» Najtipovanejšie zápasy
18. 06. 2019
#ZápasČasOKKOPočet
1.Futbal - Copa America - Copa America, skupinová fáza7.41 4.30 1.40
Bolívia vs. Peru
23:3016320
2.Futbal - Majstrovstvá sveta - MS, ženy - skupinová fáza3.03 3.32 2.28
Taliansko vs. Brazília
21:008917
3.Tenis - ATP - Halle, Nemecko1.05 7.95
Federer, Roger vs. Millman, John
17:3015015
4.Futbal - Majstrovstvá sveta - MS, ženy - skupinová fáza50.00 14.00 1.02
Jamaica vs. Austrália
21:0013014
5.Futbal - Medzinárodné, kluby - Priateľské zápasy1.62 4.04 3.89
Slovan Bratislava vs. 1. FC Slovácko
17:003912
6.Futbal - Majstrovstvá Európy - U21 ME, skupinová fáza2.51 3.26 2.66
Anglicko vs. Francúzsko
21:008311
7.Futbal - Fínsko - Veikkausliiga (1. liga)2.33 2.89 3.28
FC Lahti vs. Rovaniemi PS
17:30269
8.Futbal - Copa America - Copa America, skupinová fáza6.95 4.53 1.40
Japonsko vs. Čile
01:00538
9.Futbal - Majstrovstvá Európy - U21 ME, skupinová fáza2.86 3.36 2.31
Rumunsko vs. Chorvátsko
18:30257
10.Futbal - Medzinárodné, kluby - Priateľské zápasy1.31 4.75 6.82
Spartak Trnava vs. KFC Komárno
17:00617
11.Volejbal - Medzinárodný - Liga národov, ženy1.09 5.44
Turecko vs. Belgicko
18:00066
12.Tenis - ATP - Halle, Nemecko3.51 1.26
Basilashvili, Nikoloz vs. Berrettini, Matteo
17:20606
13.Futbal - Fínsko - Kakkonen1.17 5.84 10.67
SC Kufu 98 vs. Pallo Kerho 37
19:30606
14.Tenis - ATP - Halle, Nemecko1.35 2.93
Tsonga, Jo-Wilfried vs. Paire, Benoit
15:05606
15.Tenis - ATP - Halle, Nemecko1.19 4.14
Coric, Borna vs. Munar Clar, Jaume Antoni
13:25606
16.Futbal - Medzinárodné, kluby - Priateľské zápasy1.09 7.61 14.50
MFK Ružomberok vs. Tatran Liptovský Mikuláš
18:00156
17.Tenis - ATP - Halle, Nemecko1.33 3.03
Seppi, Andreas vs. Moraing, Mats
14:55606
18.Tenis - WTA - Mallorca, Španielsko1.23 3.72
Kerber, Angelique vs. Bonaventure, Ysaline
18:30606
19.Volejbal - Medzinárodný - Liga národov, ženy4.73 1.13
Rusko vs. USA
16:00505
20.Tenis - Challenger - Bratislava, Slovensko3.13 1.30
Ojeda Lara, Ricardo vs. Gombos, Norbert
17:05505
21.Volejbal - Medzinárodný - Liga národov, ženy1.14 4.55
Holandsko vs. Thajsko
13:00404
22.Tenis - WTA - Mallorca, Španielsko4.35 1.18
Badosa Gibert, Paula vs. Riske, Alison
15:50044
23.Basketbal - Maďarsko - NB I1.29 3.07
Falco KC-Szombathely vs. Fortress Lami-Ved Kormend
18:30404
24.Tenis - ATP - Halle, Nemecko3.86 1.22
Pella, Guido vs. Goffin, David
12:00404
25.Tenis - Challenger - Bratislava, Slovensko1.17 4.25
Balazs, Attila vs. Vanneste, Jeroen
14:10404
26.Tenis - ATP - Halle, Nemecko1.15 4.74
Struff, Jan-Lennard vs. Djere, Laslo
12:00404
27.Vodné pólo - Medzinárodný - Svetová liga, muži13.94 14.28 1.03
Austrália vs. Srbsko
21:00203
28.Volejbal - Medzinárodný - Liga národov, ženy1.01 8.79
Čína vs. Nemecko
13:30303
29.Futbal - Medzinárodné, kluby - Priateľské zápasy9.75 6.28 1.17
Barry Town FC vs. The New Saints
20:15203
30.Futbal - Nórsko - 3. divízia1.75 4.20 3.13
Krakeroy vs. Stabaek Fotball 2
20:00033
31.Volejbal - Medzinárodný - Liga národov, ženy2.16 1.57
Bulharsko vs. Srbsko
10:00123
32.Futbal - Medzinárodné, kluby - Priateľské zápasy1.22 5.31 8.82
CSKA 1948 vs. Strumska Slava
16:30303
33.Futbal - Medzinárodné, kluby - Liga majstrov AFC, vyraďovacia fáza1.83 3.43 4.15
Guangzhou Evergrande vs. Shandong Luneng
14:00303
34.Tenis - WTA - Birmingham, Veľká Británia2.24 1.58
Alexandrova, Ekaterina vs. Martic, Petra
12:30123
35.Tenis - ATP - Halle, Nemecko2.88 1.37
Gojowczyk, Peter vs. Gasquet, Richard
12:00303
36.Basketbal - Filipíny - MPBL1.25 3.30
Makati Skyscrapers vs. Rizal Crusaders
14:00303
37.Tenis - Challenger - Blois, Francúzsko1.50 2.36
Tatlot, Johan Sebastien vs. Hamou, Maxime
14:55102
38.Vodné pólo - Medzinárodný - Svetová liga, muži1.01 18.06 17.09
Chorvátsko vs. Kazachstan
14:00202
39.Bejzbal - USA - NCAA1.46 2.53
Louisville Cardinals vs. Auburn Tigers
20:00002
40.Futbal - Fínsko - 3. divízia10.00 8.00 1.10
Ri-Pa vs. Kultsu FC
18:00022
41.Basketbal - Vietnam - VBA1.28 3.10
Hanoi Buffaloes vs. Danang Dragons
14:00022
42.Bejzbal - USA - MLB1.46 2.68
St. Louis Cardinals vs. Miami Marlins
02:15202
43.Tenis - Challenger - Ilkley, Veľká Británia2.06 1.65
Rosol, Lukas vs. Ofner, Sebastian
12:00112
44.Badminton - Medzinárodný - Malaysia International Serie 2019, muži, 2-hry4.75 1.12
Oupthong, Ruttanapak vs. Rumbay, Ihsan Leonardo Imanuel
14:25202
45.Futbal - Medzinárodné, kluby - Priateľské zápasy1.06 7.48 23.76
CSKA Sofia vs. Gorna Oryahovitsa
10:00202
46.Futbal - Medzinárodné, kluby - Liga majstrov AFC, vyraďovacia fáza2.31 3.05 3.13
Kashima Antlers vs. Sanfrecce Hiroshima
12:00112
47.Tenis - ATP - Halle, Nemecko2.28 1.56
Fritz, Taylor vs. Bautista-Agut, Roberto
13:20202
48.Tenis - WTA - Birmingham, Veľká Británia1.44 2.58
Osaka, Naomi vs. Sakkari, Maria
14:35202
49.Futbal - Fínsko - Veikkausliiga (1. liga)3.01 2.85 2.52
Hifk vs. Seinajoen JK
17:30022
50.Futbal - Medzinárodný - Gold Cup, skupinová fáza2.15 2.89 3.73
Jamajka vs. Honduras
03:30202

Zobraziť všetky zápasy

Dátum:
Nastaviť dátum
© 2008 Tipex 2004 s. r. o. | Designed by JK | Všetky práva vyhradené Home | Kontakt | Top