsenal Tula vs. Dynamo Moskva
19:00404
17.Šipky - Medzinárodný - German Darts Masters 20191.03 9.13
Wade, James vs. Munch, Kevin
20:10404
18.Futbal - Čína - Chinese Super League (1. liga)1.82 3.97 3.57
Dalian Aerbing FC vs. Guangzhou R&F
13:35404
19.Futbal - Írsko - 1. divízia1.56 3.72 5.21
Shelbourne Dublin FC vs. Cabinteely FC
20:45044
20.Futbal - Škótsko - Ligový pohár1.67 3.59 4.10
Heart of Midlothian vs. Dundee United
20:45134
21.Futbal - Medzinárodné, kluby - Priateľské zápasy1.58 3.81 4.44
AEK Atény vs. AS Trenčín
18:00044
22.Futbal - Fínsko - Kakkonen1.20 5.21 9.28
Kaapo Kaarina vs. P-Iirot
17:30404
23.Tenis - Challenge, ženy - Bastad, Sweden1.53 2.29
Krunic, Aleksandra vs. Doi, Misaki
13:15044
24.Tenis - Challenge, ženy - Bastad, Sweden1.51 2.34
Kovinic, Danka vs. Kawa, Katarzyna
11:00404
25.Tenis - Grand Slam - Wimbledon, mix, 4-hry2.23 1.59
Middelkoop M / Yang Z vs. Lindstedt R / Ostapenko J
17:35404
26.Futbal - Čína - Chinese Super League (1. liga)1.77 3.67 4.15
Hebei China Fortune vs. FC Shanghai Shenhua
13:35213
27.Futbal - Čína - Chinese Super League (1. liga)3.37 3.38 2.05
Henan Jianye vs. Shandong Luneng
13:35123
28.Futbal - Írsko - 1. divízia1.66 3.35 5.04
Bray Wanderers AFC vs. Limerick 37 FC
20:45123
29.Futbal - Medzinárodné, kluby - Priateľské zápasy1.54 3.88 4.67
MFK Vítkovice vs. Unex Unicov
17:30213
30.Tenis - Challenge, ženy - Bastad, Sweden, Doubles2.25 1.55
Doi M / Vikhlyantseva N vs. Lister C / Voracova R
16:30033
31.Hádzaná - Majstrovstvá Európy - U19 ME, ženy3.64 9.35 1.34
Čierna Hora vs. Španielsko
20:30033
32.Basketbal - Majstrovstvá Európy - U20 ME, divízia B, skupinová fáza3.40 1.24
Severné Macedónsko vs. Belgicko
17:00303
33.Basketbal - Majstrovstvá Európy - U20 ME, divízia B, skupinová fáza6.24 1.06
Luxembursko vs. Slovensko
19:15303
34.Futbal - Medzinárodné, kluby - Priateľské zápasy1.99 3.60 2.95
RB Salzburg vs. Feyenoord Rotterdam
18:30303
35.Futbal - Rumunsko - Liga I (1. liga)2.46 2.90 2.86
CS Voluntari vs. Sepsi Osk Sfantu Gheorghe
17:30202
36.Austrálsky futbal - Austrália - AFL1.21 3.93
West Coast Eagles vs. Collingwood Magpies
12:10022
37.Šipky - Medzinárodný - German Darts Masters 20191.09 6.11
Suljovic, Mensur vs. Langendorf, Maik
23:05202
38.Šipky - Medzinárodný - German Darts Masters 20191.15 4.80
Wright, Peter vs. Marijanovic, Robert
21:40202
39.Futbal - Írsko - 1. divízia2.86 3.27 2.24
Wexford FC vs. Galway United
20:45112
40.Futbal - Austrália - Tasmánia, Premier League1.16 6.44 8.70
Olympia FC vs. Glenorchy Knights
12:15202
41.Futbal - Medzinárodné, kluby - Priateľské zápasy1.58 3.87 4.39
FK Austria Viedeň vs. Queens Park Rangers
19:00112
42.Futbal - Medzinárodné, kluby - Priateľské zápasy2.54 3.40 2.31
Grasshopper Club Zurich vs. VfL Bochum
18:00112
43.Futbal - Medzinárodné, kluby - Priateľské zápasy1.82 3.63 3.39
Real Betis vs. Sheffield United
21:00022
44.Futbal - Južná Kórea - K-League Classic (1. liga)1.90 3.60 3.51
Gangwon FC vs. Gyeongnam FC
12:00202
45.Futbal - Bielorusko - Vysshaya Liga (1. liga)3.27 3.24 1.98
FC Minsk vs. FC Isloch
19:45112
46.Futbal - Medzinárodné, kluby - Priateľské zápasy1.48 4.40 4.64
KS Rakow Czestochowa vs. SKRA Czestochowa
16:00202
47.Plážový volejbal - Medzinárodný - World Tour - 5 Star - muži1.20 4.00
Mol, A./Sorum, C. (NOR) vs. Gibb/Crabb Ta. (USA)
13:00202
48.Basketbal - Austrália - WA SBL1.20 3.75
Kalamunda Eastern Suns vs. Cockburn Cougars
14:30202
49.Bejzbal - Južná Kórea - Kórejská liga1.32 3.10
KIA Tigers vs. Hanwha Eagles
11:30202
50.Hádzaná - Majstrovstvá Európy - U19 ME, ženy4.54 10.25 1.23
Chorvátsko vs. Nemecko
14:30202
51.Plážový volejbal - Medzinárodný - World Tour - 5 Star - ženy1.20 4.00
Maria Antonelli/Carol (BRA) vs. X. Y. Xia/Wang (CHN)
10:00202
52.Basketbal - Majstrovstvá Európy - U20 ME, divízia B, skupinová fáza1.03 8.03
Holandsko vs. Gruzínsko
19:15022
53.Futbal - Medzinárodné, kluby - Priateľské zápasy1.11 6.99 12.89
Hull City vs. Lincoln FC
19:00202
54.Futbal - Medzinárodné, kluby - Priateľské zápasy1.35 4.15 6.60
Widzew Lodz vs. MFK Frýdek Místek
17:00202
55.Futbal - Medzinárodné, kluby - Priateľské zápasy2.58 3.18 2.40
Vitesse Arnhem vs. Pogoň Štetín
16:00112
56.Tenis - ITF ženy - Saskatoon, 2-hry2.45 1.45
Chang, Hanna vs. Zacarias, Marcela
20:55112
57.Basketbal - Majstrovstvá Európy - U20 ME, divízia B, skupinová fáza2.00 1.66
Bielorusko vs. Island
21:30022
58.Ragby - Rugby League - NRL1.47 19.43 2.58
Penrith Panthers vs. Gold Coast Titans
10:00101
59.Šipky - Medzinárodný - German Darts Masters 20191.12 5.31
Gurney, Daryl vs. Bunse, Christian
21:10101
60.Šipky - Medzinárodný - German Darts Masters 20191.91 1.79
Van Barneveld, Raymond vs. Clemens, Gabriel
22:25011
61.Box - Medzinárodný - Bantamweight1.28 21.00 3.63
Prince Patel (ENG) vs. Michell Banquez (VEN)
18:00011
62.Futbal - Brazília - Pohár2.15 2.77 3.29
Cruzeiro MG vs. Atletico Belo Horizonte MG
01:00011
63.Futbal - Medzinárodné, kluby - Juhoamerický pohár2.13 2.62 3.86
Colon de Santa Fe vs. Argentinos Juniors
02:30011
64.Tenis - Challenger - Winnetka, USA1.48 2.40
Eubanks, Christopher vs. Escobedo, Ernesto
03:25011
65.Futbal - Bulharsko - A PFG3.12 2.86 2.23
OFC Botev Vratsa vs. Beroe Stara Zagora
17:45101
66.Futbal - Peru - Primera Division, Clausura1.39 4.24 5.70
Inti Gas Deportes vs. Carlos Mannucci
22:30011
67.Basketbal - Austrália - QBL3.30 1.25
USC Rip City vs. Townsville Heat
12:00101
68.Basketbal - Austrália - QBL1.25 3.30
Gold Coast Rollers vs. South West Metro Pirates
12:30101
69.Basketbal - Austrália - QBL, ženy1.12 4.80
Gold Coast Rollers vs. South West Metro Pirates
10:30101
70.Futbal - Austrália - Victoria Premier League1.49 4.12 4.64
Bentleigh Greens vs. Altona Magic SC
12:15101
71.Tenis - Challenger - Winnipeg, Kanada, 4-hry2.95 1.33
Boulais J / Peck J vs. King D / Polansky P
19:00101
72.Futbal - Island - 1 deild, ženy1.87 3.68 3.10
Afturelding/Fram vs. IA Akranes
21:15011
73.Futbal - Medzinárodné, kluby - Uhrencup2.88 3.58 2.03
FC Luzern vs. Eintracht Frankfurt
20:00101
74.Futbal - Vietnam - V-League1.89 3.18 3.49
TP Ho Chi Minh vs. B. Binh Duong
14:00011
75.Basketbal - Filipíny - PBA, Commissioner Cup1.68 1.98
Phoenix Petroleum Fuel Masters vs. NLEX Road Warriors
10:30011
76.Futbal - Singapur - S-League2.60 3.85 2.07
Geyland International vs. Home United FC
13:45101
77.Futbal - USA - National Premier Soccer League1.87 3.32 3.41
Greenville FC vs. Asheville City SC
22:30011
78.Stolný tenis - Rusko - Liga Pro1.80 1.83
Poletaev, Igor vs. Kryuchkov, Evgenii
00:30101
79.Stolný tenis - Rusko - Liga Pro1.82 1.82
Khomutov, Sergey vs. Perunov, Maxim
01:00101
80.Stolný tenis - Rusko - Liga Pro1.95 1.70
Kryuchkov, Evgenii vs. Matveev, Igor
01:30011
81.Futbal - Medzinárodné, kluby - Priateľské zápasy1.57 3.83 4.53
1. FC Kaiserslautern vs. Wimbledon
19:00101
82.Futbal - Medzinárodné, kluby - Priateľské zápasy8.48 6.20 1.19
VST Volkermarkt vs. Austria Klagenfurt
18:00101
83.Stolný tenis - Rusko - Liga Pro2.20 1.55
Minchenkov, Igor vs. Lytko, Andrey
06:00011
84.Stolný tenis - Rusko - Liga Pro1.60 2.10
Troyanov, Yaroslav vs. Klavdenkov, Aleksandr
06:30011
85.Futbal - Medzinárodné, kluby - Priateľské zápasy2.86 3.52 2.06
Braintree Town vs. West Ham Utd
20:45011
86.Futbal - Medzinárodné, kluby - Priateľské zápasy2.89 3.54 2.04
FC Viktoria Kolín vs. Heracles Almelo
17:00101
87.Futbal - Bielorusko - Vysshaya Liga (1. liga)2.35 3.29 2.56
FK Dnyapro Mogilev vs. FC Zvezda-BGU Minsk
17:45011
88.Futbal - Medzinárodné, kluby - CECAFA Cup2.00 2.90 3.50
Azam FC vs. Bandari FC
15:30101
89.Futbal - Island - 1 deild, ženy1.01 9.98 27.23
Tindastoll vs. IR Reykjavik
21:15101
90.Futbal - Nórsko - 3. divízia1.53 4.37 4.04
Viking FK 2 vs. Brodd
18:30011
91.Basketbal - Filipíny - MPBL3.17 1.27
Socsargen vs. Muntinlupa Cagers
10:00101
92.Basketbal - Filipíny - MPBL3.00 1.30
Caloocan Supremos vs. Bacoor Strikers
14:30101
93.Basketbal - Austrália - WA SBL, ženy1.45 2.40
Perry Lakes Hawks vs. Perth Redbacks
12:30011
94.Bejzbal - Južná Kórea - Kórejská liga2.12 1.64
Lotte Giants vs. Doosan Bears
12:00101
95.Bejzbal - Južná Kórea - Kórejská liga1.53 2.35
SK Wyverns vs. Kiwoom Heroes
11:30011
96.Futbal - Macao - 1st Division1.40 4.75 4.85
Policia vs. Macau
13:00101
97.Tenis - Challenger - Perugia, Taliansko1.37 2.78
Delbonis, Federico vs. Gaio, Federico
15:25101
98.Tenis - Challenger - Perugia, Taliansko1.74 1.94
Garcia-Lopez, Guillermo vs. Quinzi, Gianluigi
13:00101
99.Tenis - Challenge, ženy - Bastad, Sweden, Doubles2.49 1.45
Bogdan E / Van Der Hoek R vs. Guarachi A / Kovinic D
14:55101
100.Hádzaná - Majstrovstvá Európy - U19 ME, ženy10.23 16.95 1.03
Slovinsko vs. Francúzsko
18:30101
101.Basketbal - Majstrovstvá Európy - U20 ME, divízia B, skupinová fáza2.44 1.45
Rumunsko vs. Bulharsko
19:15101
102.Tenis - Grand Slam - Wimbledon, mix, 4-hry2.42 1.50
Peschke K / Koolhof W vs. Chan L / Dodig I
18:00101
103.Plážový volejbal - Medzinárodný - U22 Majstrovstvá Európy, muži1.01 9.00
Huerta A./Jiménez (ESP) vs. Plamadeala/Romanov (MLD)
07:30101
104.Plážový volejbal - Medzinárodný - U22 Majstrovstvá Európy, muži1.08 5.60
Blom/de Groot (NED) vs. Broch/Jordan (SUI)
08:15101
105.Plážový volejbal - Medzinárodný - U22 Majstrovstvá Európy, muži1.02 8.10
Leitner L./Kindl (AUT) vs. Terstena/Basha (KOS)
09:00101
106.Plážový volejbal - Medzinárodný - U22 Majstrovstvá Európy, muži1.01 10.00
Pfretzschner/Sowa (GER) vs. Gulluk/Kuru (TUR)
09:00101
107.Plážový volejbal - Medzinárodný - U22 Majstrovstvá Európy, muži1.02 8.10
Smits/Samoilovs M. (LAT) vs. Van Dyck/Witvrouwen (BEL)
09:45101
108.Plážový volejbal - Medzinárodný - U22 Majstrovstvá Európy, muži1.04 7.00
Cottafava/Windisch (ITA) vs. Malinauskas/Mazuras (LTU)
09:45101
109.Plážový volejbal - Medzinárodný - U22 Majstrovstvá Európy, ženy7.00 1.04
Karayilan/Selvi (TUR) vs. Piersma/Ypma (NED)
10:30101
110.Stolný tenis - Rusko - Liga Pro2.18 1.55
Parsegov, Grigory vs. Sergeev, Viktor
10:15101
111.Stolný tenis - Rusko - Liga Pro1.55 2.18
Arzamastsev, Stepan vs. Khomenko, Roman
12:30011
112.Pesäpallo - Fínsko - Superpesis (1. liga)1.34 3.53 9.23
Seinajoen Jymy-Jussit vs. Koskenkorvan Urheilijat
17:00101
113.Ľadový hokej - Austrália - Australian Ice Hockey League3.17 4.46 1.75
Sydney Bears vs. Newcastle North Stars
11:30011
114.Futbal - Medzinárodné, kluby - Priateľské zápasy1.92 3.45 3.24
Amiens SC vs. Boulogne Sur Mer
17:00101
115.Futbal - Medzinárodné, kluby - Priateľské zápasy2.25 3.65 2.45
MKS Pogoń Szczecin vs. Vitesse Arnheim
16:00101
116.Tenis - Challenger - Winnetka, USA1.77 1.91
Klahn, Bradley vs. Fratangelo, Bjorn
17:00101
117.Futbal - Medzinárodné, kluby - Priateľské zápasy1.12 7.25 10.00
KGHM Zaglebie Lubin vs. KS Polkowice
17:00101
118.Tenis - ITF muži - Ajaccio, M-ITF-FRA-14A2.14 1.58
Cornut-Chauvinc, Antoine vs. Grenier, Hugo
20:35011
119.Tenis - ITF muži - Telfs, 2-hry1.49 2.34
Nouza, Petr vs. Veldheer, Mick
16:15101
120.Tenis - ITF muži - Casinalbo, M-ITF-ITA-13A1.31 2.96
Doumbia, Sadio vs. Jecan, Mircea-Alexandru
14:30001
121.Tenis - Challenger - Winnipeg, Kanada2.11 1.62
Cressy, Maxime vs. Schnur, Brayden
23:45101
122.Tenis - ITF ženy - Cancún, W-ITF-MEX-17A, 4-hry3.28 1.26
Weedon K-A / Williford K vs. Kulikov A / Valdes R
23:00101
123.Volejbal - Majstrovstvá sveta - U20 majstrovstvá sveta, ženy1.01 9.24
Poľsko vs. Egypt
22:00101
124.Volejbal - Medzinárodný - Univerziáda, ženy1.04 7.00
Japonsko vs. Maďarsko
17:30101
125.Plážový volejbal - Medzinárodný - U22 Majstrovstvá Európy, muži1.35 2.75
Mandilaris A./Tzioumakas (GRE) vs. Cebeci/Kanli (TUR)
17:40101
126.Futbal - Medzinárodné, kluby - Priateľské zápasy1.34 4.84 5.97
FC Erzgebirge Aue vs. FC Fredericia
16:00101
127.Futbal - Medzinárodné, kluby - Priateľské zápasy1.32 4.29 7.86
Vitoria Setubal vs. CD Cova Piedade
21:00011
128.Tenis - Challenger - Winnetka, USA, 4-hry2.91 1.34
Eubanks C / Kwiatkowski T vs. Purcell M / Saville L
23:20001

Zobraziť všetky zápasy

Dátum:
Nastaviť dátum
© 2008 Tipex 2004 s. r. o. | Designed by JK | Všetky práva vyhradené Home | Kontakt | Top