» Najtipovanejšie zápasy
11. 07. 2019
#ZápasČasOKKOPočet
1.Tenis - Grand Slam - Wimbledon, ženy1.22 4.02
Williams, Serena vs. Strycova, Barbora
15:3518321
2.Futbal - Európska liga - Európska liga UEFA, kvalifikácia2.27 2.98 3.09
DAC 1904 Dunajská Streda vs. KS Cracovia Krakov
20:3011415
3.Futbal - Európska liga - Európska liga UEFA, kvalifikácia1.43 4.06 6.48
Olimpija Ljubljana vs. Rigas Futbola Skola
20:0001313
4.Tenis - Grand Slam - Wimbledon, ženy2.81 1.40
Svitolina, Elina vs. Halep, Simona
14:0010313
5.Futbal - Európska liga - Európska liga UEFA, kvalifikácia1.40 4.24 6.80
Debreceni VSC vs. FK Kukësi
19:0012012
6.Futbal - Africký pohár národov - Africký pohár národov, vyraďovacia fáza4.94 3.21 1.80
Madagaskar vs. Tunisko
21:009312
7.Futbal - Európska liga - Európska liga UEFA, kvalifikácia2.33 2.80 3.18
MFK Ružomberok vs. Levski Sofia
18:305611
8.Futbal - Európska liga - Európska liga UEFA, kvalifikácia1.25 5.42 8.50
Brondby IF vs. FC Inter Turku
19:0011011
9.Tenis - Grand Slam - Wimbledon, muži, 4-hry1.34 3.01
Mahut N / Roger-Vasselin E vs. Dodig I / Polasek F
14:009211
10.Futbal - Európska liga - Európska liga UEFA, kvalifikácia1.15 6.28 14.40
Molde FK vs. KR Reykjavik
19:0011011
11.Tenis - Grand Slam - Wimbledon, mix, 4-hry1.15 4.71
Chan L / Dodig I vs. Hoyt E / Silva E
18:5510010
12.Futbal - Africký pohár národov - Africký pohár národov, vyraďovacia fáza3.80 3.00 2.20
Pobrežie Slonoviny vs. Alžírsko
18:00729
13.Futbal - Európska liga - Európska liga UEFA, kvalifikácia2.68 2.78 2.72
Radnik Bijeljina vs. Spartak Trnava
19:00448
14.Futbal - Európska liga - Európska liga UEFA, kvalifikácia1.45 3.80 6.83
Maccabi Haifa vs. NS Mura
19:00808
15.Futbal - Európska liga - Európska liga UEFA, kvalifikácia1.12 6.86 16.72
AEK Larnaca vs. CS Petrocub
17:30617
16.Futbal - Európska liga - Európska liga UEFA, kvalifikácia1.76 3.36 4.27
Budapešť Honved FC vs. Žalgiris Vilnius
21:00527
17.Futbal - Európska liga - Európska liga UEFA, kvalifikácia1.63 3.41 5.15
SK Brann vs. Shamrock Rovers FC
19:00426
18.Tenis - Grand Slam - Wimbledon, muži, 4-hry2.04 1.70
Klaasen R / Venus M vs. Cabal J S / Farah R
17:15336
19.Futbal - Medzinárodné, kluby - Priateľské zápasy7.66 5.65 1.23
Tranmere Rovers vs. Liverpool FC
20:30606
20.Futbal - Európska liga - Európska liga UEFA, kvalifikácia1.23 5.14 11.16
FC Šachtar Soligorsk vs. Hibernians FC
19:00606
21.Futbal - Európska liga - Európska liga UEFA, kvalifikácia1.30 4.38 9.82
Aberdeen vs. Rovaniemi PS
20:45505
22.Futbal - Európska liga - Európska liga UEFA, kvalifikácia13.95 6.55 1.14
College Europa FC vs. Legia Varšava
20:30055
23.Tenis - Challenge, ženy - Bastad, Sweden1.58 2.18
Barthel, Mona vs. Doi, Misaki
12:00123
24.Basketbal - Filipíny - MPBL1.40 2.60
Quezon City Capitals vs. Mindoro Tamaraws
14:30303
25.Futbal - Európska liga - Európska liga UEFA, kvalifikácia1.03 9.55 46.24
Malmo FF vs. Ballymena United FC
19:00213
26.Futbal - Európska liga - Európska liga UEFA, kvalifikácia1.57 3.57 5.43
Pyunik Yerevan FC vs. KF Shkupi Skopje
15:30123
27.Tenis - Grand Slam - Wimbledon, mix, 4-hry1.75 1.96
Peschke K / Koolhof W vs. Siegemund L / Sitak A
15:15303
28.Tenis - Challenger - Braunschweig, Nemecko1.23 3.65
Balazs, Attila vs. Kamke, Tobias
12:00033
29.Futbal - Medzinárodné, kluby - Priateľské zápasy7.25 5.14 1.27
South Shields vs. Sunderland AFC
20:30303
30.Futbal - Európska liga - Európska liga UEFA, kvalifikácia5.08 3.89 1.55
FC Balzan vs. NK Domžale
18:30303
31.Futbal - Európska liga - Európska liga UEFA, kvalifikácia1.73 3.34 4.49
FK Ventspils vs. KS Teuta Durres
16:45303
32.Basketbal - Medzinárodný - Univerziáda, muži1.35 2.80
USA vs. Ukrajina
20:00303
33.Tenis - Challenger - Braunschweig, Nemecko1.36 2.81
Ruud, Casper vs. Monteiro, Thiago
16:55033
34.Futbal - Európska liga - Európska liga UEFA, kvalifikácia8.32 3.89 1.38
Narva JK Trans vs. FK Buducnost
17:30303
35.Tenis - Grand Slam - Wimbledon, mix, 4-hry1.31 3.15
Melichar N / Soares B vs. Middelkoop M / Yang Z
16:45033
36.Futbal - Európska liga - Európska liga UEFA, kvalifikácia1.31 4.49 8.58
Ordabasy vs. FC Torpedo 2008 Kutaisi
16:00202
37.Tenis - Challenge, ženy - Bastad, Sweden1.43 2.57
Ferro, Fiona vs. Kawa, Katarzyna
15:25022
38.Futbal - Austrália - Northern NSW Premier League1.94 3.67 2.92
Charlestown City Blues vs. Hamilton Olympic FC
10:30112
39.Bejzbal - Južná Kórea - Kórejská liga1.93 1.78
KT Wiz vs. Kiwoom Heroes
11:30202
40.Hádzaná - Majstrovstvá Európy - U19 ME, ženy1.02 17.90 10.32
Francúzsko vs. Slovakia
18:30112
41.Futbal - Medzinárodné, kluby - Priateľské zápasy1.20 5.68 8.96
Ujpest FC vs. FC Ajka
18:00202
42.Futbal - Európska liga - Európska liga UEFA, kvalifikácia1.33 4.61 7.77
FK Cukaricki Stankom vs. Banants Yerevan FC
20:30202
43.Futbal - Čína - Chinese Super League (1. liga)5.83 4.58 1.45
Tianjin Teda vs. Guangzhou Evergrande
14:00202
44.Futbal - Európska liga - Európska liga UEFA, kvalifikácia2.01 2.93 3.84
Cork City vs. FC Progres Niederkorn
20:45112
45.Futbal - Európska liga - Európska liga UEFA, kvalifikácia1.64 3.53 4.86
Vilniaus Riteriai vs. KÍ Klaksvík
18:30022
46.Futbal - Európska liga - Európska liga UEFA, kvalifikácia1.93 3.03 3.98
Kuopio PS vs. FC Vitebsk
18:00202
47.Futbal - Európska liga - Európska liga UEFA, kvalifikácia5.55 3.89 1.51
KF Laçi vs. Hapoel Beer Sheva
17:30022
48.Futbal - Európska liga - Európska liga UEFA, kvalifikácia3.35 2.84 2.22
Akademija Pandev vs. Zrinjski Mostar
19:00202
49.Hádzaná - Majstrovstvá Európy - U19 ME, ženy1.05 15.33 8.93
Španielsko vs. Austria
20:30202
50.Futbal - Európska liga - Európska liga UEFA, kvalifikácia6.69 4.38 1.38
FK Spyris Kaunas vs. Apollon Limassol FC
19:00202

Zobraziť všetky zápasy

Dátum:
Nastaviť dátum
© 2008 Tipex 2004 s. r. o. | Designed by JK | Všetky práva vyhradené Home | Kontakt | Top