» Najtipovanejšie zápasy
12. 06. 2019
#ZápasČasOKKOPočet
1.Hádzaná - Majstrovstvá Európy - ME kvalifikácia, muži7.32 13.04 1.10
Fínsko vs. Česká republika
17:0515015
2.Futbal - Majstrovstvá sveta - MS, ženy - skupinová fáza1.35 4.79 8.36
Francúzsko vs. Nórsko
21:0015015
3.Futbal - Španielsko - Liga Adelante, zápasy o postup2.12 2.80 3.68
Deportivo La Coruna vs. Malaga CF
21:0011213
4.Hádzaná - Majstrovstvá Európy - ME kvalifikácia, muži8.56 14.40 1.07
Slovensko vs. Maďarsko
18:0013013
5.Hádzaná - Majstrovstvá Európy - ME kvalifikácia, muži5.78 11.29 1.16
Izrael vs. Nemecko
18:4512012
6.Futbal - Majstrovstvá sveta - MS, ženy - skupinová fáza1.90 3.28 4.19
Nemecko vs. Španielsko
18:008210
7.Hádzaná - Majstrovstvá Európy - ME kvalifikácia, muži9.07 14.84 1.06
Grécko vs. Island
19:0001010
8.Tenis - WTA - Nottingham, Veľká Británia2.90 1.36
Sharma, Astra vs. Rybarikova, Magdalena
22:05009
9.Tenis - WTA - Nottingham, Veľká Británia1.19 4.12
Tomljanovic, Ajla vs. Lao, Danielle
15:40707
10.Tenis - WTA - Nottingham, Veľká Británia1.30 3.21
Mladenovic, Kristina vs. Frech, Magdalena
22:45707
11.Futbal - Medzinárodný - Priateľské zápasy1.13 6.50 24.20
Maroko vs. Gambia
18:30077
12.Volejbal - Medzinárodný - Európska liga, ženy2.16 1.57
Slovensko vs. Česká republika
20:00606
13.Tenis - WTA - Nottingham, Veľká Británia1.09 6.24
Garcia, Caroline vs. Bains, Naiktha
19:05606
14.Hádzaná - Majstrovstvá Európy - ME kvalifikácia, muži6.08 11.81 1.14
Ukrajina vs. Dánsko
18:00606
15.Hádzaná - Majstrovstvá Európy - ME kvalifikácia, muži4.11 9.57 1.30
Belgicko vs. Srbsko
20:00516
16.Futbal - Medzinárodný - Priateľské zápasy U212.88 3.30 2.28
Chorvátsko vs. Dánsko
18:30145
17.Tenis - ATP - Stuttgart, Nemecko1.26 3.47
Struff, Jan-Lennard vs. Kecmanovic, Miomir
17:05505
18.Volejbal - Medzinárodný - Európska liga, muži1.25 3.31
Slovensko vs. Lotyšsko
16:00055
19.Tenis - ATP - s-Hertogenbosch, 2-hry2.28 1.56
Fritz, Taylor vs. Coric, Borna
17:45505
20.Tenis - ATP - s-Hertogenbosch, 2-hry2.30 1.55
Thompson, Jordan vs. Tiafoe, Francis
16:00055
21.Basketbal - Grécko - A1, play-off6.06 1.09
Asp Promitheas vs. Panathinaikos Atény
17:30404
22.Futbal - Majstrovstvá sveta - MS, ženy - skupinová fáza3.99 3.48 1.88
Nigéria vs. Južná Kórea
15:00224
23.Hádzaná - Majstrovstvá Európy - ME kvalifikácia, muži11.16 18.32 1.02
Kosovo vs. Poľsko
20:00044
24.Hádzaná - Majstrovstvá Európy - ME kvalifikácia, muži5.24 10.39 1.20
Turecko vs. Severné Macedónsko
18:00404
25.Tenis - Challenger - Columbus II, USA1.60 2.15
Torpegaard, Mikael vs. Sarmiento, Raymond
21:55303
26.Volejbal - Medzinárodný - Európska liga, ženy2.90 1.32
Fínsko vs. Bielorusko
15:30213
27.Tenis - Challenger - Lyon, Francúzsko4.57 1.15
Cachin, Pedro vs. Andujar, Pablo
17:30303
28.Volejbal - Medzinárodný - Európska liga, muži1.57 2.16
Holandsko vs. Estónsko
19:30303
29.Ragby - Ragby Union - U20 Majstrovstvá sveta, skupinová fáza1.10 29.16 5.74
Wales vs. Fidži
18:00303
30.Tenis - ITF muži - Huelva, M-ITF-ESP-12A1.71 1.94
Simon, Tobias vs. Cacao, Tiago
13:40003
31.Futbal - Španielsko - Segunda B2.58 3.00 2.71
Fuenlabrada CF vs. Racing Santander
20:30123
32.Tenis - Challenger - Nottingham, Veľká Británia3.17 1.29
Napolitano, Stefano vs. Karlovic, Ivo
16:50303
33.Hádzaná - Majstrovstvá Európy - ME kvalifikácia, muži2.89 8.10 1.54
Lotyšsko vs. Slovinsko
18:40033
34.Futbal - Medzinárodný - Priateľské zápasy, ženy1.40 4.36 6.91
Bosna a Hercegovina vs. Čierna Hora
16:30033
35.Tenis - WTA - Nottingham, Veľká Británia3.53 1.26
Ruse, Elena Gabriela vs. Yastremska, Dayana
13:00003
36.Basketbal - Senegal - Division 11.25 3.20
US Ouakam vs. Ville de Dakar
20:30303
37.Tenis - ATP - s-Hertogenbosch, 2-hry1.66 2.09
Garin, Christian vs. Haase, Robin
18:35213
38.Bejzbal - Južná Kórea - Kórejská liga1.40 2.72
KIA Tigers vs. Samsung Lions
11:30303
39.Tenis - WTA - Nottingham, Veľká Británia5.51 1.11
Jakupovic, Dalila vs. Vekic, Donna
13:00303
40.Tenis - ATP - Stuttgart, Nemecko, 4-hry1.30 3.22
Peers J / Soares B vs. Molchanov D / Sitak A
19:20303
41.Tenis - WTA - Nottingham, Veľká Británia1.50 2.41
Sakkari, Maria vs. Watson, Heather
16:00112
42.Basketbal - Srbsko - Super League1.84 1.80
Partizan Belehrad vs. KK Roter Stern Belehrad
19:00112
43.Basketbal - Argentína - LNB1.12 4.79
Club Atletico San Lorenzo De Almagro vs. Ferro Carril Oeste
02:00202
44.Badminton - Medzinárodný - Spanish International 2019, muži1.04 7.00
Bracke, Elias vs. Leal, Alvaro
11:30202
45.Tenis - ATP - Stuttgart, Nemecko2.56 1.45
Pouille, Lucas vs. Medvedev, Daniil
18:35112
46.Tenis - ATP - s-Hertogenbosch, 4-hry1.50 2.42
Ram R / Salisbury J vs. Arends S / Middelkoop M
16:00202
47.Tenis - WTA - s-Hertogenbosch, 2-hry1.22 3.87
Kudermetova, Veronika vs. Aiava, Destanee
19:35202
48.Volejbal - Medzinárodný - Európska liga, muži1.16 4.17
Španielsko vs. Chorvátsko
18:30022
49.Tenis - ITF ženy - Rím, 2-hry1.17 4.11
Errani, Sara vs. Sabino, Lisa
18:00202
50.Futbal - Rumunsko - Liga I (1. liga)1.91 3.22 3.89
FC Hermanstadt vs. FC Universitatea Kluž
17:00022

Zobraziť všetky zápasy

Dátum:
Nastaviť dátum
© 2008 Tipex 2004 s. r. o. | Designed by JK | Všetky práva vyhradené Home | Kontakt | Top